Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Mám se k němu vrátit?

Mám se k němu vrátit?

09:41
Janča
(neregistrovaný)

Před půl rokem jsem se rozešla s přítelem, protože jsem zjistila, že mě podvádí. Nejhorší na tom bylo, že to bylo s o dvace let starší ženskou, která mě sama tři děti. No hrůza. Ale já jsem to docela ustáhla, hlavně proto, že jsem potakla sama taky někoho jiného. Ale s tím novým klukem to už skončilo a můj bývalý přítel mi teď pořád píše, abych se k němu vrátila. Ale zároveň se s tou krávou ještě nerozešel, je to na palici. Mám ho pořád ráda, ale nevím co teď dělat. Poraďte někdo.

13:27

Ježiši, to je zase příběh. No já bych se k němu vůbec nevracele, nejen kvůli tomu, že tě podvedl, ale hlavně protože s tou ženskou pořád je, jestli jsme to tedy dobře pochopila.

09:05
Janča
(neregistrovaný)

Jo je s ní, ale prý se sní hned rozejde, když se k němu vrátím.

15:41

Opravdu nechápu o čem se tady bavíme. Fuj fuj :-D s o dvacet let starší ženskou? Ruce pryč od něj!

19:37
Michal
(neregistrovaný)

Asi ho uz nebavi delat deckam tatuldu :-D.

12:46
Janča
(neregistrovaný)

Michal: jo to asi nebaví. Ale o to tady nejde. Mě spíš zajímali vaše zkušenosti s tím, jestli je možné aby se k vám někdo po takovém podvodu vrátil a pak už vás nepodvedl.

21:05

Tak já jsem slyšela, že když to chlap udělá dvakrát tak to na 90 % udělá potřetí. Ale jestliže se to stalo poprvé tak nevím, sama s tím zkušenosti nemám.

10:55

No podle mě je tam velký problém, že utek s tak staruo ženskou. :-D to je hrozný.

18:47
Janča
(neregistrovaný)

Jo to já vím, jednou jsem mu na počítači našla dokonce porno s paničkama nebo jak se tomu říká. Samý takový starý rakety! Nevím, tak třeba si to teď vyzkoušel a poznal, že to není to pravé pro něj.

12:35
Zůza
(neregistrovaný)

Tak to nevím zda bych těla kluka, který má rád staré ženské. Mě přítel podvedl jenou, ale přemluvil mě, abych se k němu vrátila. No a zatím to klape. To bych ti přáala taky.

18:26
Janča
(neregistrovaný)

Děkuju Zůzo. Mám takový pocit, že když to s ním ještě jednou nezkusím, tak toho budu litovat :-(. Vím, že riskuji ale asi do toho půjdu.

12:12

Je to na tobě, ale doufám, že tady za měsíc neuvidím nějaký další katastrofický scénář z tvého života :-D.

© 2007-2020 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce mohou být smyšlené, berte tudíž na vědomí, že nemusí odrážet realitu pouze fikci.