Červenání > kdy je správný čas na společné bydlení?

kdy je správný čas na společné bydlení?

09:12
sonik
(neregistrovaný)

jsem s přítelem dva měsíce a už přemýšlíme o společném podnájmu. Zatím oba bydlíme u rodičů. Na jednu stranu si říkám, že je to dost rychlé, na druhou po tom strašně toužím, jsem z toho už úplně hotová, pořád jen přemýšlím, jestli teda jo nebo ne jak jste to měli vy?

18:02
eva
(neregistrovaný)

já myslím, že je to v pohodě, když je vám spolu dobře, proč ne, jen se ještě zeptám kolik vám je let?

13:00
petr123

klidně běž do toho, když to nevyjde, tak to nevyjde, jistotu stejně nemáš nikde, nemůže se stát nic horšího, než že se vrátíš k rodičům

18:52
sonik
(neregistrovaný)

mně je 27 a jemu 30. vím, že to nemůže dopadnou jinak, než že se vrátíme domů, ale to bych nerada, proto nechci nic uspěchat

13:37
mia
(neregistrovaný)

podle mě to není nic zvláštního, já jsem se svým přítelem začala bydlet po týdnu (měl svůj byt, tak jsem se k němu přestěhovala, protože jsme prostě chtěli být spolu), no a jsme spolu doteď - 4 roky :-)

09:41
mischka

já si myslím, že na společné bydlení už oba máte věk, takže jdi klidně do toho, uvidíš, jestli to vyjde

15:56
ronda
(neregistrovaný)

myslím, že klidně můžeš, zas já bych nechtěla tak rychle přijít o ten začátek vztahu, kdy chodíte na randíčka a jste si vzácní :-) my s přítelem jsme tak byli docela dlouho, protože jsem studovala v jiném městě a teď na to strašně ráda vzpomínám, jak se nám po sobě stýskalo, psali jsme si krásné sms a tak.. nyní už spolu bydlíme a romantika je pryč :-(

09:52
rusalka
(neregistrovaný)

podle mě to není dobrej nápad. Ono to takhle vyzní, že to bude nádhera, že budete pořád spolu a tak, ale brzo uvidíš, že to taková krása není, spíš stereotyp, takhle se ochuzuješ o ten krásný začátek, jak už tu bylo řečeno. Hlavně za dva měsíce ho ještě nemůžeš pořádně poznat, já bych ještě pár měsíců počkala a užívala si

17:25
victory

rusalka:

vidím to úplně stejně. taky mi přijde škoda skákat do toho tak po hlavě, sonik nejspíš vůbec neví, o co tím příjde

20:26
alena148

ať si pronajme byt zatím jen jeden z vás, druhý tam může občas přespávat, ale jinak budete ještě každý bydlet zvlášť, není kam spěchat, pokud je to ten pravý, nic vám neuteče

09:57
sonic
(neregistrovaný)

nj, když já jsem do něj fakt blázen a každej den bez něho mi přijde jako utrpení, i kdyby si pronajal byt jen on, stejně bych tam byla pořád s ním

alena148

jsi zamilovaná a poblázněná, v tomto stavu není dobrý dělat vážná rozhodnutí :-)) já bych chvilku počkala, každý si tím prošel a uvidíš, jak ráda budeš vzpomínat na časy, kdy si po něm tak šílela (a šílíš právě proto, že nemůžeš být s ním)

12:41
sonic
(neregistrovaný)

taky se bojím, že by se ho to mohlo dotknout, s tím nápadem přišel on a nerada bych ho urazila nebo něco

victory

pokud tě má rád, tak to pochopí a počká

09:21
sonic
(neregistrovaný)

asi máte pravdu, zkusím mu říct, že bych ještě radši nějaký čas počkala, je fakt, že takhle je náš vztah asi romantičtější, když se na sebe každý den těšíme

Další témata

© 2007-2017 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace