Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Nemůžu se rozhodnout

Nemůžu se rozhodnout

15:56
Nerozhodna
(neregistrovaný)

Tak a stalo se přesně to, co jsem myslela, že mě se nikdy stát nemůže. Vždycky jsem nechápala, jak může některá holka milovat dva kluky a je to tady.

S mým přítelem jsem už dva roky. Ale díky různým okolnostem jsem se sblížila s klukem, kterého znám sice od dětství, ale nikdy jsme si vlastně pořádně nepovídali a nepoznali se. Vím, že se mu líbím a kdybych se rozešla se svým přítelem, ihned by se o mě snažil. Vůbec nevím, co dělat, můj přítel je hodný a mám ho ráda, ale když jsem ve společnosti toho druhého, jsem z toho celá nesvá, celá se chvěju a nejsem schopna pomalu ani mluvit. Nechápu, co se to se mnou děje.

21:31
Karin
(neregistrovaný)

S tímhle ti přece nikdo poradit nemůže, ty sama musíš vědět, s kým jsi šťastnější.

09:41
K12
(neregistrovaný)

Tohle je jenom na tobě, ty si strůjcem svého štěstí, rozhodni se zkrátka pro toho, koho máš ráda. Pokud máš pocit, že máš ráda oba, zůstaň s přítelem, u něho máš jistotu, že i po dvou letech ho máš ráda, u toho nového by to mohlo být jen pobláznění a nakonec bys mohla skončit úplně sama

18:15
Hate
(neregistrovaný)

Tvoje problemy na moji hlavu. To vazne nemas nic lepsiho na praci nez tady otravovat s takovyma kravinama?

12:52
Stranfera
(neregistrovaný)

Podle mě bys měla zvolit toho druhého, tedy kamaráda. Kdybys svého přítele milovala, nestalo by se přece, že se ti bude líbit ještě někdo jiný. Nejspíš už ho nemiluješ, jen ho máš ráda, protože je na tebe hodný a taky už si na něj zvyklá

09:31
Zuza
(neregistrovaný)

Stranfera - tohle je podle mě hloupost. V dlouhodobějším vztahu se občas stane, že už není tak vášnivý a není v něm ona zamilovanost, neznamená to však, že už se ti lidé nemilují vůbec, je to jen druhý stupeň. V každém vztahu přijdou momenty, kdy jsme vystaveni pokušení a musíme se rozhodnout, jestli se necháme oním pokušením zlákat nebo zůstaneme ve vztahu, který svým způsobem funguje.

Nerozhodna: Já ti radím, zůstaň se svým přítelem pokud ho máš tedy ráda. Lepší je zůstat ve vztahu, který funguje, než takový vztah riskovat pro něco, co vůbec nemusí dopadnout dobře.

12:40
Nerozhodná
(neregistrovaný)

Díky za rady. Vím, že tohle si musím vyřešit sama, jen mě zajímal váš názor. Musím nad tím pořád přemýšlet, přítel už asi něco vytušil a chová se teď ke mně ještě líp než předtím, ach jo, vůbec nevím, co mám dělat.

17:51
Sara
(neregistrovaný)

Vypadá to, že tvůj přítel tě má moc rád. Já být tebou, tak bych ho neopouštěla, v dnešní době je dost těžké najít člověka, který tě má rád takovou jaká jsi, věř mi, vím o čem mluvím.

12:10
Stranfera
(neregistrovaný)

Myslím, že místo abys měla radost, že se přítel ještě víc snaží, tak tě to spíš štve. Na tom je jasně vidět, že chceš spíš toho druhého a spřítelem jsi jen z lítosti. Nenech se emotivně vydírat, rozhodni se podle toho, co tě učiní šťastnou. Žiješ jen jednou

09:52
KOKO
(neregistrovaný)

Jenom aby tě nepálilo dobré bydlo. Mně se stalo něco podobného, podvedla jsem svého bývalého kluka, pak se s ním rozešla, protože byl zkrátka moc hodný (zní to jako blbost, asi jsem fakt blbá byla). Je to dva roky a já v duchu každého dalšího kluka srovnávám právě s ním. Jsem pořád sama (vždy jen nějaké krátkodobé vztahy, ale jemu se prostě žádný kluk nevyrovná) a myslím, že jsem se dobrovolně vzdala nejlepšího kluka na světě. Nejradši bych ho chtěla zpátky, ale bojím se odmítnutí, vím, že ho rozchod se mnou hodně zničil a dlouho se s tím vyrovnával. Teď už si našel jinou přítelkyni a mně nezbývá než za svou největší chybu do konce života trpět.

13:52
Berta
(neregistrovaný)

Ať už se rozhodneš jakkoliv, nikdy svých činů nesmíš litovat, nikdy nevíš, jak by to bylo, kdyby ses rozhodla jinak, prostě ber věci tak, jak jsou.

09:02
Sam
(neregistrovaný)

Když se nemůžeš rozhodnout, zkus být chvilku sama a uvědomit si, co vlastně od vztahu očekáváš.

13:55
Lea
(neregistrovaný)

Já jsem pro zůstat s přítelem

22:41
Nerozhodná
(neregistrovaný)

KOKO:

přesně toho se právě bojím, že udělám nějakou životní chybu. Kéž by to tak někdo vyřešil za mě :-(

09:52
KOKO
(neregistrovaný)

To bohužel nikdo nevyřeší, tohle je jen na tobě :-) Držím pěsti, ať je tvoje volba šťastnější než ta moje

© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce jsou fiktivní a smyšlené, berte tudíž na vědomí, že neodráží realitu pouze fikci.