Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Jsem lesba?

Jsem lesba?

19:20
idontknowwhatim
(neregistrovaný)

Ahoj. Jsem na střední a je mi 16. Jsem zamilovaná do jedné učitelky. Je jí 30 a je prostě boží. Zdají se mi o ní různé sny i erotické a každou volnou chvíli na ni myslím. Už od mala jsem byla klučičí typ všeho druhu a líbili se mi třeba vychovatelky, učitelky. Před půlrokem jsem měla kluka, ale moc dlouho jsme spolu nebyli. Když jsem ji před rokem viděla na dnech otevřených dveří, přišla mi sympatická ochotná apod.a teď, když už na školu chodím, tak to pokračuje. A já nevím jestli lesba jsem nebo ne. Čtu si to všude možně jak to poznat, ale je to pořád jinak napsané. Poradíte mi? díky

19:24
adela
(neregistrovaný)

Ahoj,myslím,že to ukáže čas.Vzpomeň si zda jsi byla někdy opravdu zamilovaná do kluka,zda jsi měla nebo máš o nějakém erotické představy.Představ si nějaké prvni lásky atd...Můžeš být hetero,bi nebo lesba.Já momentálně zažívám něco podobného (akorát se mi nelíbí učitelka).Ale myslím si,že skutečne všechno ukáže čas.Ted bych se nějak nepozorovala a časem si myslím,že na to přijdeš a ono se nedá přesně určit zda jsi lesba podle nějakých znaků.Je hromada leseb holčičiho typu a naopak i klučičí holky co jsou na kluky.Hodně hetero holek má chuť to zkusit s holkou,jde o to jestli to jak jsi zamilovaná je skutečne zamilování nebo jenom fyzická přitažlivost a maš jí hodně ráda...

22:12
Klarka
(neregistrovaný)
idontknowwhatim (neregistrovaný) | 16.01.2016 19:20

Ahoj. Jsem na střední a je mi 16. Jsem zamilovaná do jedné učitelky. Je jí 30 a je prostě boží. Zdají se mi o ní různé sny i erotické a každou volnou chvíli na ni myslím. Už od mala jsem byla klučičí typ všeho druhu a líbili se mi třeba vychovatelky, učitelky. Před půlrokem jsem měla kluka, ale moc dlouho jsme spolu nebyli. Když jsem ji před rokem viděla na dnech otevřených dveří, přišla mi sympatická ochotná apod.a teď, když už na školu chodím, tak to pokračuje. A já nevím jestli lesba jsem nebo ne. Čtu si to všude možně jak to poznat, ale je to pořád jinak napsané. Poradíte mi? díky

Ahojky. Záleži jestli se ti líbí kluci a jestli te nejaci pritahuji. Je mozne ze si jen nenasla toho praveho a proste si jen narazila na osobu ci je ti velmi sympatická a to uz je jedno jestli je to muž nebo žena. Me je 17 a chodila jsem 3 roky s klukem nez se semnou rozesel. Ted jsem uz 4 mesice sama a zatim jsem na kluka nemela skoro vubec pomyšleni ale jen na holky. Ale podle me je to jen tim, ze me ted jeden zklamal a hlavne jsem si jeste s zadnyma klukama ani nikym krome byvaleho nic neuzila tak se snazim zjistit co se mi libi a co ne. Kazdy den premyslim nad holkama, koukam na filmy a serialy s lesbičkama a na nic jineho nemyslim ale pořád si jedna část me mysli to, ze lesba nejsem ale ze se mi jen líbí představa být lesbou, coz je pravda protoze se mi to hrozne libí u jiných holej a asi toužím po tom, abych byla taky lesba a mohla zažít to, co vidim kazdy den na obrazovkàch ve svych oblibenych serialech. Pred rokem jsem se jednou vykousla s kamaradkou ale zjistila jsem kdyz jsme to chteli udelat znovu ze se mi to nelíbí ale ne protoze to byla holka ale protoze se mi proste nelíbí. Taky nevím jestli jsem lesba protoze si dokazu predstavit vztah s holkou ktera se mi opravdu libí a ktera je moc hezka a ne jen tak s jakoukoliv holkou.

22:13
Klarka
(neregistrovaný)
idontknowwhatim (neregistrovaný) | 16.01.2016 19:20

Jak rika adela, vše ukaze čas.
15:07

V 16 letech tě hormony táhnou splašeně do všech směrů, takže určitě zatím nic není definitivní. Buď v pohodě, čas ukáže

© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace