Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Jsem na kluky nebo na holky?

Jsem na kluky nebo na holky?

08:07
Vanda
(neregistrovaný)

Jsem vážně naprosto v koncích. O víkendu se mi stalo, že jsem se líbala s holkou. Doteď jsem si myslela, že jsem normálně na kluky, mám za sebou dokonce pár vztahů, ale po tomto zážitku si najednou nejsem tak jistá, ta holka se mi asi vážně líbí, máte s tím někdo zkušenosti?

13:11
Hanka
(neregistrovaný)

A kolik je ti let?

10:06
Magda
(neregistrovaný)

Myslím, že to není nic až tak neobvyklýho. Napiš, jak jsi stará, u mladých lidí je celkem běžné, že nad svou sexuální orientací přemýšlí a nejsou si zcela jistí.

Moc se tím nezabývej, ono se to nějak vyvine a nakonec sama uvidíš, jestli je ti líp s holkama nebo s klukama.

16:40
Vanda
(neregistrovaný)

Holky, díky za odpovědi, je mi 17

12:12
Tera
(neregistrovaný)

Vanda:

Hele, a ta holka, to byla kamarádka nebo nějaká cizí holka? Myslím, že u kamarádky se může stát, že kamarádství občas přeteče do něčeho podobného.

Taky je možné, že jsi bisexuálka. Někde jsem četla, že bisexuálové nakonec stejně končí v heterosexuálních vztazích.

Jak už tu bylo zmíněno, nechala bych tomu volný průběh, v dnešní době už není potřeba si s takovými věcmi lámat hlavu, už to není tabu.

09:30
PJ mac
(neregistrovaný)

Neřeš to a radši pošli fotky

14:55
Magda
(neregistrovaný)

Snad každá holka se někdy líbala s holkou a určitě se to mnohým z nich i líbilo a neznamená to, že jsou lesby. Patří to k mládí a experimentování.

Kdybys byla lesba, tak si nějakých náznaků všimneš mnohem dřív, to mi věř.

17:36
Trixie
(neregistrovaný)

Jestli nevíš, tak si něco zkus s holkou a pár dní na to s klukem a uvidíš, co je ti příjemnější.

09:41
Hanka
(neregistrovaný)

Jsi stopro hetero, jen tě nahlodala tahle nová zkušenost. Kdyby jsi byla lesba, určitě by sis to uvědomila mnohem dřív, už jako malé by se ti líbily holky a tak.

Takže se tím vůbec netrap a normálně si užívej a je jedno jestli s holkama nebo klukama

21:36
Bob
(neregistrovaný)

Ty vole, a kdo to má vědět, když né ty?

14:45
Vanda
(neregistrovaný)

Tak všem díky za odpověď, myslím, že na tom něco bude, asi bych si toho fakt všimla dřív, čím víc času od toho zážitku uplynulo, tím víc mě to začíná pouštět, takže na holky asi nebudu

21:56
Renda
(neregistrovaný)

Já mám s holkama mnohem víc intimnějších zážitků než je líbání a přesto si nemyslím, že jsem lesba, protože chlapy mám prostě ještě radši. Jen ráda experimentuju a proto se nebojím ani sexuálních praktik s ženami, možná to bude i tvůj případ, a to rozhodně není důvod k starostem, mnoha mužů tuto tvoji zálibu ocení

16:27
autor
(neregistrovaný)

líbání je pro děcka, ani nemá cenu to řešit

09:31
vanda
(neregistrovaný)

Jj, začínám to tak brát, že jsem na kluky, ale holky mi prostě nevadí Tak díky za názory

12:36
Hanka
(neregistrovaný)

mně holky taky nevadí

22:45
Lia
(neregistrovaný)

Rozhovor se slečnou, která zjistila, že je na holky... Od samotných začátků :-)

http://vrbaweb.blog.cz/1404/kdyz-divka-s-divkou

19:56
Melissaa
(neregistrovaný)

Taky si myslím že jsi na kluky a líbání s holkou zkusí kde kdo :-D

15:38
Linda
(neregistrovaný)

Myslím, že jsi na kluky. Já jsem lesba, a toho, že se mi líbí holky jsem si všimla už v 7 letech. A v 11 jsem si uvědomila kdo jsem, a přijala to.

© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce jsou fiktivní a smyšlené, berte tudíž na vědomí, že neodráží realitu pouze fikci.