Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Klasický vibrátor nebo jen stimulant na klitoris?
|<<1>>|

Klasický vibrátor nebo jen stimulant na klitoris?

20:16

Ahoj, plánuji si nákup nějaké erotické hračky (pouze pro mě). A nemůžu se rozhodnout, jestli objednat klasický vibrátor nebo takové ty moderní vibrační blbosti s šíleným tvarem. Co máte doma vy?

12:31
Michal
(neregistrovaný)

:-D já nemám nic.

22:02

Ahoj, já mám doma obě dvě věci a protože je využívám jen na klitoris, tak mi to příjde prašť jako uhoď.

10:35

Carol: jo to já to plánuju tak takto využívat. :-D z hlediska času, je to nejrychlejší způsob.

17:37
Jiťule
(neregistrovaný)

Čau, tak jestli to chceš používat jen takhle, tak kup ten, který je na to přímo vyráběný. To mi přijde logické.

09:16

Ale zase když si koupí ten klasický, tak ho může používat tak a pokud by někdo dostala náladu to změnit, ak může.

14:52
Jiťule
(neregistrovaný)

Já nevím tyhle věci vydrží věky, klidně bych šla do obojího. Mrkni na slevy aspoň si uděláš radost :-).

21:35

Hm to je taky možnost. Te´d vůbec nevím :-D. Ale o no to právě není zas tak levné a já nechci kupovat nějaké šméčka někde z aukra. Takže asi jen jeden no.

13:16
Jarunka
(neregistrovaný)

Ahoj victory: já bych ti určitě doporučila ten, který je speciálně vyroben na stimulaci klitorisu. A taky aby byl na nabíjení a ne na baterky. Sama mám doma takovou růžovou věc do dlaně, která působí strašně roztomile a je opravdu účinná. Měla jsem i klasický vibrátor a to se s tímto nedalo srovnat.

10:01

Tak já nevím co jsi měla, ale já mám hodně podobné, mají stejně silné vibrace i povrch. A prostě v tom nevidím rozdíl. Krom tvaru.

23:56
Jarunka
(neregistrovaný)

Je pravda, že ten klasický byl o pár stovek levnější. Ale nic hrozného to nebylo. Hlavně když ti někdo doma objeví ten na klitoris, tak ani často nepozná, že to je vibrátor.

12:06

jarunka: ten poslední argument mě asi přesvědčil. Je pravda, že bych nechtěla aby mi na něj přítel přišel. Už bydlíme spolu a máme společný šatník.

18:51

:-D no nevím, zvláštní. Já si ho léta dávám do šuplíku na ponožky a zatím si toho žádný z mých přítelů nevšilm.

12:10

Hm i tak, teď jsem si našla ve slevě jeden opravdu pěkný a dokonce vodotěsný. :-D takže je vybráno.

23:48
Kamila
(neregistrovaný)

Já mám doma vibrátor a sem sním moc spokojená.Objednávala sem přes e-kondomy,mají tam fakt velký výběr můžu jenom doporučit, je z čeho vybírat!:-)

11:28
Judyta
(neregistrovaný)

Kamilo jaký ten vibrátor máte?

23:22
Kamila
(neregistrovaný)

Mám konkrétně tento a osobně můžu doporučit je super https://e-kondomy.cz/mini-g-spot-vibrator-fifty-shades-of-grey-insatiable-desire

22:34
Tony
(neregistrovaný)

Díky za typ na e-kondomy. Objednal sem tu přítelkyni taky vibrátor a je z něj nadšená

18:26
Radim
(neregistrovaný)

Jaký ten vibrátor konkrétně ste tady přítelkyni kupoval?

19:18
Tony
(neregistrovaný)

Ahoj pořídil sem konrkétně tento https://e-kondomy.cz/adrien-lastic-2x-double-ended-vibrator a moje je z něj přímo nadšená

|<<1>>|
Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.
Pokud budete vkládat odpověď bez znalosti dalších stránek můžete být mimo :)

© 2007-2020 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce mohou být smyšlené, berte tudíž na vědomí, že nemusí odrážet realitu pouze fikci.