Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Platonická láska

Platonická láska

21:32
Rézinka
(neregistrovaný)

Je mi 24 let a mám už dlouhou dobu velmi velmi vášnivý vztah s imaginárním přítelem. Je to čistá platonická láska k jednomu herci. Za celý život jsem neměla přítele, ale ani mi to nepřipadá jako problém. Nemáte někdo podobnou zkušenost?

14:10

A je váš platonická vztah žhavý? Neschází mu něco?

09:35
Googol
(neregistrovaný)

Rézinka: S tím bych měla někam zajít. Připadá mi to jako zásadní problém. A jak tom máš s jinými sociálními vztahy? Tam to funguje dobře?

19:07
Rézinka
(neregistrovaný)

Mám jen pár kamarádek s kterými se už moc nevídám. Chodím jen do práce a z práce domů. Stejně jsem vždy po práci unavená a nemá na nic čas, ani náladu.

12:55

Rézinka: A to jsi fakt nikdy netoužila po reálném vztahu? Rodičům to nepřipadá divné?

18:42
Rézinka
(neregistrovaný)

Popravdě ani ne.

12:32
Jiřík
(neregistrovaný)

Hele já bych s tím fakt pracoval. Zajdi si za psychologem a ten problém prober. Opravdu to je problém. Jinak bych to nenazýval. V lidské přirozenosti je snaha mít někoho blízkého a takhle se mi zdá, že si to jen kompenzuješ a zaháníš nějaká strach.

17:16
Benito
(neregistrovaný)

No mě by spíš zajímalo o jakou jde osobu? Není to Vašut? Doufám, je to Vašut nebo třeba Slávek Boura nebo jak se ten človíček jmenuje :d

13:11
Rézinka
(neregistrovaný)

Nic jsem s tím dělat nechtěla, ale poslední dobou se událo několik věcí, které mě donutili přemýšlet.

19:27

Rézinka: A co se stalo, že tě to donutilo o tom přemýšlet? To musel být opravdu velký zlom.

13:45

Mě ta představa fixace na někoho nereálného opravdu děsí....

10:41
Rézinka
(neregistrovaný)

Alena148: Chápu, že to asi vypadá na první pohled zvláštně, ale pro mě to je vcelku normální vztah nebo alespoň byl :-)

20:07
Tomio
(neregistrovaný)

Tentokrát se nebudu snažit být za každou cenu vtipný. Podle mě by sis o tom měla promluvit s rodiči nebo kamarády. Identifikovat ten problém je zásadní. Třeba se ti stalo v mládí něco stalo, kvůli čemu nedokážeš mít reálný vztah a fixuleš se na nereálnou osobu. To může mít ještě vážnou dohru, tak to řeš.

18:55
xaverie
(neregistrovaný)
Rézinka (neregistrovaný) | 02.03.2014 21:32

Je mi 24 let a mám už dlouhou dobu velmi velmi vášnivý vztah s imaginárním přítelem. Je to čistá platonická láska k jednomu herci. Za celý život jsem neměla přítele, ale ani mi to nepřipadá jako problém. Nemáte někdo podobnou zkušenost?

Ahoj Rézinko, To já jsem na tom podobně. Taky nemám žádnýho přítele, a reálnýho kluka který by se mi líbil. Líbí se mi jen jeden herec z televize.

© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce jsou fiktivní a smyšlené, berte tudíž na vědomí, že neodráží realitu pouze fikci.