Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Můžu být těhotná?

Můžu být těhotná?

10:37
Pat
(neregistrovaný)

Minulý víkend jsem se poprvé milovala se svým klukem, který je o rok starší (mně je 16) a nepoužili jsme kondom, říkal, že si dá pozor, tak jsem mu věřila. ale teď mám strach, že můžu být těhotná. Dokonce je mi pořád nějak blbě. Vůbec nevím, co bych dělala, kdybych měla byt v tom, jak to rict nasim a tak. muj kluk tvrdi, že se nemám bát, že si dal fakt pozor, ale já nevím, nemůžu ani spát, ani jíst, nic. Myslíte, že kluk vždycky ví, jestli je to ok?

16:01
lucie
(neregistrovaný)

V prvé řadě jsi pěkně pitomá, že jsi s ním spala a nepoužili jste ochranu, nejde jen o těhotenství, ale i nemoci apod. Za další, kluk vždy nemusí vědět, jestli ejakuloval mimo nebo ne, neslyšela jsi o tzv. "kapičkách lásky?". Radím ti, počkej pár dní a kup si těhotenský test, pak uvidíš.

21:07
Tina
(neregistrovaný)

nemůžu než s Lucií souhlasit. Doufej, že vše dopadne dobře a radši si zajdi na gyndu pro prášky

09:52
lenka
(neregistrovaný)

Já s Lucií sice taky souhlasím, ale psát hned, že je Pat pitomá? no nevím, tímhle si v životě projde snad každý. Rozhodně by jsi měla být příště zodpovědnější a pro prášky si rozhodně zajdi.

13:47
Beky
(neregistrovaný)

A co jako myslíš, že ti tu napíšem? Jakože neboj, nejsi těhotná??? udělej si test a uvidíš, my ti do břicha nevidíme

13:22
Pat
(neregistrovaný)

Vím, že jsem pitomá, ani nevíte, jaký mám ted výčitky. A kdy si můzu udelat tehotenský test?

13:31
Lenka
(neregistrovaný)

No, jak který, některý můžeš myslím už 10 den po pohlavním styku

23:00
Lucie
(neregistrovaný)

Naprostou jistotu budeš mít, když si test uděláš v první den očekávané menstruace (pokud menstruace přijde, test si dělat nemusíš).

09:51
Pat
(neregistrovaný)

Tý jo, to čekání nevydržím

15:56
Kasandra
(neregistrovaný)

To Pat: Neposlouchej co se ti tu snaží namluvit. Zaprvé se může menstruace objevit už když jsi těhotná. Znám holky, které zjistili, že jsou v tom až když bylo opravdu pozdě. Ale zase si můžeš být jistý, že po jednom týdnu ti určitě špatně nebude. Můžeš počkat třeba dva týdny a udělat si test, ale spíš si přečti nějaké kvalitní články a neposlouchem rady místních samozvaných odbornic.

21:30
Pat
(neregistrovaný)

Díky za všechny odpovědi!

09:32
Lukas-star
(neregistrovaný)

Proboha holka můžeš mi říct jak moc moc jsi pitomá? Přesně kvůli lidem jako jsi ty, bych zakázal sex dokud lidem nebude cca 26 let a nebudou mít maturitu. Děláš čest svým rodičům... fakt paráda.

14:50
Kasandra
(neregistrovaný)

To Lukas-star: Jo jsi opravdu hvězda. Běž si raději na dělat bábovičky a nepleť se do věcí o kterých víš kulové.

19:21
Lucie
(neregistrovaný)

To Lukas-star: Lidé jako ty totálně ničí diskuze. Ta holčina má problém a jediné co ji dokážeš poradit je, že je idiot. Podle mě jsi hloupý ty. To je nejhorší nadávka pro typ lidí jako jsi ty. Jsi jednoduše hloupý!

14:02
Lukas-star
(neregistrovaný)

ooooo Velmi se vám všem omlouvám, že jsem zasáhl do této posvátné diskuze svým názorem. Už to neudělám a budu mluvit pouze o věcech kterým rozumím. Třeba teoretický fyzika, delfíni a pečení zákusků...

© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace