Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Mohla bych být těhotná?

Mohla bych být těhotná?

13:52
Daisy
(neregistrovaný)

Je mi 16 a před týdnem jsme to s přítelem poprvé dělali. Jenže jsem s tím pospíchala a nebyl to ani týden co jsem brala své první platíčko antikoncepce. Ten večer jsem měla trepve svojí první pilulku. Bojím se, že prášky ještě nezabraly a já můžu být těhotná. S přítelem to řešit nemůžu, ten by se na mě hrozně naštval. Nemáte s tím někdo zkušenosti?

20:02

No to teda potěš koště. Třetí prášek je teda dost málo. Podle mě ti nezbyde nic jiného než zvednout zadek a jít se zeptat na gyndu.

17:21

No to ti teda nezávidím. Jako já bych asi taky zašla na gyndu a zkusila si říct o postinor. Jeslti se teda vejdeš do těch tří dnů po sexu. Držím ti palce, potrat bych nikomu nepřála.

09:11
Zůza
(neregistrovaný)

Mischka: ježiši jen to ne, postinor je hrozný hnus. Já si ho jednou musela vzít a rozhodil mi cyklus na tři měsíce. Nebylo mi z toho vůbec dobře. Rozhodně nedoporučuji.

16:01

Zůza: a co jí jako chceš poradit? To má radši čekat a klepat se, jestli nebude v 16 těhotná? Podle mě je to rozhodně šetrnější řešení než klasický potrat.

20:16
Léňa25
(neregistrovaný)

Hele hlavně nepanikař. Nejdřív mrkni do příbalového létáčku, jestli tam o tom něco nepíšou. Já už jsem asi třikrát takhle plašila a vždycky to bylo uplně zbytečné. Ale tu návštěvu na gyndě bych rozhodně neodkládala.

16:06
Daisy
(neregistrovaný)

No to teda pěkně děkuju holky. Ani nevíte jak se mi tam nechce. Před týdnem jsem si tam byla poprvé pro prášky a teď tam půjdu jako idiot s tím, že jsem možná těhotná. Teď jsem se o tom něco snažila najít, ale nikde nic. Za jak dlouho se to ukáze na těhotenském testu?

14:11
Léňa25
(neregistrovaný)

Test je k něčemu až tak po 9 dnech. Dřív se to ani neukáže. Mě třeba postinor ani jednou nepředepsala a řekla ať prostě počkám, jeslti to dostanu. Dobrý co :-D.

19:50

No, ale i když to dostaneč, tak to neni 100 %. Protože znám dost holek, co braly prášky, normálně měly menstruaci a stejně pak zjistily, že jsou třeba ve třetím měsíci. A to už se teda nedalo vůbec nic dělat.

13:26
Daisy
(neregistrovaný)

Tak jsem teda byla na gyndě, kde na mě doktorka koukala jako na idiota. Ale řekla, že mi postinor dávat nebude, že mám počkat, jestli to dostanu. Takže to samé, co řekli Léňe25 :-(. Doufám, že to dobře dopadne.

15:45

Tak snad ta doktorka ví, co dělá. Ale jeslti to stíháš, tak to snad od 15 prodaj postir i v lékárně normálně na občanku.

13:02
Zůza
(neregistrovaný)

Držím ti palce. Myslím, že lékařka tomu rozumí mnohem víc než tady mischka.

18:11
Daisy
(neregistrovaný)

Tak jsem si dneska dělala tři těhotenské testy a všechny byly negativní. Navíc mi něni blbě nebo tak. Doufám, že to tímhle skončí :-D ale je to snad poprvé v životě, kdy se těším, až to dostanu.

09:51
Léňa 25
(neregistrovaný)

:-D jo tomu jsem se taky tehdy smála. No tak to gratuluju, snad to bude fakt OK!

© 2007-2020 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce mohou být smyšlené, berte tudíž na vědomí, že nemusí odrážet realitu pouze fikci.