Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Mám mu odpustit?

Mám mu odpustit?

11:05
Petra
(neregistrovaný)

Přítel mě nedávno podvedl. Našla jsem na toto téma samozřejmě spoustu článků, ale jaká je vaše osobní zkušenost? Odpustit nebo odkopnout?

17:00
nicky
(neregistrovaný)

A jak tě podvedl?

19:05
Marrry
(neregistrovaný)

Přesně jak psala nicky. Záleží hodně na tom, jak tě podvedl. Já jsem jednou zjistila, že měl přítel trochu divočejší večer na diskotéce, tak mi bylo jasné, že z toho dál nic nebude a nechali jsme to být - teda hlavně kvůli tomu, že se přiznal.

Pokud by ale udělal něco vážnějšího, asi bych to jen tak nepřešla.

10:13

(neregistrovaný)

Podveď ho s jeho nejlepším kámošem. Takhle jsem to udělala já a bylo to super.

11:34
Petra
(neregistrovaný)

No potkal se s jednou na fesťáku a pak šli na rande, které se nevydařilo.

14:02
Berushka
(neregistrovaný)

A jak už jste spolu dlouho? O to podle mě také celkem jde. Jinak můžu se zeptat, jak si na to vlastně přišla?

14:56
Petra
(neregistrovaný)

4 Berushka - Na tom fesťáku jsem nebyla, jenže co jsem tak už zaslechla, tak ta holka potom vybírala bar, kam zajdou a jeden z mých dobrých kamarádů se tam objevil. Přemýšlím, jestli je lepší to vědět, nebo nevědět, když z toho nakonec nic nebylo, ale asi jsem spíš radši, že mi to řekl.

Jinak jsme spolu skoro dva roky, což už mi přijde jako doba, kdy bych mohla být spíše tolerantnější.

18:15
nicky
(neregistrovaný)

Aha, no tohle bych já asi nechala plavat. Co ti k tomu řekl on?

21:40
missss
(neregistrovaný)

No holky, já bych to zas tak lehce nebrala, protože nemůžete vědět, co kdyby se to rande povedlo. Samozřejmě je jedna věc třeba ta diskotéka, jak tady někdo řešil, ale když už si hledal jinou holku a šel s ní na rande, tak bych to já na lehkou váhu nebrala.

09:07
Petra
(neregistrovaný)

4 Nicky - říkal, že to rande pro něj nebylo vůbe důležitý, že šel prostě s kámoškou z fesťáku na pivo a tím to hasne, a že to můj kamarád zbytečně přehání.

4 misss - no o tom právě taky přemýšlím. Jenže to asi těžko zjistím jinak než pokus/omyl. On mi samozřejmě říká, že vážně to myslí se mnou.

13:32
hahaha
(neregistrovaný)

Ježiši nechte to plavat, stejně s tím nic nevymslíte a musí se rozhodnout sama. Zbytečná diskuse, očekávám happy end.

13:56
Jeny
(neregistrovaný)

Já jsem něco podobného zažila s tím rozdílem, že u mého ex to rande bylo úspěšné, vyšli si spolu ještě několikrát, ale pak to nechali plavat a on přišel za mnou, všechno mi řekl a slíbil, že už se to víckrát nebude opakovat. Stejně jsem ho ale nechala, protože po něčem takovém už jsem mu nemohla věřit, že se to nebude opakovat, a že si zase s nějakou nevyjde.

15:35
Síka
(neregistrovaný)

Pod to, co napsala Jeny bych se podepsala. Podle mě jakmile se něco stane - když to není úplna prkotina, tak už se prostě nedá věřit a nechala bych to plavat. I když je to težký.

17:21
Petra
(neregistrovaný)

Díky holky za zkušenosti. Nakonec jsme se rozešli, bála jsem se, že se to bude opakovat.

20:17
Síka
(neregistrovaný)

Tak ať máš s tim dalším víc štěstí ;)

15:13
Petra (neregistrovaný) | 17.08.2013 17:21

Díky holky za zkušenosti. Nakonec jsme se rozešli, bála jsem se, že se to bude opakovat.

Pokud jednou toužil po jiné, bude pořád toužit po jiné. Na druhou stranu to se stává většině lidí a je jen otázka, jak daleko to nechají zajít. A jak moc jim to vadí a jak s tím dokážou žít. A jestli mají závazky (děti, společný majetek), kvůli kterým chtějí dělat kompromisy. A kdy se ty kompromisy stanou neudržitelnými.

Život není jednoduchý a rozhodně není černobílý.

07:12

Rozchod se zdá být v tomhle případě tím nejčistším řešením.

© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace