Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Můj nejlepší kámoš je si gay

Můj nejlepší kámoš je si gay

09:20
Ricky
(neregistrovaný)

Čau. Je to asi torochu divný dotaz, ale dost mě to trápí. Můj nejlepší kámoš se kterým se znám od malička je asi gay. Zatím mi to neřekl, ale cítím to z něj už dlouhou dobu. Nevadilo by mi kdyby byl gay, ale trochu se bojím, že ke mně něco cítí.

Mám už dlouhou dobu přítelkyni a právě ona mě na to první upozornila. S odstupem si říkám, že má asi pravdu. Vůbec nevím co s tím (ním) dělat. Nechci přijít o skvělého kamaráda, ale zároveň se v jeho přítomnosti cítím divně.

14:16
Kurír
(neregistrovaný)

Jednoznačně jeden z nejlepších dotazů který zde byl. Směji se už několik minut a nemůže to přestat. Proč ses ho proboha nezepta, zda preferje pánskou či dámskou společnost. Pokud nikdy neměl přítelkyni a když jste ve fitku, tak tě plácá po zadku, je tvé podezření oprávněné.

Dávám deset z deseti :-D

17:12
Ricky
(neregistrovaný)

To Kurír: Otevřenost bude asi nejlepší, ale opravdu to není téma, které otevírám každý den.

09:41
Markétka
(neregistrovaný)

No a co na to říkají další lidé? Pokud je opravdu gay, tak to asi bude vědět více lidí nebo mít tušení. Navíc to dnes už není nic co se shovává. Kolik mu je?

14:26

Já bych hlavně vycházel z toho, že je to tvůj přítel. Mělo by ti být jedno jaký je. Možná ti to nyní připadá zvláštní, ale třeba vůbec gay není a budeš si pak připadat jak blb.

Nejlepší je otevřenost. Jdi tedy do toho a zeptej se.

18:37
Ricky
(neregistrovaný)

Je mu 24. No je pravda, že to o něm téměř nikdo neříká. Dokonce měl jednou přítelkyni, ale bylo to takové divné a vlatsně jsem ji ani jednou neviděl. Jen říkal že ji má ale nikdy jsme se nepotkali...

15:05
Lukin
(neregistrovaný)

To Ricky: Ano jsem kikina už to víš :-D

17:16
Ricky
(neregistrovaný)

Velmi velmi vtipné.

15:20

Tohle zde nevyřešíš. Za deset let si nejsi jistý zda je nebo není gay. Já bych se možná zamyslel, zda tě jen nechce proti příteli poštvat přítelkyně. Vůbec bych se tomu nedivil.

Ženské někdy žárlí naprosto zbytečně a iracionálně.

09:41
Ricky
(neregistrovaný)

To Antonio: Hele tím to nebude.

17:56
Megan
(neregistrovaný)

Připadá mi, že jsi z nějaké malinké vesnice hlubo v lesích. Můj kamarád je asi gay a já se moc moc bojím. To je ubohé.

Prostě se ho zeptej.

09:22
Megan
(neregistrovaný)

No čekám?

18:45
Ricky
(neregistrovaný)

Díky za reakce. Zatím si to musím promyslet.

09:06
Miška
(neregistrovaný)

Ty raději nepřemýšlej. Je vidět, že ti to nedělá vůbec dobře.

17:10
Ricky
(neregistrovaný)

To Miška: Muck také tě miluju.

© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace