Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Moje matka to dělá s přítelem klidně přede mnou. Nevím co mám dělat

Moje matka to dělá s přítelem klidně přede mnou. Nevím co mám dělat

07:55
Julie
(neregistrovaný)

Moje matka je od mejch tří let rozvedená s mým otcem, a našla si přítele. Pořád se hádají, pořád se rozvádějí, a zase se dávají dohromady. Ten její přítel je hroznej sobec, je blbej, nenažranej, a mě příjde, že je s mámou jenom kvůli sexu. Když můžou, tak jdou klidně na to. Když mi bylo asi pět (teď je mi 12), tak to dělali klidně přede mnou, a já si to bohužel pamatuju. Jednou jsme zase byli společně na dobolený (to mi bylo asi sedm), a mámina přítel řídil. No a matka mu prostě strčí la ruku do kalhot a začala dělat orálek rukou. On hekal, a vůbec jim nevadilo, že sedim na zadním sedadle. A na tý stejný dovolený jsme potom přijeli do ubytování, a oni hráli jak jsou strašně unavený atd. a když jsme si teda šli lehnout, tak to zase dělali. A teď nedávno jsme byli na tří denní dovolený a já jsem se šla umejt. A když jsem přišla do pokoje kde jsme spali, oni byli jen ve spodním prádle a hádky měli u sebe. A já nejsem tak blbá, takže je jasný, co dělali. Nevim co mám udělat aby si uvědomili, že já jsem tam taky, a že už nejsem malá. Prosím, poraďte co mám dělat. (Já toho máminý ho přítele nenávidím až tak moc, že si přeju jeho smrt.)

11:41
abc
(neregistrovaný)

musíš to mamce říct a snad se nad tim zamyslí

19:16
Mstitel
(neregistrovaný)

..jasně své matce sděl, že si nepřeješ být svědkem jejich sexuálních hrátek a ať už takové věci před tebou nikdy nedělají. Pokud bude mít cokoli proti, klidně pohroz že si to nenecháš pro sebe a pokud v tom budou i přes tvou žádost pokračovat, pak to řekni své učitelce nebo zavolej na linku bezpečí a svěř se jim. Tady jde o jasné porušení zákona a to ohrožování mravní výchovy mládeže..

© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace