Červenání > Je ženatý

Je ženatý

19:47
Oliva
(neregistrovaný)

Jsem úplně vyřízená. Začala jsem dálkově studovat VŠ a zamilovala se do spolužáka. Problém je, že je ženatý :-( Jeho ženu jsem viděla, chová se k němu, jako by byl úplně neschopný, neustále ho napomíná, okřikuje a uráží. Vůbec nechápu, proč s ní je. Myslím, že se mu taky líbím, mám mu dát najevo, že pro mě znamená víc? Jo a děti spolu nemají.

10:27
Šipka
(neregistrovaný)

No a myslíš, že ze mu vážně líbíš nebo tě bere jen jako kamarádku? A jak se chová ke své ženě?

15:06
Oliva
(neregistrovaný)

To právě nevím, chová se ke mně moc pěkně, ale jak to myslí, to netuším, ani nevím, jak to poznat, možná si jen něco nalhávám. Ke své ženě se chová slušně, ale myslím, že on to ani nijak jinak neumí, je prostě za každých okolností milý a neodolatelný. Ach jo

22:00
friend
(neregistrovaný)

Zkus mu to nějak nenápadně naznačit a zbytek nech na něm. Ty stejně moc dělat nemůžeš.

10:11
Leela
(neregistrovaný)

Pokud se k němu jeho žena vážně chová hnusně, tak bych do něho šla. Zkus s ním zajít na pivko a říct mu po pravdě co k němu cítíš. Nech na něm, ať se rozhodne.

14:07
Oliva
(neregistrovaný)

Leela:

asi máš pravdu, zkusím sebrat odvahu a promluvit si s ním na rovinu. Jen se bojím, abych ho tím nevyplašila a nepřišla i o kamaráda :-(

18:01
Xena
(neregistrovaný)

Nemyslím, že tím, že mu vyznáš své "sympatie" a nebudou opětované automaticky přijdeš o kamaráda. Pokud mu to nepodáš stylem, že jsi do něho úplně hotová a jestli tě nebude chtít, tak se zabiješ V tomhle jde opravdu o to, zvolit vhodná slova. Já mám například pár velmi dobrých kamarádů (asi dva), kteří mi v minulosti vyznali lásku, já jsem však už dlouhou dobu zadaná, proto jsem jejich city neopětovala. Nyní mají oba přítelkyni a když se s každým z nich občas sejdu, bavíme se skutečně jako přátelé, občas se i zasmějeme tomu, jak mě kdysi bláznivě milovali :-)

09:55
Karin
(neregistrovaný)

vidím to úplně stejně jako Xena. Spousta přátelství začínala právě tak, že jeden druhého tajně miloval, ale hold to nedopadlo. A kdoví, možná to cítí stejně, ale není si tebou jistý, a jen se nechce kvůli nějakému svému snu rozvádět. Určitě seber odvahu a svěř se mu.

18:06
Diana
(neregistrovaný)

Naprosto souhlasím s Xenou i Karin. Jdi do toho

12:21
Zora
(neregistrovaný)

Kašli na něho, s ženatým je to vždycky komplikovaný. A to, že se k němu jeho žena nechová úplně idylicky může taky něco znamenat, možná doma není takový miláček jako ve společnosti. I takoví muži jsou a není jich zrovna málo

21:42
Oliva
(neregistrovaný)

Zora:

To mě taky napadlo, ale na něj mi to nesedí. To by byla opravdu mistrovská přetvářka. A vím, že se ženáčem je to komplikovaný. Kdybych si ho tak dokázala vyhnat z hlavy

10:25
Zora
(neregistrovaný)

A vůbec, i kdyby se s ženou rozvedl kvůli tobě, bála bych se, že za pár let pozná další super holku a historie se bude opakovat. Možná bych mu spíš stála po boku jako kamarádka a zkusila zjistit, proč s ní teda je, když se k němu ve společnosti nechová moc hezky.. třeba si to pak uvědomí a sám ji pošle k vodě, teprve potom bych se o něj začala snažit. Není dobrý být důvodem rozpadu vztahu, taky by ti to jednou mohl vyčítat.

15:46
Marika
(neregistrovaný)

Zapomeň na ním, se zadaným není dobrý si něco začínat, natož pak se ženatým, vždy je to běh na dlouhou trať a i kdyby to nakonec vyšlo, dlouhou dobu budeš jen milenka a ta druhá, manželka bude vždy na prvním místě, máš na tohle nervy?

20:10
Oliva
(neregistrovaný)

Díky všem za reakce, zkusím si s ním promluvit, jak vůbec své manželství vnímá on a podle toho se rozhodnu co dál. Určitě máte pravdu, že usilovat o ženáče není nikdy nic příjenmého a asi to stojí hodně nervů a ústupků, když já se bojím, že podobného muže už nenajdu. Proč jsem ho jen nepoznala mnohem dřív :-(

09:16
Karin
(neregistrovaný)

Držím palce ať to dopadne přesně podle tvých představ, ale byla bych v tomhle skutečně opatrná a moc se na něj neupínala

03:39
Sabina
(neregistrovaný)
Zora (neregistrovaný) | 03.10.2013 12:21

Kašli na něho, s ženatým je to vždycky komplikovaný. A to, že se k němu jeho žena nechová úplně idylicky může taky něco znamenat, možná doma není takový miláček jako ve společnosti. I takoví muži jsou a není jich zrovna málo

Já bych a ženáče taky kašlala. Je tu spousta pěkných svobodných můžu, kteří nemají na noze kouly v podobně bývalé manželky. Zkuse se poohlédnout po nějakém zboží, které není použité. Věř mi... čerpám z vlastní zkušenosti.

Další témata

© 2007-2017 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace