Červenání > Matka přítele mě nenávidí

Matka přítele mě nenávidí

06:22
Teri
(neregistrovaný)

Co mám dělat?

S přítelem jsem už 2 roky a celou dobu mám problém s jeho matkou. Už od začátku ke mě stále nějaké výhrady. Přitom nechápu, nic jsem ji nikdy neudělala. Když jsem u něj povídáme si normálně a já se k ní chovám slušně, jak nejlíp umím. Pomáhám ji doma, vždycky se ke mě chová strašně pěkně - ale falešně, to poznám. Příteli mě vymlouvá, nadává mi před ním, že jsem hloupá, rozmazlená kráva a rozhoďnožka, shazuje mě, nadává mi i do rodiny - kterou přitom vůbec nezná.. Už nevím co dělat, už k němu radši moc jezdím, protože nenávidím tohle falešné jednání..

13:47
Sheila
(neregistrovaný)

Tohle přesně znám, tchýně byla důvod, proč jsem přestala úplně jezdit k mému příteli domů

17:32
Samanta
(neregistrovaný)

bojím se,že tohle je z 90 procent všude stejný. Moje skoro tchyně je to samý,ale do očí mi nikdy nic neřekne,vždycky to cpe příteli.to je ten maminkovskej komplex,kdy pro jejich chlapečka není žádná dost dobrá. a to sem s přítelem xx let a mame 3 leteho synka, takže neveš hlavu, prostě to ignoruj.

09:26
Haidi
(neregistrovaný)

A co zbytek rodiny? S těma vycházíš jak?

14:16
Teri
(neregistrovaný)

Ostatní jsou v pohodě, babička mě má moc ráda, s přítelovou sestrou si rozumím taky výborně, dokonce spolu občas zajdeme na kafe a i jeho otec se ke mně chová slušně. Jen s matkou je problém

11:52
Petra35
(neregistrovaný)

Na tchyni se vykašli, nechodíš přece s ní. Ona vesměs žádná tchyně příliš nezbožňuje synovu partnerku (teda až na vyjímky), tak ji prostě neřeš, nejezdi tam, vymaž ji ze svého života

15:21
Charlote
(neregistrovaný)

Ty jo, tak to já mám asi tu výjimku, jsem fakt ráda, že mám naprosto super tchyni, se kterou si čas od času zajdu na víno a pokecám s ní jako s kámoškou

20:26
Teri
(neregistrovaný)

Charlote:

Tak to ti vážně závidím, já bych taky byla ráda, kdybysme spolu mohly takhle vycházet. S maminkou předešlého partnera jsem si přitom výborně rozuměla, nikdy jsem z rodičů partnerů neměla strach, protože se všema jsem si jakž takž sedla, tohle je pro mě úplně nová situace.

10:51
Mikina
(neregistrovaný)

Má prostě pocit, že jí ho kradeš. Matky tohle často špatně snáší. Nesouvisí to nijak s tebou, chovala by se tak ke kterékoliv. Přeci jen, do teď byla nejdůležitější žena v jeho životě ona

16:27
Olina
(neregistrovaný)

Já mám úplně to samý, prostě se s tím musíš smířit a snažit se s ní moc často nevídat, aby ses tím zbytečně netrápila.

22:12
Líza
(neregistrovaný)

S mojí tchyní je to taky tak a to jsme se ještě nikdy neviděly Přesto moc dobře ví, jak jsem vypočítavá mrcha, které jde jen o to, co nejvíc uškodit jejímu synáčkovi

13:30
Uma
(neregistrovaný)

Tohle by podle mě měl vyřešit ten přítel, on by měl doma jasně říct, že jsi holka, kterou si vybral a má rád, tak ať o tobě takhle nemluví.

09:55
Teri
(neregistrovaný)

Můj přítel mě brání, to zas ne, že ne, ale je to prostě prd platný, ona to ví všechno mnohem líp než on, protože on je zaslepený láskou (podle jejich slov jsem ho zblbla)

16:12
Sedrik
(neregistrovaný)

Tak to tady tak čtu a vypadá to, že všechny mámy od chlapů jsou pěkný fůrie No, co si budem povídat, taky jsem to zažil. Bývalou přítelkyni moje máma nemohla vystát a věřte nebo ne, pro mě jako pro chlapa, to bylo vážně strašný, furt si mě přetahovaly, jedna byla věčně naštvaná na druhou a já už nevěděl, kam dřív skočit, měl jsem je přece rád obě. Teď mám jinou přítelkyni a ta si s mámou výborně sedla, nevím, čím to je.. možná jen sympatie

14:46
Teri
(neregistrovaný)

Sedrik:

Díky i za příspěvek z druhé strany. Věřím, že pro muže tohle taky není jednoduchá situace, proto se snažím přítele nezatěžovat stížnostma na jeho maminku, občas to ale prostě přeteče

Zajímalo by mě, jak to vnímají starší ženy - mámy dospělých synů, třeba nám to nějaká osvětlí

13:44
smoulinka67
(neregistrovaný)

U me je to stejne.abydlim s pritelem rok a pul,a jeho mati na me porad neco vidi,a za vsechno mi nadava,doslo i na urazky.Kdyz pritel chodil s byvalou pritelkyni ktera byla udajne na penize tak to porad je Marketka byla uzasna atd..Ja ji nemuzu ani vystat...Pije mi krev...

Další témata

© 2007-2017 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace