Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Od té doby co bydlím s přítelem tloustnu!

Od té doby co bydlím s přítelem tloustnu!

10:12
Eva
(neregistrovaný)

Před rokem jsme se po třech letech chodení s přítelem sestěhovali. Bylo to super, každý večer koukáme na film. Vůbec si nelezeme na nervy. Je nám zkrátka dobře. Ale u toho filmu si chystáme často nějaké občerstvení a nemyslím tím nakrájenou okurku. Takže jsem od té doby přibrala tak šest kilo a leze to pořád nahoru. Mám strašně slabou vůli. Na koleji jsem bydlela s holkama, co prostě moc nejedly a tak ani já neměla tu potřebu. Jenže teď, když mám kuchyň tak vářím a pořád jím. CO s tím?

13:52
Zůza
(neregistrovaný)

Ahoj Evi, tohle znám. Já se musím strašně držet abych si s přítelem nedala večer křupky nebo i blbý banán. Večer je to opravdu nejhorší. Já mám prostě pravidlo, že večeřím kolem šesté a pak už nejím, jen piju. Občas si dám bílé vínko, to je hodně málo kalorické. Ale pořád si to v hlavě počítám. Asi ti taky nic jiného nezbude :-(.

18:50

Ahoj, je to tak, jak píše Zůza, ženský to maj těžký a prostě nemůžou jíst od rána do večera na co mají chuť. Nebo jo, ale můžou začít nakupovat někde v nadměrkách.

10:06
Zůza
(neregistrovaný)

:-D nadměrky, jen to ne! :-D ne dřív jak v šedesáti.

20:51
Eva
(neregistrovaný)

Asi máte pravdu holky. MOc jsem si povolila. Líbí se mi jak to má zuzka, že prostě po večeři už nejí.

13:35

Ahoj Evo, možná bys nemusela oželit večerní svačinky, kdyby si začala sportovat.

20:57
Eva
(neregistrovaný)

JO to je asi pravda, ale nemám na to moc čas. Pracuju z domova a kolikrát mám přes den čas opravdu se jen najíst.

09:32

Já myslím, že tady ještě nepadla zásadní otázka - vadí to víc tobě nebo tvému příteli?

15:32
Eva
(neregistrovaný)

No vlastně on si toho asi nevšiml, nebo jo, ale vůbec o tom nemluví. Je to divné. Sám má rychlý metabolismsu a nepřibal ani deko. Navíc si chodí zahrát fotbal atd. Ale zatím si nestěžoval. Takže to vadí spíš mě.

09:05

TO je dobře, protože pak se ti to bude líp měnit. Je vždycky lepší to dělat sama za sebe, než kvůli chlapovi, co to pak ani pořádně neocení. Jestli si mladá, tak ti bude určitě stačit se večer nepřejídat a jíst normální domácí jídla.

16:35
Zůza
(neregistrovaný)

Alena: tak tohle si fakt trefila, taky jsem jí to chtěla takhle napsat.

20:25
Eva
(neregistrovaný)

Super, snad to zvládnu a nenechám se přemluvit k večerní voňavé číně nebo něčemu podobnému :-D.

09:06

Ale určitě se připrav na to, že když si doteď nevšiml, že jsi přibrala, že si taky nevšimne, až zhubneš. Prostě si řekni, že to děláš fakt jen pro sebe :-).

13:47
Eva
(neregistrovaný)

Jo to je mi jasný. Jednou jsem četla, že ženská nemá chlapa upozorňovat na svoje chyby. Myslím, že je to hrozdě dobrá rada, plno holek to dělá a pak se diví, že je chlapi tolik zkoumaj.

20:46

Jo to je svatá pravda. Sama to tak taky dělám, protože když před chlapem nemluvíš o celulitidě, tak on pak ani neví, co to je :-D.

09:12
Zůza
(neregistrovaný)

:-D počkat, to se mi líbí, asi je to i moje nová mantra!

© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace