Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Líbí se mi exmanžel mé kamarádky

Líbí se mi exmanžel mé kamarádky

23:46
Liška
(neregistrovaný)

Asi jsem se zamilovala do bývalého manžela mé kamarádky. Myslím, že já se mu líbím taky, ale jejich rozvod je dost čerstvý a já se s touto kamarádkou stýkám snad každý týden. Před pár dny mě její ex pozval na rande, odmítla jsem s tím, že nemám čas, ale teď mě to strašně trápí, mám ho plnou hlavu. Myslíte, že jí to mám říct?

10:26
Karola
(neregistrovaný)

Pokud jsou rozvedení, tak není co řešit. Řekni kámošce, že tě ten její ex pozval na schůzku a jestli by jí to vadilo, tímhle budeš z obliga.

14:27
Táňa
(neregistrovaný)

Mně by teda vadilo, kdyby moje kámoška začala chodit s bývalým, přijde mi to prostě divný. A mají spolu ti dva děti? A proč se rozvedli?

09:12
Vera
(neregistrovaný)

Do kamarádčiných chlapů se nejede a to ani do těch bývalých, zvlášť když se rozvedli teprve před nedávnem. Ale pokud ti na něm fakt záleží, zkus si s ní o tom promluvit, pokud by jí to nevadilo, pak v tom nevidím problém.

21:35
Eda
(neregistrovaný)

Jsou rozvedení, tak co?

16:26
Monika309
(neregistrovaný)

Pokud je to dobrá kamarádka, tak to pochopí, pokud by jí to vadilo, možná jí o tvoje štěstí vůbec nejde, pak bych se zamyslela, jestli si vůbec takové kamarádky držet u těla.

20:50
Liška
(neregistrovaný)

Děti spolu nemají, manželství se rozpadlo po dvou letech, prostě si nerozuměli. Zkusím si s ní promluvit, moc hezky o něm nemluví, tak by jí to třeba nemuselo vadit.

15:06
Monika309
(neregistrovaný)

Jestli se rozvedli kvůli tomu, že si nerozuměli, tak by to tvé kámošce nemuselo vadit, a hlavně jde jen o rande, třeba zjistíš, že si ani vy dva nerozumíte.

12:17
Eda
(neregistrovaný)

Je to tvůj život, vůbec se kamarádce nemusíš svěřovat. Prostě si zajdi na rande a bav se, uvidíš, jak se to bude vyvíjet, třeba zjistíš, že s ním být nehceš a tyhle starosti řešíš zbytečně a když zjistíš, že s ním být chceš, tak si až pak promluv s kámoškou.

17:42
Adela
(neregistrovaný)

Eda:

S tím teda moc nesouhlasím, radši bych si s ní promluvila hned, určitě tvoji upřímnost ocení. Pak by mohla být nepříjemně překvapená, kdybys jí oznámila, že už nějakou dobu chodíš s jejím bývalým manželem, na kterého před tebou pořád nadává.

09:20
Liška
(neregistrovaný)

Nebylo by to klasické první rande, já ho znám prakticky stejně dlouho jako moje kamarádka a vždy jsme si spolu moc rozuměli, vždycky se mi líbil, ale nic jsem nepodnikala, protože byl zadaný, teď když je rozvedený už asi neodolám

13:21
Eda
(neregistrovaný)

Možná si on prostě nejdřív jen vybral špatně, kdyby si začal s tebou, třeba by jste spolu byli doteď. Připadá mi, že ho máš opravdu ráda, kamarádce řekni popravdě, jak to je, že se ti líbil už dřív, ale vybral si ji a tak. Určitě to pochopí.

20:21
Liška
(neregistrovaný)

Tak dnes mi napsal sms a zve mě znovu na večeři, souhlasila jsem. Teď to jen přiznat kámošce. Co myslíte, mám ji zavolat a zeptat se nebo to prostě jen oznámit až se uvidíme, což by mělo být asi za týden?

09:47
Eda
(neregistrovaný)

Lepší bude řešit to až osobně, určitě.

13:30
Monika309
(neregistrovaný)

Souhlasím, promluvila bych si o tom určitě až z očí do očí. Po telefonu by to mohlo dopadnout špatně.

© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce jsou fiktivní a smyšlené, berte tudíž na vědomí, že neodráží realitu pouze fikci.