Červenání > Po roce a půl jsem pro něj vzduch

Po roce a půl jsem pro něj vzduch

12:47
Liana
(neregistrovaný)

Je mi ze všeho na nic. Jsem s přítelem rok a půl, z toho rok spolu žijem. Odstěhovala jsem se k němu domů, do vesnice vzdálené přes 100 km, nikoho jsem tu neznala a vlastně pořád neznám, nemám se komu vypovídat. Vše jsem pro něj objetovala, teď jen sedím doma Trápí mě, že přítel na mě už úplně kašle, když mu řeknu, že jsem nešťastná, je mu to jedno. Když mu řeknu, že už to teda asi nemá smysl, tak se mnou souhlasí a prý klidně můžu odjet, jestli nejsem spokojená. jak to může takhle říct, to je mu vše úplně jedno, jak mu můžu být tak ukradená??

18:31
Viky
(neregistrovaný)

Myslím, že problém je právě v tom, že jsi pro něj vše obětovala, stala ses na něm závislá a tím tvá hodnota v jeho očích klesla. Zkus začít žít svůj život, uvidíš, jestli se to spraví. Začni třeba sportovat, zajeď občas do svého rodného města za kamarádkou a přespi třeba u ní nebo u rodičů, cokoliv, jen ať vidí, že jsi schopná žít i bez něho.

12:35
Jiskra
(neregistrovaný)

Absolutně souhlasím s Viky, stala ses na něm závislá a to chlapi prostě nemají rádi, má tě moc jistou. Dokonce ti řekne , ať klidně odjedeš a ty tam přesto zůstáváš, jsi nešťastná, ale pořád jsi s ním. Začni žít sama pro sebe ne pro něj

19:46
Jelena
(neregistrovaný)

Jiskra:

Nemyslím si, že to vadí jen chlapům, mně by taky vadilo, kdyby se chlap kvůli mě vzdal sám sebe a pak jen seděl doma a čekal, až přijdu z práce. Sám by nedělal vůbec nic, jen byl doma, za co bych si ho potom měla vážit??

17:35
Liana
(neregistrovaný)

Ale já jsem to takhle musela udělat, všeho se vzdát, jinak by náš vztah skončil, protože on tu má práci a dojíždět každý den by nemohl

16:15
Ondřej
(neregistrovaný)

Liana:

Tak jsi do toho neměla jít, cos čekala, věděla jsi přece, že bude pracovat, že bydlí ve vesnici, kde nikoho neznáš. Rozhodla ses tak svobodně

09:37
Bomba
(neregistrovaný)

Liana:

Ať už bylo tvoje rozhodnutí jakkoliv špatné nebo dobré, pokud razantně nezakročíš, nic se nezmění. Buď se začni starat sama o sebe a buď trochu aktivnější, neseď pořád jen doma, nebo se rozejdi.

22:02
Alex
(neregistrovaný)

On ti řekl, ať klidně jdeš, když nejsi spokojená a ty tam pořád zůstáváš?? No tak, seber poslední kousky své hrdosti a začni něco dělat. Odstěhuj se, vraťte to na začátek, i když nevím, jestli to má ještě cenu

20:41
Koala
(neregistrovaný)

Vykašli se na něho a vrať se domů, budeš šťastnější

13:26
Tomina
(neregistrovaný)

Některé ženy dokážou pro lásku hodně obětovat, protože vše vidí přes růžové romantické brýle, tady to bohužel nevyšlo, pokud ti on sám řekl, ať klidně odjedeš a ani trochu se tě nesnaží přesvědčit, myslím, že už není co zachraňovat. Být tebou tak jdu, vím že to není jednoduché, ale tak to prostě občas končí

10:01
slečinka
(neregistrovaný)

Určitě je to těžká situace, ale dle mého má tahle situace jediné řešení - sbalit věci a odejít. Jestli je schopen se chovat takhle a říct ať jdeš.. nemá cenu zůstávat

18:35
Paní P
(neregistrovaný)

Nechápu, že tam ještě jsi, mně kdyby chlap řekl, že jestli nejsem šťastná, tak ať se sbalím a jdu, tak bych přesně to udělala, tímhle ti dal maximálně najevo, že už o tebe nemá zájem, už ho nebavíš, je to smutné, ale je to tak

13:51
Liana
(neregistrovaný)

No jo, máte pravdu, musím odejít, když ono to není vůbec tak jednoduchý.. naši mě odrazovali od stěhování sem, já jsem byla tvrdohlavá a šla, teď se budu muset potupně vrátit k nim, protože jinam jít nemůžu, nemám práci, peníze, nic, ach jo..

18:11
Paní P
(neregistrovaný)

Jsou to rodiče, ti to všechno pochopí a ještě budou rádi, že už se netrápíš a mají tě doma, uvidíš. Dáš se trochu dohromady, najdeš práci a všechno bude zas ok.

17:30
Koala
(neregistrovaný)

Souhlasím s paní P, před rodiči se za svoje chyby stydět nemusíš, oni jich za život taky udělali spoustu, jen ti je nepřiznají :-) Držím palce

Další témata

© 2007-2017 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace