Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Kdo by se měl ozvat první?

Kdo by se měl ozvat první?

11:05
salma
(neregistrovaný)

Ahoj, jak se díváte na klasické dilema kdo se má ozvat jako první - holka nebo kluk? Nebo je to jedno? Holky, řekly jste si někdy o číslo nebo spíš čekáte a chcete být dobývány?

15:07
kenny
(neregistrovaný)

Myslím, že je úplně jedno, kdo se ozve první, spíš si myslím, že holky by neměly moc uhánět, tzn ozvat se klidně první, ale tak nějak soudně :-) ne hned co si vyměníte číslo vypisovat každý den

19:50

já teda nemám vyloženě problém ozvat se první, ale příjemnější mi je, když se snaží ten kluk a já si můžu hrát chvíli na nedostupnou a nechat se dobývat lichotkami apod

09:21
Funny
(neregistrovaný)

já se klidně ozvu sama, když se mi kluk líbí, stejně tak mi nedělá problém ho jako první oslovit. Myslím, že to, že by se měli první ozývat kluci, je už dneska přežitek

18:10
Kim
(neregistrovaný)

Souhlasím s funny, dnes už je jedno, kdo se ozve první. Někteří muži mají dokonce rádi, když dá žena najevo své zalíbení, působí víc sebevědomě a že ví, co chce a jde si za tím. Na co čekat a trápit se, jestli mi zavolá nebo ne. A třeba je stydlivý a i kdyby chtěl zavolat, tak to neudělá, protože si nevěří. A přece kvůli tomu nepřijdu o možný vztah

14:36
Jenny
(neregistrovaný)

Já si taky myslím, že je to jedno. Já sama jsem tedy ještě žádného muže aktivně nelovila a většinou jsou to v mém případě pánové, kdo mě konktaktuje první, ale umím si to představit i naopak.

19:05
Lidka
(neregistrovaný)

Souhlasím s holkama, klidně můžeš být první, vůbec nic na tom není, proč by to měli dělat vždy jen kluci??

14:15
salma
(neregistrovaný)

díky moc, holky, docela jste mě nakoply, potkala jsem totiž kluka, který se mi líbí, kecali jsme spolu a vyměnili si čísla, zdálo se mi, že se mu taky líbím, ale zatím se neozval, je to asi týden, tak jsem pořád váhala, jestli mám být první

18:10
Boris
(neregistrovaný)

Klidně buď první, myslím, že to žádnýmu chlapovi nemůže vadit, pokud teda nebudeš dotěrná nebo vlezlá (jak už tu bylo zmíněno), je fakt, že většina chlapů chce dobývat, ale to jde i tak, prostě mu jen naznač, že má možnost

09:32
Mauli
(neregistrovaný)

Někdy toho chlapa prostě musíš nakopnout takže hurá do toho

16:40
viola
(neregistrovaný)

tak já jsem tedy zase spíš zastánce toho, že by měl jako první napsat on, přijde mi to tak takový hezčí. Ale pokud máš pocit, že ses mu líbila, tak je možná jen stydlivej, nebo si mu nedala dost najevo, že se líbí i on tobě, tak to rovnou zabalil, protože si nevěří.

22:37
Laura
(neregistrovaný)

napiš mu, ale musíš na to chytře, zkus vymyslet něco vtipnýho, aby se konverzace trochu rozproudila a pak už nech iniciativu na něm, když by tě nechtěl, tak psaní utne, takže o nic nejde

19:07
salma
(neregistrovaný)

jj, taky si říkám, že budu muset vymyslet něco vtipnýho

13:31
Laura
(neregistrovaný)

tak držím pěsti, ať to vyjde

09:10
salma
(neregistrovaný)

díky za rady

20:58
Jasněnka
(neregistrovaný)
salma (neregistrovaný) | 10.12.2013 14:15

díky moc, holky, docela jste mě nakoply, potkala jsem totiž kluka, který se mi líbí, kecali jsme spolu a vyměnili si čísla, zdálo se mi, že se mu taky líbím, ale zatím se neozval, je to asi týden, tak jsem pořád váhala, jestli mám být první

Podle mě to je normální oslovit kluka. Jsme v 21. století nev 17. kde by tě za to zmlátili bičem... byť je pravda, že v mnoha státech to platí stále.

© 2007-2018 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace