Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > nezávazný vztah

nezávazný vztah

19:22
CharlesCz
(neregistrovaný)

Dobrý den, mám jistý problém.

Asi tak před měsícem jsem byl na horách s kamarádem a ten mě seznámil s jednou holkou, no a jednoho večera, když kamarád ležel opilej v posteli vedle nás, přeskočila mezi náma jiskra. Na horách sme se to snažili tajit, aby to nezjistili její rodiče nebo muj kámoš. Když jsme ale přijeli z hor domu, napsala mi že má tak trochu už 2 měsíce s jedním týpkem vztah, ale to sme vyřešili. Problém nastává v tom, že po tom co se s nim rozešla, mi řekla, že nechce hned po tom navázat vztah. Tak jsem to bral v pohodě a že to chápu. No už je to měsíc a vypadá to tak, že když jsme spolu tak to vypadá jako každej jinej vztah, ovšem když sme někde s jejíma kamarádama, nedovolí mi držení za ruce, ani nic co by znamenalo vztah. Když sme to spolu řešili, říkala, že potřebuje čas, ale že neví kolik a že kdyby neměla tehdy toho kluka se kterým se rozešla, tak by se mnou na hned chodila. Ale vim, že to znamená buď to, že má strach navázat vztah po době kratší než 2 měsíce a nebo, že se za mě stydí. Nevím co dělat, jestli ji k tomu nějak dokopat nebo to nechat na tom "kamarádství s výhodama". Budu rád za vaše názory a omluvte mne pokud ste zde našli hrubky.

© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace