Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Obrovská fixace na matku

Obrovská fixace na matku

21:37
Robin15
(neregistrovaný)

Zdravím. Můj přítel (jsme spolu necelý rok) má dle mého názoru strašný problém se svou matkou. Tím problémem je jeho obrovská fixace na matku. Je to docela v pohodě ženská, ale synáčka ochraňuje jak kdyby mu bylo pět a on si to opravdu užívá. Bydlíme spolu, ale on každý den (opravdu bez výjimky) musí dojít domů a je tam několik hodin. Mamce pomáhá s nákupy, dá si tam jídlo atd.

Nevadilo by mi to, pokud by to bylo v rozumné míře, ale takto nám to zasahuje hodně do vztahu. Bez maminky není schopný udělat skoro nic. Když něco řešíme, tak já pak volá a mluví sní o tom. Já také s mojí mamkou mluvím, ale nemusím s ní řešit každou hovadinu. Navíc vím, že ona si to užívá a podporuje ho v tom. Nemyslím si, že by mě nesnášela, ale to, že chodím s jejím synem se jí určitě taky dvakrát nezamlouvá. Chtěla by ho pro sebe.

Měl někdo podobný problém?

09:56
Zůza
(neregistrovaný)

Robin 15: Mě hned napadlo jedno řešení. Nechceš otěhotnět? To by kompletně převrátilo situaci :-)

Podobné typy znám a vím, že to je boj. Nikomu se nechce bojovat s matkou o jejího syna a já bych ani moc nevěděla jak. Určitě jí bude obhajovat. Říkat, že to není pravda, že to zveličuješ... Je otázkou, zda ti takový chlap za to stojí a zda je to vůbec chlap. Chová se jako kluk.

17:37
Robin15
(neregistrovaný)

Zůza: Mluvíš mi úplně z duše. Snažila jsem se s ním o tom mluvit a několikrát z toho byla opravdu nepříjemná hádka. No a co on udělal potom? Zavolal mamce. Měla jsem chuť ho v ten moment zabít. Nemohl udělat nic horšího.

14:11

Robin15: Divím se, že se ti chce být s někým takovým. Vykašli se na něj. S ním budou jen problémy a do dlohodobějšího vtahu si nebereš jen jeho, ale i tu mamku. I ve dvou jsou vztahy složité a ve třech to podle mě vůbec nejde.

Představ si, že se vezmete. Začala by ti do toho mluvit dvakrát víc. Vnoučata by byla její, takže bys jí měla stále doma.

17:37

Mě napadlo stěhování. Nemůžete se přestěhovat někam daleko?

09:52
Robin15
(neregistrovaný)

O stěhování jsem přemýšlela, ale jsme oba z Liberce a máme tu práci, takže to není reálné. Navíc mám Liberec fakt ráda a stěhovat se kvůli nějaké megeře a jejímu synáčkovi fakt nebudu. Za to mi to nestojí. Možná by to vyřešilo problém, ale jistá si tím opravdu nejsem.

13:06

Robin15: Fascinuje mě, že jsi s ním vydržela tak dlouho. To ti to nevadilo hned ze začátku? To se muselo projevit.

19:50
Robin15
(neregistrovaný)

Nebylo to tak zlé. Až když jsme se nastěhovali k sobě, tak jsem to pocítila v plné síle.

09:12

Nechci rozvracet vztah, ale vykašli se na to. Tohle by nefungovalo. Nech ho dospět. Třeba si uvědomí co ti vadí a přijde jako rozumný a samostantý člověk.

14:00

Nikola: Souhlas...

19:05
Robin15
(neregistrovaný)

Asi máte pravdu. Zkusím s ním o tom ještě jednou promluvit a uvidíme.

09:37

Robin15: A nenapadlo tě promluvit si s tou mámou? Třeba není tak hrozná a třeba tě má raději než si myslíš. Za zkoušku nic nedáš.

13:30
Robin15
(neregistrovaný)

Přiznám se, že to bych si raději nechala vrtat koleno. To je rozhovor, který nechci nikdy podstoupit...

20:55

V tom případě je to vtah, který nechceš zachránit za každou cenu a tak žádnou cenu nemá. Rozejdi se s ním... podle jeho reakce uvidíš jak vážně to myslel on.

10:41

Možností by mohla být poradna pro páry. Nebo třeba nějaký jeho kamarád. Nemohl by mu někdo naznačit, že je mamánek?

18:07
Robin15
(neregistrovaný)

Kamarádi si z něj dělají srandu stále, ale jemu je to totálně jedno...

© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace