Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Partner je šetřílek

Partner je šetřílek

15:57
Sarah
(neregistrovaný)

Ahoj, jsem s přítelem dva roky, zatím spolu nežijeme, ale jezdívá ke mně na víkendy. No a mám pocit, že je to ten typ, ktrý nerad utrácí svoje peníze. Nikdy nic na víkend nepřiveze, když jdeme na nákup, vždy platím já. Už jsem si o tom s ním samozřejmě promluvila, bylo to dost nepříjemné, ale na nějakou dobu se to urovnalo. Teď je to zase tam, kde předtím :-( Máte někdo s něčím takovým zkušenosti?

09:20
Kimi
(neregistrovaný)

Tak od takového muže rychle pryč. Můj bývalý býl podobný, dospělo to až tak daleko ,že jsem si doma nesměla ani zatopit, tak jsem od něho radši prchla.

14:26

Chlap, kterýmu vadí zabezpečit partnerku a následně celou rodinu je chudák, se kterým tě nečeká nic dobrýho.

20:57
sunny
(neregistrovaný)

No, obávám se, že to je prostě jeho charakter, takže buď mu to můžeš znovu říct a opakovat do nekonečna, nebo se s ním rozejít.

12:57
Ivka
(neregistrovaný)

No, já nevím, řešit to, že zapomíná nakoupit jídlo, když jede k tobě hned rozchodem... tak to je teda dobrý Prostě si s ním znovu promluv, zkus s ním chodit do společnosti, ať vidíš, jak se bude chovat tam, podle toho se rozhodneš.

19:30

Sarah:

a nemůže jeho chování pramenit z nedostatku financí? Třeba je v nějaký složitý situaci.

22:36
Sarah
(neregistrovaný)

alena148:

No, to je právě to, co mi na tom celým přijde divný. Peněz má dost, má dobrou práci a určitě ho nákup za pár stovek nevytrhne. Sám nosí jen značkové oblečení a v restauraci si nikdy nevybírá podle ceny, dá si prostě cokoliv na co má chuť

14:02
Ivka
(neregistrovaný)

Třeba mu to prostě jen nedochází. Zkus mu jasně sdělit, jak si to představuješ a ne náznaky typu: "občas bys mohl koupit jídlo" pro něj občas může znamenat jednou za 3 měsíce :-))

Prostě mu vždy před jeho příjezdem zavolej a popros ho, aby koupil to a to. Uvidíš, jestli to všechno bylo jen důsledkem jeho nechápavosti, nebo jestli mu skutečně vadí platit ze svého

20:06

Ivka:

To mi přijde jako velmi rozumné řešení, na druhou stranu, co si budem povídat, oni i chlapi, kteří žijou v jedné domácnosti mají v tomto docela dlouhé vedení A když mu přímo nenadiktuješ, co má koupit, tak to prostě nekoupí, je to chlap

22:46
Sarah
(neregistrovaný)

Do společnosti chodíváme, vždy za sebe platím sama.. nikdy se nenabídl, že by zaplatil . Myslím, že to skutečně není v tom, že by si to prostě jen neuvědomil, prostě na mě šetří, vidím to i na dárcích, které jsem od něj dostala. Ne, že bych potřebovala něco drahého, ale triko od vietnamcůl za 200, to mi proste přijde trapné, zvlášť když on sám chodí ve značkovém.

09:21
Anie
(neregistrovaný)

Sarah:

Na mě to tatky působí spíš tak, že jde o chorobného skrblíka. Na takového pozor, já s jedním žila 4 roky a bylo to čím dál horší, nedalo se to dál vydržet, tak jsme se rozešli, myslím, že mu to ani nevadilo, měl zkrátka své peníze radši než mě

16:51
Roxy
(neregistrovaný)

Holky, mně se zdá, že takových mužů je poslední dobou čím dál víc. Všchni se tak bojí zlatokopek (a to i ti, kteří sami ani nic nemajé), že se teď stalo celkem běžným, že žena jede sama na sebe a chlap taky. Respektive žena sama na sebe plus jídlo pro oba a chlap jen sám na sebe. To jsme to dopracovaly, starat se o ně a ještě je živit

20:45
Nina
(neregistrovaný)

Roxy:

Jj, taky si občas říkám, že to jsou ty negativní dopady veškeré slavné emancipace.

16:01
Alina
(neregistrovaný)

Sarah:

Promluv si s ním na rovinu, jak si vaše víkendové soužití představuješ, zkus vše maximálně konkretizovat, jak už tu někdo psal, vyhni se slovům jako občas, někdy, atd.

09:50
Sarah
(neregistrovaný)

Holky, díky za rady, zkusím to s ním ještě probrat, ale moc šancí tomu nedávám

© 2007-2018 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace