Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Je to podvádění?

Je to podvádění?

22:57
Tamara
(neregistrovaný)

Co si myslíte o puse? Je podvádění, když jsem zadaná a líbala jsem se s jiným? Bylo to jen jednou a byla jsem opilá, přesto mám teď výčitky.

Nevím jestli to mám svému klukovi říct. Mlčet o tom? Netuším jak by mohl zareágovat. Je pravda, že ideální je zapírání, i když vím, že jde o totální drobnost... ?

09:15
Roman
(neregistrovaný)

Kdybych měl mít výčitky kvůli každé puse, tak z toho asi zmagořím. Říkám tedy ne. Podvádění to není. Podívej se na HYMIM tam ti vysvětlí co to je a co není podvádění. Pravidla mohou být dost benevolentní

13:35
pavlina
(neregistrovaný)

4 roman: no, to se máš teda čím chlubit

4 tamara: já bych to jako nevěru brala, ale není to zas taková katastrofa, zkus se příteli přiznat, stát se to může a určitě ti odpustí, když uvidí, že tě to mrzí

18:40
Tamara
(neregistrovaný)

No, to nevím... nevím, jestli se přiznávat, toho kluka ani neznám a nerada bych narušila vztah s mým přítelem.

20:25
lucie
(neregistrovaný)

Tak proč to řešíš? Prostě na to zapomeň, pokud toho kluka neznáš a on tebe taky ne, tak to neřeš. Horší by bylo pokud by to byl spolužák, někdo z ulice atd. Takhle ti to může být opravdu jedno. Kdo ví, zda si to ten kluk vůbec pamatuje...

09:06
nika
(neregistrovaný)

Mýmu příteli se stalo něco podobnýho. Byl na diskotéce a prostě tam ulítl s nějakou holkou. Jen se líbali, no a přiznal mi to. Vůbec tím náš vztah nenarušil, naopak, moc jsem si toho vážila a věřím mu ted jeste víc. Tohle se může stát komukoliv a když nejde o sex, tak to ještě není taková katastrofa.

14:07
Tamara
(neregistrovaný)

Tak jsem to nevydržela a přiznala se. Vzal to úplně v pohodě. teda nejdřív byl trochu zaraženej, ale pak jsme to probírali a říkal, že mi to odpouští. Každopádně už nikdy nic takovýho nechci províst, je to pěknej hnus. Ještě že mám tak bezvadnýho prítele.

19:15
lucie
(neregistrovaný)

4 Tamara: No a nebo tě má tak trochu na háku, jestli to vzal tak v pohodě, jak píšeš

21:10
nika
(neregistrovaný)

to lucie: to že neztropí scénu neznamená, že ji nemiluje.

21:37
pavlina
(neregistrovaný)

Nika: přesně tak, souhlasím s tebou

Tamara: buď ráda, že máš tak chápavého přítele a radši si dej na další úlety pozor, abys o něho vlastní vinou nepřišla

12:51
Tamara
(neregistrovaný)

jj, celkem jsem se poučila a víckrát už fakt ne

14:06
Markus
(neregistrovaný)

No tak teda pokud by to udělala přítelkyně mě, tak bych to zval mnohem hůře. Pokud je někdo ve vztahu, tak by mu měl být plně oddán a ne se líbat někde s někým. Možná vám to připadá jako banalita, ale banalita to rozhodně není. Zamyslete se nad tím, až budete ve ztahu déle než jeden týden a dostanete se dále než jen držení za ruce. Baj baj.

09:17
Lucie
(neregistrovaný)

To Markus: Ale v tom bych s tebou klidně i souhlasila.

17:35
Markus
(neregistrovaný)

Jo a ještě nezapomínejte na kontext. Pokud to bylo někde na diskotéce, kde ji každý znal, tak teď ten kluk bude vypadat jako ubožák, který si neumí udržet a pohlídat svou holku. Pokud má takovou tohu se líbat s kýmkoliv a kdekoliv, tak by měla být single a je to v cajku. Co je na tom tak složitého? Proč být ve vztahu, když to k ničemu není nebo je to ve střetu s dalšími potřebami... No?

20:41
Anča
(neregistrovaný)

Tady byl někdo podveden a nenesl to dobře, že?

09:06
Anča
(neregistrovaný)

Ale notak... čekám na reakci a stále nic. Snad se někdo neurazil :-)

12:14

Mě by obecně zajímalo, co podvádějící čeká od toho, že se s nevěrou svěří podváděné/mu.

Není to třeba o tom, že ho/ji trápí svědomí a chce mu ulevit?

Třeba i za cenu, že tomu druhému ublíží?

Vidím dva extrémy - v jednom jde o to mít ve vztahu vše naprosto čisté a udržet si absolutní důvěru, ve druhém pouze o úlevu svému svědomí. Kdo dokáže říct, kde se mezi nimi právě nachází?

Na okraj, tu absolutní důvěru považuji za hodně idealistickou, protože podle mě jsou věci, které prostě nemůžete a ani nesmíte partnerovi říct - třeba obchodní/služební tajemství z práce, důvěrnosti Vašich rodičů, dřívějších partnerů, přátel.

18:06
Mstitel
(neregistrovaný)

..vzal to lehce, protože je mu ukradená. Né! Vzal to lehce protože od vztahu mnoho nečeká a nejspíše do něho mnoho neinvestoval(a tím není myšleno peněz) a ani se k tomu nechystá. Takže v klidu. Takový (volnější) vztah, nejspíše velmi mladých lidí, nebude mít dlouhého trvání..

07:44

Tamara: I pusu lze brát jako podvádění. A to že jsi byla opilá je jako polehčující okolnost? S takovou slečnou bych asi rychle vyběh.

© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace