Červenání > Muž, který si holí nohy

Muž, který si holí nohy

09:55
Mirek
(neregistrovaný)

Jsem sportovec a holím si kvůli sportu nohy. Často se setkávám s úšklebky a posměšnými poznámkami, co si o holení nohou nebo jiných části těla u mužů myslíte?

13:41
Kamil
(neregistrovaný)

Ať si každej holí, co chce, je mi to úplně u pr..., ehm. jedno.

19:41
Světlana
(neregistrovaný)

No, celkově se mi muži, co si holí tělo moc nelíbí, nepůsobí na mě dost mužsky. Na druhou stranu, kdyby si můj přítel holil nohy za nějakým účelem, třeba právě proto, že mu to vyhovuje při vykonávání povolání, jako je sport, určitě bych to tolerovala. Na mužích si víc vážím jiných věcí, než jsou chlupaté nohy

15:20
Dita
(neregistrovaný)

Mně to přijde trochu nechutný, nevím, jestli bych takovýho chlapa chtěla, připadala bych si, že jsem občas chlupatější než on

18:06
Tatiana
(neregistrovaný)

Mně se to líbí, nemám ráda chlupatce, připadá mi to nehygienický

10:05
Sonja
(neregistrovaný)

Jéžiš, vždyť je to úplně jedno, to snad jen totální blbci řeší takový kraviny, jako jestli je někdo oholený nebo ne. Každý ať si dělá, co mu vyhovuje, když tím nikomu neubližuje. A u sportovců je tohle docela běžné, takže si myslím, že to většina lidí tak prostě bere, že když je chlap oholený, tak je nejspíš sportovec.

17:27
Vinc
(neregistrovaný)

Já si nohy holím a to nejsem sportovec. Nemám rád chlupy, nelíbí se mi to a myslím, že to je každýho věc, co si holí a co ne

22:50
Mára
(neregistrovaný)

Nohy si holí jen gayové jinak, proč ne, Vinci

10:27
Vinc
(neregistrovaný)

Mára:

Tyhle omezený reakce mě můžou tak akorát rozesmát

19:06
Saša
(neregistrovaný)

Já mám ráda, když je chlap pořádně chlupatej teda zrovna svetr mít nemusí, ale nelíbí se mi holátka, vypadají jak děti nebo holky. Jinak proti tomu nic nemám, ať si každej dělá co chce

10:02
Mirek
(neregistrovaný)

Díky všem za reakce, překvapilo mě, že se zde objevila jen jedna připomínka o geyích, čekal jsem, že to bude větší nálož Škoda, že to tak není i v reálným životě :/

19:20
Sonja
(neregistrovaný)

Nic si z těch blbů nedělej, jsou to omezenci, každej normální člověk by podle takových maličkostí člověka nikdy neposuzoval.

09:31
Mirek
(neregistrovaný)

Sonja:

Díky, jsem stejného názoru, ale není to nic příjemného, když to pořád někdo komentuje :-)

13:57
Saša
(neregistrovaný)

A můžu se zeptat, jaký sport děláš?

21:16
Mirek
(neregistrovaný)

Saša:

Jasně, věnuju se plavání, kde je lysé tělo důležité kvůli aerodynamice, proto celé tohle vlákno :-)

00:32
Kuky
(neregistrovaný)
Mirek (neregistrovaný) | 30.09.2013 09:55

Jsem sportovec a holím si kvůli sportu nohy. Často se setkávám s úšklebky a posměšnými poznámkami, co si o holení nohou nebo jiných části těla u mužů myslíte?

Mě se to vůbec nelíbí. Chlap by měl být chlap.

01:09
Jim
(neregistrovaný)
Mirek (neregistrovaný) | 30.09.2013 09:55

kamo na lidi se vybodni dělej co chceš hlavně ať to vyhovuje tobě, holil si co chceš, každý se furt stará akorát o ostatní co si holí co nosí, ale na sebe se nepodivájí.. upřímně já si nohy zkracuji na léto strojkem.. tělo si holím a je mi jedno co si lidi říkaj ...gay nejsem.. teď marodím ale jinak se sportu věnuji dělal jsem kickbox a mel jsem nohy uplně pomlácený tak kdyz jsem to dřive holil tak poté jsem si mohl namazat v pohodě nějaký krém a myslím že dnes je to normální a tomu komu to vadí tak ať se kouká radši sám na sebe... toto je muj nazor

Měj se Mirku

00:33
ALEX
(neregistrovaný)
Kamil (neregistrovaný) | 30.09.2013 13:41

Ať si každej holí, co chce, je mi to úplně u pr..., ehm. jedno.

jasně já si holím nohy a vyhovuje mi to _nevím coje estetické na chlupatých nohou:-))i chlap může mít hladké nohy...jj vymiká se to standardu _ systém OVCE

a nejsem gay

Další témata

© 2007-2017 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace