Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Nemám se komu vykecat.

Nemám se komu vykecat.

09:57

Nevím kde začít ,ale z rádaoby kamarádů se stali kamaradi mého ex tak se nemám komu svěřit . Je mi skoro tricet (uf to je věk ) mám 7letého syna z předchozího vztahu který byl hodně divoký . A když se daří tak se daří ,jsem na nemocenské po urazu z práce kde mi skončila pracovní smlouva a jako bonus se mi pokazilo auto co mam na splátky . Aby toho nebylo málo tak se se mnou skoro po 5letech rozešel prítel ktereho jsem vytáhla ze sra... . Muzu priznat ze kdyz jsem v úzkých a na pochybách chovám se jak ta pravá kráva . Bezmoc že mi lže ,ze si neváží toho co měl a radši dá prednost kamarádům a užívání si je pro Mě stále nepochopitelný. Synovi byli dva když jsme se poznali upozornovala jsem ho že jestli na to nemá koule at radši uteče , nebránil se tak jsme to nechali plout. Zařídila jsem byt vybavení ,a když s čistým štítem tak komplet obvolala jeho exekuce domluwila splátky vše klapalo . Pozdeji byl problémy z praci ale vše se sehnalo (dnes maká za 30tis mesične ). Syn mu neříkal tato ale byli spíš nejkamarádi a to už my trochu vadilo ne ze začátku ale s postupem času kdy neměl jiného chlapa jako vzor ,staral se o nej prebaloval uspával ... tak jsem si říkala že to treba prijde samo , jednou treba budeme mít své a tak se to nějak stane . Žě z kamarada bude tata . Ha omyl po 4 letech kdy jsem navrhla že by jsme se mohli někam posunout ,větší byt rodinu se to začalo kazit a fest. Už to nebyli telefonáty jak se máš co v práci během dne. Po práci domu prevléknout a šup za kámošeme . A já zavřená doma s klukem . Dalo se to zkousnout ale bolelo to do ted to bolí protože jsem se mu celá odevzdala a widěla naději že se to srovná . Nebyli jsme utáplíci mim dvakrát do mesíce byl wíkend náš mame babičky . Jezdili jsme na moto srazy ,festáky a že jsme se urvali ze řetezu ale do navratu jsme byli ready jsem predci mama ☺ . A to vše bylo málo ,mě zbyli jen uplakaný oči a to vše co se po..... . Důvod rozchodu ,chce mít víc volnosti ,nechápu chlap pětatřicet bez ničeho a vše mu bylo málo . Neřikám ze jsem užasná bezchybná ale věnovat pet let nečemu a pak se toho vzdát bez pořádného vysvětlení bez rozloučení utect, jen pres smsky potřebuji své věci zbalíš je ? A pak tady na ně už týden čumím a je mi úzko . Vím že si pro ně prijde ale co by mě zajímalo ,uwědomí si pánové o to co prišly a dokáží si priznat ze by chtěli zpet. I přes vše já bych tomu ještě dala šanci pět let je už dost . Uf a je mi lip . Jestli to někdo překoušete palec hore a díky

11:27
Triply
(neregistrovaný)

Ahoj,

je cítit hloubku z tvého příběhu. Podle mě jsi nějaké změny v chování tvého přítele za posledních 4 roky ignorovala a tím se vytvořila hráz, která mu brání si k tobě najít cestu.

Ale taky to může být tím, že jsi našel jinou ženu. Pokud reaguje tím, že odpovídá na všechny otázky o budoucnosti jednoduše "Nevím", tak jenom skrývá pravdu, že je rozhodnutý se rozejít a čeká na vhodný okamžik.

Jsi schopná vycítit jeho rozhodnutí jenom pohledem na něj. Nemá smysl ustupovat s cílem jej získat zpátky.

Prostě cesty životem jsou nevyspytatelné. Nebuď smutná, protože tím škodíš sobě i svému dítěti, které cítí tvůj smutek a může si myslet, že je jeho příčinou. Pokud takovou myšlenku získá, tak se začne trápit a bude nemocné. Nebuď smutná. Zkus v sobě najít "mindset" hojnosti a hojnost se dostaví.

Rozebírat psychologii muže, proč tráví čas raději s přáteli než s tebou, je na dlouho.

Ale pokud jej chceš získat zpátky. Musíš mu dát pocit, že je pro tebe hrdinou. Každý muž chce být pro ženu hrdinou. Může to být oprava tekoucího kohoutku, nebo výměna kola na autě, oprava hraček, nějaká pomoc s počítačem, využi něco co rád dělá - představivost nemá meze... A taky pomůže, pokud v něm vyvoláš pocit, že jsi lepší než ostatní. Není to o tom, že se o všechno postaráš a on bude jak král. To pak začne být pyšný a nebude mu stačit cokoliv co uděláš.

Další možný způsob řešení je komunikace. Správnými větami a otázkami v něm probuď zvědavost a otevři tému vašeho vztahu.

© 2007-2020 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce mohou být smyšlené, berte tudíž na vědomí, že nemusí odrážet realitu pouze fikci.