Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Líbí se mi někdo jiný

Líbí se mi někdo jiný

10:21
Roberta
(neregistrovaný)

Ahoj, mám problém, jsem se svým přítelem už několik let, nikdy jsem mu nebyla nevěrná, ale poslední dobou už náš vztah není, co býval, spíš je to takový stereotyp a připadá mi, že se k sobě chováme víc jako kamarádi než partneři, ani mě už tolik nepřitahuje jako víc. No a v tento moment jsem potkala jiného muže, je úplně jiný než můj přítel a já zjišťuji, že mi docela zamotal hlavu. Nic mezi námi neproběhlo, jen jsme spolu flirtovali, myslím, že se mu dost líbím. Co s tím?

13:00

A jak dlouho jste spolu? A odkud znáš toho druhého?

22:52
Roberta
(neregistrovaný)

Jsme spolu 7 let a 3 roky spolu žijem. Toho druhého jsem poznala v práci, pracujeme ve stejné budově, každý v jiné firmě.

09:36

Důležité je si uvědomit, jestli se ti chce za ten současný vztah bojovat, jestli ti vaše společně strávené roky za to stojí. Pokud ano, začít pracovat na jeho nápravě, nabourat stereotyp - společnými zážitky, sváděním apod. Pokud ne, není co řešit.

14:51
Roberta
(neregistrovaný)

To já právě nějak nevím, jestli chci bojovat.

21:25

Já se vždy přimlouvám spíš za to bojovat. Tedy pokud se nejedná o hrubého člověka, chorobného žárlivce nebo alkoholika atp. Podle mě je škoda zahodit funkční vztah jen kvůli stereotypu, je to velký risk. Můžeš tak přijít o člověka, o kterém víš, že s ním dokážeš žít. Samozřejmě je možné, že ten nový bude ještě lepší, ale je to nejisté. Tvůj partner to už je jistota... záleží na tobě, jak se ti chce riskovat

09:11
Anabel
(neregistrovaný)

já si myslím, že pokud jsi mladá, nemá cenu se trápit ve vztahu, ve kterém nejsi šťastná, žiješ jenom jednou

14:55
Kleopatra
(neregistrovaný)

Přesně tohle teď zažívám taky, jak přes kopírák - dlouhý vztah, stereotyp, nový muž na obzoru a netuším, jak se rozhodnout.

13:57

tímhle si projde každý, je to zkouška, vztahy jsou komplikované a prakticky pořád se vystavují různým zkouškám. Jde o to, jaké máte hodnoty, zda riskovat a zažívat stále nová dobrodružství, s tím, že jednou možná zkončíte sami nebo vsázet na jistotu a vzrušení si obstarat nějak jinak - zajímavou prací, koníčky, cestováním apod.

20:21
Evelin
(neregistrovaný)

Alena:

moc pěkně napsané, myslím, že jsi to vystihla

12:56
Valentine
(neregistrovaný)

Roberta:

myslím, že Alena to podala přesně, jak to je. Můžu se zeptat, kolik ti je let? To hraje v rozhodování docela velkou roli, jinak se asi holka rozhodne v 20 a jinak ve 30 :-)

19:11
Roberta
(neregistrovaný)

Alena:

díky za názor, vypadá to velmi pravdivě, ale trochu mě to děsí

Valentine:
Je mi 27, takže něco mezi

12:06
Kamikadze
(neregistrovaný)

Já jdu do všeho po hlavě, chci si v životě prostě zažít co nejvíc věcí, ne jen čekat na smrt v něčí společnosti, takže já bych do toho šla, třeba ti s tím druhým bude líp

21:10
Jindra
(neregistrovaný)

Kamikazde:

ze začátku jí s ním bude určitě líp, horší, jak to bude vypadat za 7 let, stereotypu se nevyhnete nikde, když proti němu nebojujete, žádný vztah nefunguje sám o sebe, musí se na něm pracovat

09:02
Roberta
(neregistrovaný)

Díky za rady, rozhodla jsem se, že to zkusím s přítelem, přece jenom jsme spolu dost prožili a asi by nebylo fér to jen tak zahodit. Pokud to bude trvat dýl a já toho druhého z hlavy prostě nedostanu, tak to možná přehodnotím

© 2007-2018 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace