Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Jsem jeste panna?

Jsem jeste panna?

08:30
Nicol
(neregistrovaný)

Jednou jsem takhle vysavala a najednou me napadlo, co si zkusit strcit do vaginy vysavac? Tak jsem to udelala a zapla ho. Najednou to udelalo zvuk jako kdyz se neco vysaje a zabolelo to. Myslite, ze mi to vycuclo panenskou blanu??

08:44
host
(neregistrovaný)

Zcela jiste, ale taky jsi uz asi dle toho co jsi udelala mrtva.

14:35
Kirryl
(neregistrovaný)
Nicol (neregistrovaný) | 26.08.2013 08:30

Jednou jsem takhle vysavala a najednou me napadlo, co si zkusit strcit do vaginy vysavac? Tak jsem to udelala a zapla ho. Najednou to udelalo zvuk jako kdyz se neco vysaje a zabolelo to. Myslite, ze mi to vycuclo panenskou blanu??

Pokud bys to vydržela déle, tak by ti to vycuclo mozek. Myslím, že moc neváží a třeba tam v té dutině ani není... bože můj :-D

04:38
Baddy
(neregistrovaný)
Nicol (neregistrovaný) | 26.08.2013 08:30

Lépe bych to nenapsal... geniální vtip.

© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce jsou fiktivní a smyšlené, berte tudíž na vědomí, že neodráží realitu pouze fikci.