Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Mám HO požádat o ruku?

Mám HO požádat o ruku?

19:36
Kristýna
(neregistrovaný)

Jsem s přítelem už 6 let (od svých 18) a on se stále příliš nemá k tomu mě požádat o ruku. Přitom vztah je super, nemáme žádné problémy, nehádáme se, máme se rádi. Myslím, že ho to prostě ani nenapadne, ale já bych se chtěla vdát a nevím, proč to oddalovat, když věřím, že spolu nám to vydrží. Co si myslíte o tom, když o ruku požádá žena? A nenapadá vás, jak to udělat, aby to bylo romantický, ale aby si nepřipadal jak holka (nechce se mi před ním klekat apod )

Díky
Jo, jemu je 27

09:52
Lucinda
(neregistrovaný)

Vykašli se na papír. Já jsem s přítelem už 11 let, máme dvě děti a jsme šťastní i bez svatby

18:27
Lucinda
(neregistrovaný)

Nehledě na to, že co vidím ve svém okolí, tak se vztah svatbou spíš pokazí, chlap už tě pak má moc jistou

09:42
Kristýna
(neregistrovaný)

Já vím, že vztah funguje i bez papíru, ale já jsem v tomhle prostě trošku konzerva, chci normální rodinu a to i po právní stránce. Taky bych už chtěla děti, ale prostě až po svatbě.

20:01

Kristýna:

Já tě chápu, sama na svatbě nějak nebazíruji, na druhou stranu, když se máme rádi proč ne. A z čistě prakticého pohledu - co kdyby se nedej bůh někomu něco stalo, přece jenom spolu několik let něco budujete a pak bys mohla o všechno přijít. Taky v případě nemoci, ráda bych byla informována o zdravotním stavu přítele, kdyby se mu stala nějaká nehoda nebo něco, nejsem přece cizí člověk.

12:31
Kristýna
(neregistrovaný)

nikola:

přesně, není to jen o té romantice, chci, aby na mě bylo nahlíženo, jako na člena jeho rodiny, ne na holku, se kterou chodí.

15:17
Lucinda
(neregistrovaný)

Holky, na tohle přece existují pojistky a různá jiná opatření :-) taky jsem to řešila. Ale chápu vás, svatba je každého věc, někdo to prostě chce tak, jiný jinak, ještě, že si můžeme vybrat

09:12

Kristýna:

a zkoušelas mu jen naznačit nebo říct, že už by ses chtěla vdát? Ví o tom? Nebo vyloženě chceš být ty ten, kdo to rozlouskne?

14:51
Kristýna
(neregistrovaný)

carol:

jj, naznačovala, řekla, nic nezabírá říkal, že si mě chce vzít a ať jsem trpělivá, jenomže ta trpělivost mi už dochází :-))

10:22

Třeba pro tebe chystá nějaký překvápko Nechystáte se jet třeba někam na dovču? Hodně chlapů žádá o ruku tam, aby to bylo romantičtější. Dej pozor, abys mu to svoji žádostí nepřekazila

15:06
Sandria
(neregistrovaný)

No, pokud přece jen chceš být ta, kdo žádá (proč ne), zkus vymyslet něco fakt originálního.. nevím, třeba mu doma nechej jen vzkaz nebo indicie, který ho zavedou na nějaký romantický místo, klidně někde v přírodě nebo třeba na půdě, co já vím, kdekoliv se ti to zdá romantický no a tam už na něj budeš čekat ty, všude kolem budou svíčky a buď někam napíšeš "vezmeš si mě?" nebo mu to řekneš nebo tak něco.

19:57
Korba
(neregistrovaný)

Sandria:

No, hezká představa, ale uvědom si, že žádá chlapa, ne ženskou :-)) tohle by určitě potěšilo každou holku, ale myslím, že chlap to zas až tak nedocení. Pokud říkal, že si tě chce vzít, tak to nech na něm. Taky by se mohl cítit blbě, že ho žádáš o ruku, přece jen je to pořád braný, jako mužský krok, ale nevím, jakej je, možná je nad věcí a bude to brát v pohodě, rozhodně to důkladně zvaž

12:10

Co takhle poslat mu na jeho jméno papíry z matriky? Moje kámoška to tak udělala a bylo to super, žádnej patos a kýč, je to braný s nadhledem a humorem a ještě je to praktický. můžeš k tomu přiložit i nějakej dopis. On se nebude cítit trapně, že mu to přímo říkáš. Dobrý by bylo, kdybys k tomu přidala i nějakej anketní lístek nebo jak to nazvat a prostřednictvím něj by ti odepsal zpátky :-)) Může být docela sranda kolem sebe doma chodit a nevědět, jak to teda všechno dopadne

14:57
Kristýna
(neregistrovaný)

carol:

no, je pravda, že za 14 dní se chystáme na pár dní do Benátek.. tak nevím, asi ještě počkám. No a když to nedopadne, tak to udělám, jak píše Victory, zdá se mi to vtipný. Nápad Sandrii se mi líbí, ale jak píše Korba, to by potěšilo spíš mě, on zas na nějakou přílišnou romantiku není

17:21

Victory:
super nápad

01:16
Lukašenko
(neregistrovaný)

Nedávej mu prsten, ale auto. Bude tě pak opravdu milovat...

00:29
Baddy
(neregistrovaný)
Kristýna (neregistrovaný) | 24.11.2013 14:57

carol:

no, je pravda, že za 14 dní se chystáme na pár dní do Benátek.. tak nevím, asi ještě počkám. No a když to nedopadne, tak to udělám, jak píše Victory, zdá se mi to vtipný. Nápad Sandrii se mi líbí, ale jak píše Korba, to by potěšilo spíš mě, on zas na nějakou přílišnou romantiku není

Tak co... vyšlo to?
21:03
katka
(neregistrovaný)

Ahoj já taky přemýšlím že přítele požádám o ruku ;)Ale nevím jestli by to přežil je ředitel takže je nadřízený tak by to asi nesnesl. Ale 24.2 máme výročí tak doufám že se vyjádří a jestli ne,........?

© 2007-2018 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace