Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Nemám zájem o sex

Nemám zájem o sex

14:11
Antony
(neregistrovaný)

Možná to působí zvláštně, ale je mi 26 a zatím jsem neměl sex. Měl jsem několik známostí, ale vždy jsem to ukončil, když to začalo být vážnější a směšovalo to někam dál. Možná si budete myslet, že jsem k přítelkyním nic necítil, ale to není pravda. Některé jsem měl opravdu velmi rád, jen jsem neměl zájem o sex. Některé to poznali docela brzo a tak jsem se rozhodl do dalších vztahů nejít.

Mám takové tušení, že bych mohl být asexuál. Co myslíte? Ani nevím, zda se to dá nějak léčit. Jestli to je dobře nebo špatně. Nevím. Rodiče se mě stále ptají, kdy převedu nějakou slečnu, ale to už se asi nestane.

17:51
Bradlec
(neregistrovaný)

Hi. Člověče. To se mi nějak nezdá. Každý z nás objevuje svou sexualitu cca v 15 letech. Ta se pak nějak vyvíjí, ale cca v 19 už by sis měl být relativně jistý jak na tom jsi. Pokud jsi opravdu asexuál, tak předpokládá, že to víš. Pozná se to dost jednoduše. Sex tě neláká. Je to tak?

09:17
Antony
(neregistrovaný)

To Bradlec: Mě se ženy líbí. Pouze mě sex nezajímá. Považuji ho za něco nepřirozeného (byť vím jak to zní hloupě).

12:30

Asexuálů je relativně hodně a není to nic nepřirozeného (nebo možné je nevím). Prostě je to něco s čím se narodíš. Zajdi za sexuologem. On poradí :-)

17:10

To Antony: A nejsi náhodou gay?

09:52
Antony
(neregistrovaný)

Netuším proč bych měl být gay. Jak už jsem psal. Ženy se mi líbí. Měl jsem několik vztahů, ale neměl jsem zájem sex. Samozřejmě tam byly nějaké epizodky, ale nic vážnějšího.

18:17

Mě to stejně připadá nějaké divné, celý tento asexualismus. Prostě ať je člověk na klukyn na holky atd. ale na nic být nemůže. Možná tě vzrušuje jízda tramvají, když jsi nahý, tak to zkus...

10:11
Malenka
(neregistrovaný)

Zkus mi to vysvětlit. To tě nevrzrušuje vůbec nic. Ani když šáhneme tam, kam se šahat nemá atd.?

18:00
Anotony
(neregistrovaný)

Malenka: Ale to jo. Vzrušilo by mě to, ale prostě se k sexu vůbec nechci dostat. Nelíbí se mi ta představa. Je mi to celé nepříjemné.

09:12
Bradlec
(neregistrovaný)

Ani jsi nenapsal, zda ti tento stav vyhovuje nebo ne. Pokud ti to tak připadá v pořádku, tak to neřeš.

17:15
Antony
(neregistrovaný)

Nevím. Už jsem se s tím nějak naučil žít, ale moje okolí to tak nějak vnímá a nevím zda pozitivně. Ono to asi nejde ani vnímat pozitivně, ale co s tím nadělám...

12:26

Zajímavá diskuze. Opravdu mě to zaujalo. Než začneš psát sem, tak se nauč googlovat...

10:52
Antony
(neregistrovaný)

Carol: Co bych měl googlovat?

11:36
tady je o tom článek
(neregistrovaný)

http://cs.wikipedia.org/wiki/Asexualita

07:22

Opravdu zajímavá věc ta asexualita...

© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace