Červenání > Moje práce mě nenaplňuje

Moje práce mě nenaplňuje

17:22
Nataša
(neregistrovaný)

Budu se vám asi zdát divná, ale přesto to zkusím. Mám zaměstnání, ve kterém vydělávám dost peněz, aniž bych se nějak předřela a nepřijde mi to prostě správný. Připadám si nevyužitá a chybí mi seberealizace, proto přemýšlím, že dám výpověď a zkusím něco jiného. Je to velký risk, ale já už to prostě v práci, která nemá smysl dál nevydržím. Co myslíte, jsem divná?

09:47
Kamila
(neregistrovaný)

A co děláš? že bych tu práci vzala po tobě. Já bych si vůbec nepřipadala nevyužitá

17:37
Ferda
(neregistrovaný)

Vůbec si nemyslím, že jsi divná, naopak, chápu to a myslím, že v dnešní době je takových lidí, bohužel, málo. Každej se jen honí po penězích a je mu vpodstatě jedno, jakým způsobem je získá, většinou čím snáz, tím líp. Mně se tvůj postoj líbí, peníze nejsou všechno, důležitý je, aby jsi život prožila naplno a byla s ním spokojená. Takže já držím palce.

10:42
Iva
(neregistrovaný)

No, v dnešní době se dobrovolně vzdát zaměstnání, to chce odvahu. A víš, co budeš dělat?

13:06
Nataša
(neregistrovaný)

Díky za podporu. No, co budu dělat ještě nevím, chtěla bych pracovat ve službách, dělat něco, čím můžu pomoct lidem, vím, že to zní jako klišé, ale nemůžu si pomoct

18:00
Leo
(neregistrovaný)

No, aby jsi ještě nelitovala, uvědom si, že u nějaké neziskovky, která pomáhá lidem, tě ani náhodou nečekají žádné vysoké výdělky. myslíš, že po tom, co sis zvykla na vysoký příjem, tě uspokojí pomáhání lidem za poloviční plat??

09:25
Šárka
(neregistrovaný)

myslím, že děláš hloupost. Chápu, že bys chtěla naplnit svůj život něčím smysluplným, ale nemyslíš, že by stačilo, kdyby ses např. charitě a pomáhání jiným věnovala při zaměstnání??

15:11
Nataša
(neregistrovaný)

Leo, Šárka:

Díky holky, ale myslím, že už jsem se rozhodla, chci se naplno věnovat něčemu smysluplnému a neztrácet čas v nadnárodní společnosti, kde máš pocit, že když tam nebudeš, tak si toho vlastně nikdo ani nevšimne

13:05
Jana
(neregistrovaný)

Cítila jsem se v posledním zaměstnání stejně, odešla jsem a nyní dělám práci, která je podle mých představ. Nikdy bych nemohla strávit celý život v zaměstnání, které mě nenaplňuje a připadá mi úplně zbytečné, chci být na to, co dělám pyšná, ne se za to stydět

18:26
Nataša
(neregistrovaný)

Jana:
A můžu se zeptat, co děláš?

13:57
Jana
(neregistrovaný)

Dělám propagaci a sháním peníze pro jednu neziskovou organizaci, která se zabývá organizací kulturních akcí, jejichž výdělek jde na různé dětské domovy.

20:31
Nataša
(neregistrovaný)

Jana:

to je super, přesně něco takového bych si představovala. Dělat např. manažerskou pozici v podobné neziskovce. Úplně jsi mě nakopla a dodala odvahu, díky!

09:27
Jana
(neregistrovaný)

Tak seber odvahu a do toho doporučuju nejdřív kontaktovat několik firem a poptat se, jestli nehledají někoho na pomoc. Přece jenom je lepší sehnat nějakou práci ještě předtím, než odejdeš z té stávající

17:16
Nataša
(neregistrovaný)

JJ, tak to mám v plánu udělat. Díky moc za rady a podporu

15:50
Ferda
(neregistrovaný)

Natašo, držím palce při vstupu do nového života

Další témata

© 2007-2017 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace