Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Máma má milence

Máma má milence

23:51
Stefa
(neregistrovaný)

Zjistila jsem, že moje matka, která je 25 let vdaná si našla milence. Nevím, jestli to mám říct tátovi nebo jít rovnou za tím chlapem a pěkně mu vyčinit. Co byste dělali vy?

09:26
gabi
(neregistrovaný)

já bych nedělala ani jedno, není to tvoje věc. jestli si chceš s někým promluvit, tak jdi za mámou a řekni, že o tom víš

14:56
bruce
(neregistrovaný)

taky bych to řešila tak, že si promluvím s ní. Určitě to neříkej otci, mohla bys tak manželství definitivně zničit. Tohle se prostě hold někdy stává, možná to překonají, ale líp se to překonává, když se o tom nemluví nahlas.

19:51
Stefa
(neregistrovaný)

Vím, že jí to s tátou už nějakou dobu neklapalo, ona ho pořád odmítala. Já už se jí nedokážu ani podívat do očí...když sem jí řekla, že o to vím, tak se snažila zapírat a dělat hloupou, že neví o čem mluvím...

09:05
Issie
(neregistrovaný)

Já bych to tátovi určitě neříkala, může jít o chvilkové poblouznění a ty by ses tak mohla postarat o konec manželství, které by jinak mohlo fungovat.To co se odehrává mezi nimi ví jen oni dva a oni si to musí vyřešit.

15:41
Stefa
(neregistrovaný)

Nejhorší je, jak se k otci pořád chová. Ona ho podvádí, přitom na něj pořád jen křičí a chová se jak megera.

18:12

já bych to neřešila vůbec s nikým, ani s matkou, ani s otcem, tohle jsou prostě jejich věci, tebe se to netýká. Je to smutné a vím, že tě to štve, ale tak to prostě je.

22:20
innka
(neregistrovaný)

Souhlasím s Alenou, taky bych se do toho nepletla. Tohle jsou věci mezi tvými rodiči, pokud už se nemají rádi, nic s tím nenaděláš, lidské vztahy jsou složité. Nekecala bych jim do toho, hlavně bych maminku nepoučovala, na druhou stranu jí na to řekla svůj názor, co se ti líbí a co ne.

09:35

já Stefu chápu, sama bych se bála hlavně toho, že až se to provalí, tak se otec dozví, že o tom věděla a nic mu neřekla, že dovolila, aby z něj matka dělala paroháče.

14:21
Stefa
(neregistrovaný)

No právě, to bych strašně nerada, mám tátu moc ráda a je mi ho fakt líto, taky bych nechtěla, aby to bral tak, že jsem v tom mámu podporovala

21:27
zaneta
(neregistrovaný)

rozhodně se do toho nijak nemontuj,toto je věc rodičů.Jediné co,také bych si nějak jemně zkusila promluvit s mamkou.

12:05
Stefa
(neregistrovaný)

S ní jsem o tom už mluvila, tvrdí mi, že to není pravda, že jsem to celé špatně pochopila, ale já vím, že to tak není a jen mi lže.

16:07

Možná si to fakt jenom špatně pochopila, radši to nech na rodičích, ty to vyřešit nemůžeš

10:30
Stefa
(neregistrovaný)

Máte pravdu, nebudu to řešit, ale štve mě to

17:46

dobře děláš

01:11
Markétka
(neregistrovaný)

Nedělá dobře. Já bych to tada řešila a to rázně.

15:18
Bum bum
(neregistrovaný)

Taky nevím co mám dělat :-( je to strašný :-( vím že mamka už s tatou nechtěla delší dobu spát. Pořád usínala u televize a do ložnice chodila až ve tři ráno :-( ale včera si telefonovala s nějakým chlapem a pak jí večer psal opravdu nechutné věci :-( a jsem z toho celá špatná :-( Já vím že tatka není nejlepší ale má ji rád a snaží se :-(

© 2007-2020 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce mohou být smyšlené, berte tudíž na vědomí, že nemusí odrážet realitu pouze fikci.