Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Mám říct kamarádce, že ji přítel podvádí?

Mám říct kamarádce, že ji přítel podvádí?

21:56
Lucky
(neregistrovaný)

Viděla jsem přítele kamarádky, jak se v jednom baru líbá s jinou holkou. Šla jsem hned pryč, aby si mě nevšiml, takže nevím, kam až to došlo. Od té doby mám hrozné dilema, ona ho miluje a já myslela, že i on ji. Vůbec nevím, jestli jí to říct.

12:20

Tohle je vždy taková ošemetná záležitost. Já bych jí to asi řekla, je to přece jen kamarádka. Jestli to byl jen úlet nebo ne, to už je na nich, aby si to vyříkali.

18:57
Julie
(neregistrovaný)

tak to já bych se do toho asi zas nepletla. Jednou se mi něco podobného stalo a na konec na mě byla naštvaná i ta kámoška, že jsem jim narušila vztah.. nevím, no

16:15
hanna
(neregistrovaný)

já se taky přikláním spíš k tomu, říct to. Pak to třeba vyleze na povrch, ona zjistí, že jsi to věděla a bude naštvaná, žes dopustila, aby ze sebe dělala vola.

20:17
víla
(neregistrovaný)

zkouším se na to dívat spíš z jiného pohledu. Já kdybych byla tou kamarádkou, tak bych to asi chtěla vědět. Ještě hodně záleží na tom, jak jim to spolu jinak klape. Pokud máš pocit, že jsou šťastní, tak bych asi ještě počkala, pokud to skřípe, tak to vybal

12:56

Tak to já mám v tomhle jasno, do cizího vztahu se prostě nepletu. Jó, kdybych o tom příteli věděla, že tohle dělá běžně, asi bych to brala jinak. Ale někde na diskotéce nebo v baru, možná byl opilý, možná toho pak litoval, prostě úlet. Takhle to můžou v klidu přečkat, on se bude snažit a je to. Taky by jsi mohla svou upřímností zničit jinak fungující vztah

09:25
Zoe
(neregistrovaný)

Naprosto souhlasím s Alenou, jestli to byl z jeho strany jen úlet, bylo by škoda, aby se pokazil vztah, který třeba může jinak trvat celý život

20:52
Lucky
(neregistrovaný)

holky, díky za rady, ale prostě nevím. Samozřejmě jsme se s kámoškou o těchhle případech předtím mockrát bavily, vždy jsme slibovaly, že kdyby se jedna nebo druhá něco takového dověděly, tak si to řekneme, no ale když došlo na lámání chleba, tak váhám

10:35
Kasandra
(neregistrovaný)

Neříkej jí to, pokud bys ho viděla ještě jednou, tak už za ní běž, takhle to zatím nech být. Třeba to byla fakt jen pusa a on toho teď lituje

17:56

souhlasím s holkama, zatím nic neříkej, kdyby se to opakovalo, tak už ano

15:26
Lucky
(neregistrovaný)

jenom se prostě bojím, že by se to pak dozvěděla a zjistila by, že o tom vím a nic jsem neřekla

22:51

Určitě by to pochopila, prostě jsi jí nechtěla ublížit. Tohle jsou opravdu strašně zapeklité věci. Člověk má výčitky svědomí za něco, za co vlastně vůbec nemůže

09:10
Katika
(neregistrovaný)

A já bych to zas řekla, podvádět se prostě nemá, jestli to byl úlet, tak to bude muset dotyčný náležitě odčinit, aspoň nebude mít do budoucna pocit, že mu takové věci projdou

18:30
Lucky
(neregistrovaný)

přemýšlela jsem nad tím fakt dlouho a myslím, že to zatím nechám být.. uvidím, jak se to mezi nimi bude vyvíjet dál, jestli ho ještě někdy načapám a tak. pak už bych šla s pravdou ven. Díky za názory

09:11

myslím, že tohle je dobrej postup

© 2007-2020 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce mohou být smyšlené, berte tudíž na vědomí, že nemusí odrážet realitu pouze fikci.