Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Je to násilník

Je to násilník

20:57
Pamela
(neregistrovaný)

Můj přítel je na mě hrubý, dokonce mě i několikrát uhodil. Vždy se potom omlouvá a tvrdí, že jsem ho vyprovokovala. Už nevím, jak dál, umí se ke mně chovat i hezky, ale stejně se to čas od času stane. Myslím, že kolikrát ho opravdu vyprovokuji, jsem na něj drzá a protivná. Ani nevím, jestli ho ještě miluju. Tvrdí, že můžu být ráda, že se o mě stará, stejnýho blbce bych prý už nenašla, možná má pravdu. Nevím, co mám dělat.

09:02
Laura
(neregistrovaný)

To spíš ty jsi blbá, když s ním pořád jseš.

16:41
Katarina
(neregistrovaný)

Pamelo, jestli okamžitě nevezmeš nohy na ramena, věř mi, že to bude jen horší a horší. Ty kecy o tom, že si za to můžeš sama, snaží se jen ještě víc ubít tvé sebevědomí a vypadá to, že se mu to docela dobře daří. Na nic nečekej a vykašli se na něj. Doporučuju to s ním ani nekonzultovat, jen by tě přemlouval nebo rovnou zmlátil. Prostě až nebude doma, tak se sbal a běž třeba ke kamarádce nebo k rodičům, vyměň si telefonní číslo a zkus na něj zapomenout. Jinak se budeš v životě jen trápit. Taky jsem měla zkušenost s domácím násilím a jsem ráda, že jsem dokázala utéct a postavit se znovu na vlastní nohy. Teď mám manžela, který mě miluje a nikdy by mě neuhodil, zasloužíš si to taky.

12:37
Kika
(neregistrovaný)

Já už bych se na takovýho zmetka dávno vykašlala. Jednou by mi chlap dal facku a už by mě víckrát neviděl.

15:22
Thea
(neregistrovaný)

Proč s ním jsi? Musí ti být přece jasný, že tě nemiluje, takhle se milující muž rozhodně nechová. A jestli si myslíš, že to po deseti letech bude lepší, tak to jsi vážně naivní. Na 99% to bude ještě mnohem horší a ty budeš sama, možná i s dětma na krku a budeš k němu mnohem víc připoutaná. Dej mu okamžitě košem.

18:30
Rose
(neregistrovaný)

Nechápu, jak s takovým agresorem můžeš být? I kdyby jsi ho sebevíc provokovala, nikdy nemá právo tě bít. Rozejdi se s ním, dokud je ještě čas, takový chlap nikdy lepší nebude.

09:51
Pamela
(neregistrovaný)

Vím, že to zní hrozně, ale on byl ze začátku úplně jiný. Byl hodný, pozorný, byl na mě milý a byla s ním zábava. Nevím, co se stalo, že se tak změnil :-( Myslím, že odejít mě nenechá, plánuje, že se přestěhujeme do většího bytu, kde bysme mohli založit rodinu. Ani si neumím představit, co by následovalo, kdybych mu řekla, že s ním už nechci být.

17:36
Katarina
(neregistrovaný)

To jsem přesně čekala, to je pro násilné muže typické, nesnese pomyšlení, že by ho žena opustila, je to pro něho velmi ponižující, proto tě to nenechá jen tak udělat. Pokusí se tě udržet a to jak po dobrém, tak, bohužel, i po zlém. Radím ti, nic mu neříkej a až nebude doma, odejdi. Nech mu vzkaz, že už s ním nechceš být, protože se k tobě chová agrsivně, vyměň si tel. číslo a snaž se mu vyhýbat obloukem.

15:51
Rose
(neregistrovaný)

Katarina má pravdu, myslím, že tohle je jediné řešení.

20:12
Thea
(neregistrovaný)

Najdi si nové bydlení a pryč od něho. Myslím, že by nebylo dobré bydlet sama, zkus se na čas vrátit k rodičům anebo poprosit kamarádku, která žije třeba s přítelem. Každopádně bych šla někam, kde je nějaký muž, to by ho mohlo odradit od případného obtěžování

09:47
Pitr
(neregistrovaný)

Nechápu, co to může být za chlapa, který takhle týrá svou přítelkyni. Musí to být ubožák a chudák

18:32
Kočka
(neregistrovaný)

Rychle od takovýho debila pryč. Jak píšou holky, najít si bydlení u kamarádky a tam se dát znovu dohromady, nevěř mu, že si za to můžeš sama. Za tohle může jen on a svádí na tebe svou slabost

09:45
Tina
(neregistrovaný)

A co tví rodiče nebo kamarádky, to si nikdo ničeho nevšiml, nikdo se ti nesnaží pomoct?

14:52
Pamela
(neregistrovaný)

Rodiče se s ním vůbec nevídají, nemají ho rádi už od začátku a já až teď vím, proč. Už jsem mluvila s mámou, neřekla jsem, o co přesně jde, jen, že máme problémy a jestli bych mohla na nějaký čas zpět domů. Samozřejmě souhlasila, takže teď jen najít správnou chvíli. Snad mě nenačapá a nezabije

17:45
Katarina
(neregistrovaný)

Moc na tebe myslím a přeji ti, ať jsi konečně šťastná, tohle je opravdu hrozná životní zkušenost a ten, kdo si tím neprošel nikdy nepochopí, proč si to tolik žen nechá líbit.

22:25
Bohuna
(neregistrovaný)
Pamela (neregistrovaný) | 17.09.2013 20:57

Můj přítel je na mě hrubý, dokonce mě i několikrát uhodil. Vždy se potom omlouvá a tvrdí, že jsem ho vyprovokovala. Už nevím, jak dál, umí se ke mně chovat i hezky, ale stejně se to čas od času stane. Myslím, že kolikrát ho opravdu vyprovokuji, jsem na něj drzá a protivná. Ani nevím, jestli ho ještě miluju. Tvrdí, že můžu být ráda, že se o mě stará, stejnýho blbce bych prý už nenašla, možná má pravdu. Nevím, co mám dělat.

Doporučuji odejít. Vztah musí vyhovovat oběma. Měla jsem něco podobného. Měsíc klid, ale pak výbuchy vzteku kvůli blbostem a pak zase třeba 2 měsíce klid. Pamatuji si, že jsem se klidila vždy ven, abych přečkala ten největší nápor zlosti. Nadávky a znectění celé mé rodiny byly samozřejmou součástí. Myslím, že i odchod je dobré naplánovat a nesvěřovat se nikomu, kdo by se mohl třeba nechtěně podříct Vašemu příteli. Za svůj život jsme zodpovědní každý sám a já si ho nechtěla nechat kazit. Nechtěla jsem ani skončit někde v blázinci, i když tam spíš patří agresor. O lásce v takovém případě nemůže být řeč. Pokud mám někoho opravdu rád nebo k němu pociťuji jen přátelství, nemám chuť mu ubližovat! Partnerství je o tom, že nemáme chuť ani potřebu se navzájem převychovávat, ale bereme se s tím, jací jsme. Kopněte do vrtule a jděte pryč, uvidíte, jak se Vám uleví :-) Držím pěsti.

© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce jsou fiktivní a smyšlené, berte tudíž na vědomí, že neodráží realitu pouze fikci.