Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Mám VŠ, on jen výučňák

Mám VŠ, on jen výučňák

19:26
Izzie
(neregistrovaný)

Ahoj, studuji medicínu, jsem ve 3. ročníku a zamilovala jsem se do muže, který dělá číšníka. Je s ním zábava a rozhodně není hloupý, jen nevím, jestli takový vztah může fungovat. Co si o tom myslíte vy?

12:22
Jíťa
(neregistrovaný)

Vůbec nechápu, co řešíš. Asi budeš pěkně namyšlená, no a co, že je číšník? Práce jako práce

15:31
Pitr
(neregistrovaný)

Myslím, že pokud si rozumíte, tak je úplně jedno, co děláte. Problém může nastat, když žena vydělává o dost víc než muž, ale v tomhle případě si myslím, že by to ani nemuselo nastat. Šikovný číšník může vydělat slušné peníze, zvlášť třeba v Praze

22:21
Karol
(neregistrovaný)

Kdybys ho milovala, tak tohle neřešíš, takže se na něho radši vykašli a neztrácej čas. Možná bude lepší, když si najdeš někoho úspěšnějšího, aby k tobě víc ladil

13:05
Olie
(neregistrovaný)

Jestli je ti s ním dobře, tak jsou nějaký školy úplně jedno. Záleží, co k němu cítíš, všechno ostatní je druhořadý

14:32
Ludička
(neregistrovaný)
Karol (neregistrovaný) | 04.09.2013 22:21

Kdybys ho milovala, tak tohle neřešíš, takže se na něho radši vykašli a neztrácej čas. Možná bude lepší, když si najdeš někoho úspěšnějšího, aby k tobě víc ladil

Souhlas. To, že to řešíš o tobě hodně vypovídá...

19:05
Libor
(neregistrovaný)

V dnešní době už je úplně jedno, co má kdo za školy. Důležoitý je, jak je kdo šikovnej a pracovitej. Takovej číšník si může třeba jednou otevřít luxusní restauraci nebo jiné zařízení a může se z něho stát velmi úspěšný podnikatel, zatímco lékařka bude muset chodit na směny a brát mizerných 20 tis takže bych to rozhodně neřešil

13:05
Sylva
(neregistrovaný)

Jak můžeš posuzovat jestli se k sobě s někým hodíš podle toho, jaký máte vzdělání?? Snad sama nejlíp víš, jestli máte něco společného

21:15
Jenom já
(neregistrovaný)

Mám kámošku, má výšku a chodí s klukem, kterej má jen základku, ne že by byl hloupej, spíš na to prostě kašlal. Jsou spolu už 8 let a chystají se vzít. Rozdíl ve vzdělání vůbec neřeší. Takže proč ne?

09:56
Jenom já
(neregistrovaný)

ještě jsem zapomněla dodat. Důležitý ale je, že ona mu to vůbec nikdy nepředhazuje, že má výšku a on ne. Tohle by totiž vztah určitě pohřbilo. Takže je to spíš o tom, jak to berou ti lidi, a když nad tím takhle přemýšlíš, tak je dost možný, že vzdělání přisuzuješ velkou váhu a mohl by to ve vašem vztahu být problém

18:02
mistr
(neregistrovaný)

Radši se na něho vykašli, už z tvého dotazu je vidět, že mu moc nevěříš a myslíš si o sobě, že jsi něco víc, když budeš doktorka.

13:17
Jenom já
(neregistrovaný)

mistr:

Taky to tak na mě působí, že Izzie spíš snaží přesvědčit sama sebe, že je s ním sranda a je chytrý, než že by tomu sama věřila.

20:32
Izzie
(neregistrovaný)

Díky za vaše reakce, ale myslím, že se mýlíte. Nemyslím si o sobě, že jsem něco víc, když studuji medicínu. Jen jsem chtěla vědět, jestli někdo máte také zkušenosti s tím, že jste ve vztahu, kde je velký rozdíl ve vzdělání a jak to funguje. Vím, že to může být někdy problém, spíš ze strany muže, že mu vadí, že je žena úspěšnější, tak proto ten dotaz.

13:27
mistr
(neregistrovaný)

izzie:

a neměla by ses na to zeptat spíš jeho? Jestli mu to vadí?

21:10
izzie
(neregistrovaný)

mistr:

to jsme samozřejmě řešili a jistě, že tvrdí, že mu to nevadí. Ale chtěla jsem vědět, jak to různě funguje po několika letech. Ze začátku téměř nic nikomu nevadí, ale po čase z toho může být problém.

13:30
Lucy
(neregistrovaný)

Já Izzie chápu, věřím, že to nemyslí nijak zle.

Podle mě záleží na tom, jak se s ním cítíš, jestli je s ním sranda a nemáš pocit, že za tebou zaostává co se týče jeho vědomostí, tak není co řešit. Moje kamarádka je také lékařka, její přítel zedník s maturitou a mnozí jim jejich krásný vztah závidí, takže rozdílné vzdělání rozhodně nemusí být překážkou

04:39
Baddy
(neregistrovaný)
Jíťa (neregistrovaný) | 04.09.2013 12:22

Vůbec nechápu, co řešíš. Asi budeš pěkně namyšlená, no a co, že je číšník? Práce jako práce

Ona má pravdu. Problém to může být, byť nyní se to nezdá.

06:48

Slečna se asi jen někde potřebovala pochlubit, že vystudovala VŠ, tak proč ne zrovna na diskuzním fóru Červenání

© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce jsou fiktivní a smyšlené, berte tudíž na vědomí, že neodráží realitu pouze fikci.