Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Mám přítele, ale líbi se mi nekdo jiný, pomoc? :/

Mám přítele, ale líbi se mi nekdo jiný, pomoc? :/

21:53
Martina
(neregistrovaný)

S přitelem máme 3letý vztah už od základky. Mě je 16 a jemu 18. Myslím si, že já osobně jsem celkem vyspělá, tudíž nepokládám za blbost, že jsem už od 13ti zadaná. Začalo to jako dětská láska a najednou se to přehouplo na 3 společné roky. Máme spolu zažitý stereotyp. Bohužel v minulosti už jsem udělala několikrát blbost, že jsem se s ním rozešla kvůli tomu, že se mi líbí někdo jiný, nechci pomyslet na to, že to bylo poblouznění. Nakonec to dopadlo tak, že jsme se k sobě vrátili. No a po půl roce to zase nastává. Do třídy nastoupil nový spolužák a celkem se na sebe koukáme a mě osobně se hrozně líbí. Neustále na něj myslím. Poslední dobou se s přítelem dohadujeme celkem často a já sama jsem se přistihla, že jsem na něj bezdůvodně nepřijemná. Ztratila jsem chuť s ním chodit ven a myslím jen na spolužaka. Po poslední pauze jsem se zapřísáhla, že to už nenastane a že si budu vážit toho co mám, bohužel je to tu zase a já nemám tušení co dělat. Nejsem typ na úlety a podvádění, takže když už citím, že se něco "chystá" , od přítele udělám krok zpět a rozejdu se s ním, protože citím, že do něj už nejsem víc zamilovaná. No a tak to je furt dokola,. Jsem hrozdě zmatená. S přítelem jsme spolu "vyrůstali", takže je pro mě tězké s ním najednou ztratit kontakt. Nemáte v kapse nějaké babské rady?

© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce jsou fiktivní a smyšlené, berte tudíž na vědomí, že neodráží realitu pouze fikci.