Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Klasický vibrátor nebo jen stimulant na klitoris?

Klasický vibrátor nebo jen stimulant na klitoris?

20:16

Ahoj, plánuji si nákup nějaké erotické hračky (pouze pro mě). A nemůžu se rozhodnout, jestli objednat klasický vibrátor nebo takové ty moderní vibrační blbosti s šíleným tvarem. Co máte doma vy?

12:31
Michal
(neregistrovaný)

:-D já nemám nic.

22:02

Ahoj, já mám doma obě dvě věci a protože je využívám jen na klitoris, tak mi to příjde prašť jako uhoď.

10:35

Carol: jo to já to plánuju tak takto využívat. :-D z hlediska času, je to nejrychlejší způsob.

17:37
Jiťule
(neregistrovaný)

Čau, tak jestli to chceš používat jen takhle, tak kup ten, který je na to přímo vyráběný. To mi přijde logické.

09:16

Ale zase když si koupí ten klasický, tak ho může používat tak a pokud by někdo dostala náladu to změnit, ak může.

14:52
Jiťule
(neregistrovaný)

Já nevím tyhle věci vydrží věky, klidně bych šla do obojího. Mrkni na slevy aspoň si uděláš radost :-).

21:35

Hm to je taky možnost. Te´d vůbec nevím :-D. Ale o no to právě není zas tak levné a já nechci kupovat nějaké šméčka někde z aukra. Takže asi jen jeden no.

13:16
Jarunka
(neregistrovaný)

Ahoj victory: já bych ti určitě doporučila ten, který je speciálně vyroben na stimulaci klitorisu. A taky aby byl na nabíjení a ne na baterky. Sama mám doma takovou růžovou věc do dlaně, která působí strašně roztomile a je opravdu účinná. Měla jsem i klasický vibrátor a to se s tímto nedalo srovnat.

10:01

Tak já nevím co jsi měla, ale já mám hodně podobné, mají stejně silné vibrace i povrch. A prostě v tom nevidím rozdíl. Krom tvaru.

23:56
Jarunka
(neregistrovaný)

Je pravda, že ten klasický byl o pár stovek levnější. Ale nic hrozného to nebylo. Hlavně když ti někdo doma objeví ten na klitoris, tak ani často nepozná, že to je vibrátor.

12:06

jarunka: ten poslední argument mě asi přesvědčil. Je pravda, že bych nechtěla aby mi na něj přítel přišel. Už bydlíme spolu a máme společný šatník.

18:51

:-D no nevím, zvláštní. Já si ho léta dávám do šuplíku na ponožky a zatím si toho žádný z mých přítelů nevšilm.

12:10

Hm i tak, teď jsem si našla ve slevě jeden opravdu pěkný a dokonce vodotěsný. :-D takže je vybráno.

23:48
Kamila
(neregistrovaný)

Já mám doma vibrátor a sem sním moc spokojená.Objednávala sem přes e-kondomy,mají tam fakt velký výběr můžu jenom doporučit, je z čeho vybírat!:-)

11:28
Judyta
(neregistrovaný)

Kamilo jaký ten vibrátor máte?

© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace