Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Jen přestupní stanice?

Jen přestupní stanice?

19:55
Obiwankenoby
(neregistrovaný)

Nadpis hovoří za vše. Jde to poznat?

Poznal jsem jednu holku.. Jí 23 mě 25. Ona po rozchodu 6 let ve vztahu. Hrozně ho milovala. Bohužel poslední rok a půl to prý šlo do kopru a totálně se s bývalím odcizila, neklapalo to. A přišel očekávaný rozchod, nevím s který strany, ale nejspíš z její, ale že je to pro ní citlivé a nechce se o tom bavit, že by přede mnou akorát brečela. Tohle říkám, protože to byla první věc co mi řekla. Že mi nic nechce tajit, jak to má nebo měla. Ještě podotknu za celých 2 měsíce se o něm ani jednou nezmínila.

Od té doby co se poznáváme je to cca 2 měsíce. Nechci na nic tlačit, tak si to prostě s ní užívám. Vymýšlíme zábavy akce společně. Zveme se na večěře, chodíme do kina. Nefixuji se na ní. Netlačím na pilu s city. Samozřejmě je projevuji, ale ne víc jak ona. Plánujem co podnikneme. Spí u mně, já spím u ní. Ona viděla kus mojí rodiny, ne moje rodiče. Já viděl kus její. Sex je užasný. Nevídáme se denně, ale třeba tak 1x-2x do tejdne+ víkendy někdy. Protože máme i svoje věci apd. Její kámošky už o mě ví. Píše mi/říká jak jsem užasný, dokonalý. Jak by mě moc chtěla, a jak moc by mě něchtěla ted už ztratit. Vždy napíše že na mě moc myslí. A když odjíždí, tak že se jí prostě nechce. Mám pocit, že jednou u mě se přeřekla a malem mi řekla Lásko :-D. Dosti mi říká jak jsem jí pobláznil, a jaký uličník jsem. Na tohle se vždy tak nějak nevyjadřuji. A akorát to ještě víc eskaluji. Že mě má hluboko v hlavě a pod kuží. Že se je jí to líbí..Samozřejmě nejsem z kamene, takže jí opětuji, to že jí lichotím, pochválím. V dobré chvíli, když mužu, tak jí svádím :-D. A říkám že je mi v její společnosti příjemně apd. Ale ne ty věci co říká ona mne. Prostě se snažím nějak vyrovnávat tu hladinu hodný/rošták.

Máme spoustu věcí společných. Koníčky, jídlo, oblíbené země, filmy. Prostě člověk by si řekl začátek nového vztahu?

Jenže mi dnes vylítla na facu fotka jejího ex v parku, kde byl někým vyfocen, a kdo byl ten stejný den v tom parku taky? No ta holka o které se tu bavíme.A při uplně stejný činosti jako on kolečkové brusle a pes. Psala mi to že tam jede, ale už se nezmínila jestli sama.Jen prý se psem.Toho psa mají společnýho, takže když jsem viděl jeho a toho psa v ten samý den, tak je mi jasné že tam jeli spolu.Nehledě, kdy mi daná slečna říkala, že už s ním neni, a že si akorát musí předat věci z bytu za nějaký dny apd. Tak mu lajkuje profilové fotky na facu?.Neberu facebook jako bernou minci, ale stejně je to divné. Proč mu lajkuje fotky, proč ho fotí na profilovky..Z toho mála co vím, tak se o něm nevyjadřovala zrovna dobře, poprvé, že by akorát byla nasrana kdyby o něm mluvila.A lítali tam slova jako debil. Takže mi furt hlodá ta myšlenka toho jsem jen přestupní stanice? Možná přeháním.Tahle myšlenka přišla až dnes. Nerad bych byl jen nějaká přestupní stanice. Toho, že oni si to vyříkají. Nebo tak. Je to po dlouhé době holka která by za ten vztah stála. Já vím že bych s tím stejně nic nezmohl. Když by ona chtěla.

Otázka zní? Dá se to nějak poznat vydedukovat? Ta přestupní stanice nebo to kdy tě holka má jen jako na pofoukání bolístky? .

Díky za rady nebo tipy :-). Nebo spíš jestli se už někdo s něčím takovým setkal. Holka po dlouholetém vztahu.

18:33
Mstitel
(neregistrovaný)

..tady je každá rada drahá. Ono taky záleží, jak rychle po rozchodu jste se dali dohromady vy. Ono čím je ten odstup kratší, tím existuje větší pravděpodobnost, že si chtěla najít jen dočasnou (odpočinkovou) záplatu. Každopádně je krajně podezřelé, pokud se stýká se svým bývalým. Na to pozor! Aby si nechtěli společně zavzpomínat na staré dobré časy. Takže si myslím, že máš na výběr ze dvou možností. Buď ji dáš jasně najevo, že ti je krajně nemilé, že se s ním stýká, ať s ním nadobro skončí a ať si společného psa nějak vyřeší a nebo budeš důvěřovat a přestaneš to řešit. Nejhorší co by tě teď mohlo postihnout je, že se budeš trápit, v tichosti žárlit a pátrat po důkazech nevěry..

00:13
Obiwankenoby
(neregistrovaný)

Ono tohle nevím ani já sám. Jak dlouho to bylo, předpokládám tak měsíc dva. Nakonec s ex byla. Ale jen kvůli tomu, že s ním chce vycházet v normálu, kvůli soudu a rozvodu. Navíc mi říkala jaký je to idiot a co jí vše dělal. Takže vlastně ani nemusím dávat najevo jak mi je to nemilé. A nelíbí se mi to. To mi řekla cca před měsícem kdy už se tak nějak nebála a důvěřovala mi sama od sebe. Takže tohle bylo spíš jen planý poplach.

Bohužel od té doby se ten rozvod táhne. Ještě ted musí oba k soudu aby to bylo vše už vyřešený. Už jsou to 3 měsíce co se slečnou dalo by se říct tvořím. Ale i po téhle době nevím co vlastně u slečny jsem. Přitel? Přestupní stanice? Kamarád? Nebo něco jinýho. Všechno tohle vypadá jako začínající vztah. Trávíme spolu čas, spíme spolu, svěřujeme se jeden druhému,důvěřujeme si, naslouchám jí, překvapujeme se navzájem. Známe oba část už našich rodin. Plánujeme spolu co podniknem. Já vím je to krátká doba, ale i tak. Člověk by rád věděl na čem je. Jestli je to tím že prostě ještě nemá vyřešený rozvod.

K slečně jsem si za tu dobu vytvrořil city. Mám jí hodně rád. A nerad bych abych byl jen přestupka, clověk co jí z toho vytahnul ona zjistila, že je to fajn, nikde nemusí říkat že někoho má, muže co chce apd. JE volná známe to že, najednou po takové době ve vztahu. To bych nerad. Ale zase na veřejnosti se za mě neskrývá, pravě naopak, ona se mazlí, objímá mě sama od sebe. Rodičům a brachovi to je asi taky jasný, že nejsem jen nějaký kamarádiček. Chtěl bych s ní vytvořit vztah(vím, že ted už mezi námi něco takový ho je)ale jako pár my dva, protože věřím a vím, že by nám spolu bylo hodně dobře a je. Za tu dobu co spolu jsme...Bohužel poslední pár dní to neni zrovna exploze vášně. Ale zase chápu ne vždy je svíčková, měla svoje aktivity s práteli, tak jsme se moc nemohli vidět. A vždy pak přijela uplně hotová. Ale i tak jsme si něco napsali. Nebo když bylo málo času viděli. A bylo to zase intenzivní. Nechci to nějak hrotit to zase ne. Ale dá se z tohodle všeho rozpoznat ta přestupka? Zrovna dneska sem jí chtěl zavolat večer, a zvedla to a první co bylo, řekla: Děje se něco nebo co :-D. Říkam aha, chci tě jen slyšet, pokecat(bylo to pro mě lepší než psát zprávu, a sem tam jí vždy cinknu, je ráda) a ona, aha, mám tu návštěvu(to by bylo v pohodě).Ale ona to řekla, takovým tonem prostě odpudivým :-D A nakonec ne klasicky třeba papa, jak vždy říká. Ale prostě čus, pak ti napíšu :-D. Takže se pak divte co to je.

Mozna hledám něco co vlastně vůbec není, a zbytečně to hrotím. Jako v předešlým případu. Ale rozumíš mi ne?

© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace