Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Jsem frigidní?

Jsem frigidní?

14:51
Anet
(neregistrovaný)

Ahoj, je mi dvacet a ještě nikdy jsem neměla potřebu se s někým vyspat. Měla jsem přítele, ale chodila jsem s ním jen proto, že nás seznámila kamarádka a já jí chtěla udělat radost. Je na tom někdo stejně jako já?

19:00

Možná si ještě nepotkala toho pravého. Vím, že to zní jako strašné klišé, ale být to tak může. Sama jsem zažívala jako mladší něco podobného. Než jsem se seznámila s mým současným můžem, tak pro mě byl sex utrpení, ale od té doby co mám jeho, si to umím taky užít: ) tak nezoufej.

22:11
Klára
(neregistrovaný)

Dojdi si určitě k doktorovi. Takovýhle problém se dá určitě řešit. Třeba ti bude stačit jen vysadit antikoncepci nebo ti může chybět hořčík nebo tak. Uvidíš.

09:50
Anet
(neregistrovaný)

Klára:To myslíš jako na gyndu nebo někam k sexuologovi?

Alena: to by bylo ale divné, kdyby se mi do teď nikdo nelíbil ne?

16:17
Klára
(neregistrovaný)

No já bych zašla na gyndu, odtud tě pak poškou, kam bude třteba.

19:56
Anet
(neregistrovaný)

Dík kláro, určitě tam zajdu, nikdy mě nenapadlo, že to bude zdravotní problém. Měla jsem spíš pocit, že to je třeba psychické nebo jsem prostě taková.

09:45

Tak psychické to být samozřejmě může. Nemáš třeba špatné zkušenosti s prvním sexem?

14:35

A s tím klukem pořád chodíš?

10:01
Anet
(neregistrovaný)

Simi: jo chodím, ale on o tom nevím. Jinak ho mám ráda, je moc hodný, a určitě by ho to zbytečně trápilo.

Alena: no tak, nic traumatizujícího to nebylo, já myslím, že málokomu se líbí první sex.

15:05

Měla by si mu to říct, chudák ani neívm, jak se cítíš a určitě jestli je tak hodný jak tvrdíš, bys získala oporu.

10:01
Michal
(neregistrovaný)

Já bych to třeba rozhodně chtěl vědět. není nic horšího než holka co předstírí orgasmus.

16:45
Anet
(neregistrovaný)

Já nic nepředstírám.

21:56
Michal
(neregistrovaný)

A to mu není divné, že z toho nic nemáš?

12:20
Anet
(neregistrovaný)

No nikdy jsme se o tom nebavili :-(.

19:51

Uhm, tak on možná ten problém bude vážně v tvém příteli. Chlap na tebe přece nemůže takhle kašlat. Musíš si s ním probmluvit !

14:27
Anet
(neregistrovaný)

Dobrá dobrá, asi mu to řeknu. Ještě na to musím nabrat psychickou sílu a pak do toho půjdu. Achjo.

© 2007-2020 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce mohou být smyšlené, berte tudíž na vědomí, že nemusí odrážet realitu pouze fikci.