Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Má být kamasutra jen výsměch?

Má být kamasutra jen výsměch?

15:17
Ražéš
(neregistrovaný)

Zdravím, přítelkyně mi dala k Vánocům příručku Kamastutry. Zatím jsme nedali ani jednu složitější pozici. Má to být výsměch pro obyčejné lidi? Nechápu jak se někdo může tak neuvěřitelně zkroutit. Nebo něco děláme špatně?

10:29
Jay
(neregistrovaný)

Ja si myslim ze v kamasutře se daji najit i super polohy ktery nejsou složitý a přitom jsou super, rohodně bych to nebral jako výsměch

15:30

Ne děláte. Jsem na tom naprosto stejně. S přítelem jsme zvládli tak čtyři. Pak už to bylo nad naše síly.

21:01
Danča
(neregistrovaný)

Hlavně mám pocit, že si to člověk pak ani neužije. Jediné na co může myslet, je správná pozice těla.

09:46

Myslím, že rozhodně děláš něco špatně. Kamasutra není jen o poloze těla, ale také o stavu mysli. Člověk se musí naladit na určitou vlnu. Zkus si o tom něco přečíst, protože jinak to nemá cenu s tebou řešit.

15:06
Rážeš
(neregistrovaný)

Aha, to jsem si mohl myslet. Tak já se na to asi spíš vykašlu, než abych čet nějaký knížky. Klasický sex mi bohatě stačí. Nemusím u toho mít nohu za hlavou.

22:36

Tak to ale nevíš o co přícházíš. A jestli se nepletu, tak tam není noha za hlavou součístí žádné pozice.

10:55
Danča
(neregistrovaný)

Ahoj Aleno, a ty jsi zvládla všechny?

14:50

Danča: No tak to samozřejmě ne, ale hodně. Některé mám opravdu ráda. Hlavně tedy - Korunu, Pštrosí ocas a Podepřené spojení.

19:50
Rážeš
(neregistrovaný)

Pštrosí ocas :-D :-D? Tak to je přesně jedna z těch, kterou mi hlava nebere. Myslím, že by to v našem případě skončilo místo orgasmu úrazem.

13:11

Ražéš: :-D to máš pravdu. Pobavilo.

Každopádně Alenu obdivuju, že si našla čas se něčemu takovému věnovat. Já mám pořád práce nad hlavu a jsem ráda, když si najdu čas pro normální a bohužel i rychlý sex.

16:16
Monča
(neregistrovaný)

Ahoj Yano, já to mám taky tak, takže opravdu nejsi jediná. Práce, domácnost, pochůzky. Takže si nedovedu představit po večerech studovat indické umění sexu :-D.

12:37

Tak třeba se někdy čas najde. Já jsem s tím začala na dovolené. A pak už to šlo samo :-).

18:31
Ražéš
(neregistrovaný)

No s mojí povahou s tím na dovolené spíš skončím :-D. Ale díky za tip. Myslím, že ještě něco s přítelkyní skusíme a pak to nadobro vzdáme. Přeci jenom k tomu abychom si to užili, nemusí být ani jeden z nás hlavou dolů (:-D viz pštrosí ocas).

09:46

Pštrosí ocas taky není vůbec pro začátečníky. Ale asi vím na co narážíš .

13:40
Danča
(neregistrovaný)

:-D jen ať si to v Indii nechají. Tam možná mají víc času.

© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace