Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > mám se ozvat i když měl zavolat on?

mám se ozvat i když měl zavolat on?

18:57
elliss
(neregistrovaný)

Ahoj, mám takový menší problémek. Byla jsem na několika schůzkách s milým klukem, říkal, že zavolá, ale nezavolal. Mně s ním bylo vážně moc fajn, mám zavolat já?

12:27
Nellia
(neregistrovaný)

No, já bych mu nevolala.. sama jsem kolikrát zavolala muži, který slíbil, že zavolá a setkala jsem se jen s trapnými výmluvami, pak jsem si vždy vyčítala, že jsem vůbec volala. takže podle mě je lepší nevolat

21:12
jeana
(neregistrovaný)

Rozhodně se mu neozývej !

09:07
Cindy
(neregistrovaný)

Když nevolá, tak asi nechce, proto bych se nevnucovala.. pokud se později ozve a bude mít nějaké výmluvy, proč nezavolal, možná bych mu ještě šanci dala, ale rozhodně bych nepřiletěla hned, jak si řekne.

13:51

já sice nemám nic proti tomu, když holka zavolá jako první nebo si řekne o číslo apod., ale tohle je něco jinýho. Pokud tvoje číslo má a slíbil, že zavolá, je to na něm.

17:21

nevolej mu, kdyby měl zájem, zavolá sám

10:06
elliss
(neregistrovaný)

říkám si, že třeba čeká, že se teď ozvu já, zatím obě schůzky inicioval on, je fakt, že první byla spíš taková náhodná, na druhou už mě pozval a teď nic..

12:21

elliss:

nechci být moc tvrdá, ale kdyby měl zájem, tak ti zavolá a nebude hrát žádný hry. Jak je to dlouho, co se neozval?

18:45
elliss
(neregistrovaný)

yana:

jsou to 3 dny, co jsme byli na rande, říkal, že se ozve a zajdem na kafe nebo něco, čekala jsem aspoň sms jak se mám nebo tak, ale vůbec nic, od té doby se vůbec neozval

21:55
vanda232
(neregistrovaný)

Jéé, 3 dny? to je v pohodě, zatím to neřeš, uvidíš, že se ještě ozve, možná je teď jenom zaneprázdněný nebo tě chce taky trochu napínat, aby sis nemyslela, že je z tebe hotovej určitě mu sama ale nevolej

14:01
Martinka
(neregistrovaný)

no, já bych v tomhle nebyla tak přísná, co když ztratil číslo nebo telefon? Nepřemýšlelas, že bys mu poslala nějakou neutrální sms? Uvidíš, jestli na ni bude reagovat a jak..

17:31
vanda232
(neregistrovaný)

sms nic nezkazíš, maximálně už se neozve, no. Aspoň budeš vědět, na čem jsi

10:06

jo, sms by se ještě dala

19:40
elliss
(neregistrovaný)

nad sms jsem taky přemýšlela, asi počkám ještě jeden den a pak mu ji napíšu. Díky za rady holky

22:12

hlavně ta sms musí být nenucená a pokud možno i vtipná

21:03
elliss
(neregistrovaný)

Tak jsem mu napsala sms a bylo z toho další rande a potom dokonce něco víc... dík holky a kluci :-D

© 2007-2020 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce mohou být smyšlené, berte tudíž na vědomí, že nemusí odrážet realitu pouze fikci.