Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Kamarádka se vyspala s mým přítelem

Kamarádka se vyspala s mým přítelem

14:15
Alta
(neregistrovaný)

Před několika měsíci jsem zjistila, že moje kamarádka spí s mým přítelem. S ním jsem se samozřejmě okamžitě rozešla, ale vůbec nevím, jak se postavit k té kámošce. Ona se mi pořád omlouvá, ale já nevím, jestli jí dokážu odpustit a hlavně, jestli jí pak budu ještě někdy věřit. Jak byste se zachovali vy?

10:52

tohle snad ani nemůže být kamarádka.

18:31
JolyJoker
(neregistrovaný)

Tohle se teda vážně nedělá, já bych asi odpustit nedokázala

10:57

a šlo tam jen o sex nebo se do sebe prostě zamilovali? Ono je to podstatný rozdíl, lásce hold neporučíš.

17:22
Andrea009
(neregistrovaný)

No, rozdíl v tom sice opravdu je, kdyby šlo o zamilovanost, tak bych to snad i dokázala pochopit, ale stejně bych neodpustila, mohla to přece říct předtím než mu vlezla do postele, nebo aspoň někdy potom, prostě v momentě, kdy si uvědomila, že ho miluje. Neumím si představit, že bych se s takovou kamarádkou dál stýkala

13:37
Alta
(neregistrovaný)

no, tvrdí, že ji svedl, ale že ho nechce. Já si začínám myslet, že to taky nedokážu odpustit.

09:05

Tohle je hodně silný kafe, rozhodně bych neodpustila hned, časem možná, čas hodně věcí otupí, ale kamarádství už by z toho asi nikdy nebylo.

18:11
Blanche
(neregistrovaný)

Je pravda, že tohle je docela síla. Je potřeba si ale uvědomit, že tímhle ztratíš jak přítele tak i kámošku. Pokud toho kamarádka fakt lituje, zkusila bych to.. taky teda záleží na tom, jak dobré kamarádky jste byly.

09:37
Ilka
(neregistrovaný)

Já tohle beru podobně jak Blanche. V životě člověk moc přátel nemá, proto by neměl tak snadno pálit mosty, ale spíš by se měl snažit odpouštět. Aspoň bych to zkusila, když zjistíš, že to nejde, že jí nevěříš, že ti pohled na ni připomíná to vše, co se stalo, tak to nepůjde, ale budeš mít čisté svědomí, že ses v téhle situaci zachovala jak nejlíp jsi mohla

16:06
Madla
(neregistrovaný)

Mně se tohle stalo, je to už 9 let zpátky a stejně jsem pořád neodpustila, prostě to nejde. Sice už spolu komunikujeme, ale jako kamarádku už ji nikdy nebudu schopná brát

22:20

Kamarádovi se stalo něco podobného. Jiný kamarád mu chodil za přítelkyní, doteď mu to neodpustil a podle mě ani nikdy neodpustí, tohle jsou prostě příliš velké zrady

09:57
Lexka
(neregistrovaný)

No, mně se stalo něco podobného, i když přímo na sex nedošlo, spíš takový úlet.. i tak to bolelo a odpustit jsem dokázala, nejlepší kamarádky už sice nejsme, ale jsme schopné spolu sedět u jednoho stolu a normálně se bavit.. i to beru jako úspěch

14:37
Alta
(neregistrovaný)

tak jsem si řekla, že jí zkusím odpustit, šly jsme spolu na víno, ale hned jsme se chytly a mně zas došlo, jaký na ni mám strašný vztek, takže to asi prostě nedám

19:26

To chce čas, nemá cenu to lámat přes koleno

14:32
Madla
(neregistrovaný)

Je to úplně pochopitelné, zkus na to nemyslet, uvidíš, jak se to mezi váma vyvine

20:51
Kuky
(neregistrovaný)
Alta (neregistrovaný) | 27.12.2013 14:15

Před několika měsíci jsem zjistila, že moje kamarádka spí s mým přítelem. S ním jsem se samozřejmě okamžitě rozešla, ale vůbec nevím, jak se postavit k té kámošce. Ona se mi pořád omlouvá, ale já nevím, jestli jí dokážu odpustit a hlavně, jestli jí pak budu ještě někdy věřit. Jak byste se zachovali vy?

Vyhodit a nerecyklovat!
22:12
kačka
(neregistrovaný)
Alta (neregistrovaný) | 27.12.2013 14:15

Nedávno se mi to stalo taky (ale trochu jinak), přestal mi psát, nezavolal, neobtěžoval se dělat nic. Brečela jsem kamarádce na rameno, říkala jsem si jak nevím co dělat... Jelikož to byla nejlepší kamarádka tak jsem chodila jen za ní a hlavně jsem znala heslo od jejího telefonu a i když jsem jí věřila, musela jsem se přesvědčit. Bylo to horší než jsem si myslela, fotky s ním a ty zprávy, bylo mi zle. Odešla jsem hned domů a napsala jsem jí co si myslím, nemohla jsem jí ani vidět, ale přesto jsem to chtěla vyřešit a zašla jsem s ní ven. Jelikož jsem člověk co až moc odpustí tak jsem jí částečně odpustila. Někdy mám chuť jí zničit, mám chuť jí vytrhat vlasy a zvedá se mi kufr, ale nějak to zvládám a snažím se tomu nechat volný průběh. Prostě v ní nemám takovou oporu, už nemám respekt, nevěřím tomu co říká,....v kamarádství důležité podle mě.

© 2007-2020 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce mohou být smyšlené, berte tudíž na vědomí, že nemusí odrážet realitu pouze fikci.