Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Je moje přítelkyně alkoholička?

Je moje přítelkyně alkoholička?

09:20
Robin
(neregistrovaný)

Mám problém se svoji holkou, myslím, že moc pije. Když s ní o tom začnu mluvit, tak se vždycky rozčílí. Nevím, co s tím, rozcházet se s ní nechci. Co byste dělali vy?

13:16
Elen
(neregistrovaný)

co znamená, že moc pije?

16:46
Lina
(neregistrovaný)

Jak píše Elen, co je to moc? Opije se každý víkend nebo i přes týden nebo jak? A jak je stará a pije spíš na večírcích nebo i doma? Napiš víc informací

17:42
Robin
(neregistrovaný)

No minimálně jednou za víkend se opije stopro, někdy v pátek i sobotu a poslední dobou i přes týden, ale to je asi tím, že jsou prázdniny. Jestli pije přes týden i přes rok moc nevím, protože spolu nežijem. Každý studujem v jiným městě a tak se vidíme spíš o víkendu. Je jí 21

19:55
Libor
(neregistrovaný)

ty se naděláš, tak je proste mladá a chce se bavit, kdy jindy než teď si to může dovolit. A jestli je na výšce, tak se není čemu divit, tam se prostě kalí pořád, tím si prošel každej. Tak prostě chlastej s ní a uvidíš, jakou si užijete zábavu

22:22
Robin
(neregistrovaný)

to Libor: Já vím, že je mladá a chce se bavit, taky mi to pořád opakuje, ale já bych prostě rád taky někdy něco podnikl bez alkoholu, ne jen vysedávat v barech a na mejdanech

09:35
Lina
(neregistrovaný)

Robin: popravdě mi to ani moc nezní, že by byla alkoholička, spíš to vypadá, že ste prostě každej jinej, ona je na mejdany a zábavu a ty si asi spíš introvert.

14:31
petula
(neregistrovaný)

souhlasím s Linou, taky vidím problém spíš v tom, že jste každej jinej. Zkus si s ní o tom promluvit, ale ne tak, že je alkoholička, spíš najít kompromis, jeden víkend budete dělat to co chceš ty a ten další zas co chce ona

15:02
Petr
(neregistrovaný)

robin: vykašli se na ni a najdi si nejakou knihomolku. A mně pošli číslo na tu tvoji, já bych takovou pařmenku úplně jinak ocenil

17:06
Misstr
(neregistrovaný)

Hele jenom si tu stěžuješ, ale skutek utek. Pokud chceš dělat nějakou aktivitu bez chlastu, tak se seberte a jeďtě na hory. Pokud zjistíž, že má přítelkyně místo vody vodku, tak už je zřejmě problém vážnější. Jinak se mi zdá, že tu fňukáš, ale řešit to vlastně nechceš.

10:25
Misstr
(neregistrovaný)

PS. stejně si myslím, že jsi suchar :-D

14:21
Robin
(neregistrovaný)

To Misstr: Fakt díky!

14:46
Mimik
(neregistrovaný)

Myslím, že to tu nikdo nenapsal, ale hodně velký problém bude taky to, že studujete každý jinde. Zamyslel bych se, zda má takový vztah vůbec cenu. To ti nevadí, že víš, že se tvoje přítelkyně opíjí na party a je x kilometrů od tebe? Musíš jí dost důvěřovat :-D Nebo je to problém proč tu trvdíš, že je alkoholička... kdybys viděl alkoholika, tak pochopíš co meleš za blbosti.

18:15
Robin
(neregistrovaný)

To Mimik: Samozřejmě, že mi to vadí, ale důvěřuju jí. Jinak už bych to ukonči dávno, ale to já nechci.

21:35
Mimik
(neregistrovaný)

A neříkal bych jí, že je alkoholička. S tím jsi to podle mě dost přepálil. Prostě se baví. Asi by se neměla vracet v 7 ráno bez podprsenky a nepamatovat si kde jí nechala, ale to už je tvůj boj :-)

14:15
Muzikus
(neregistrovaný)

Proboha co ty jsi za chlapa, když řešíš tohle to fakt nevím...

20:15

Myslím,pokud někdo pije každý víkend.Něco v pořádku není.Bavit se jen u chlastu je divný.Být jenom tam kde se pije.Myslím,že tímhle problém začíná ale uvědomit si to musí sama.Závislost u dosti lidí se vytváří rychle a u žen je závislost rychlejší a myslím,že pokud se na to ptáš.Tak ti na ní zaleží.Jsou chlapy co by to neřešili a pak by do ní kopli,když by v tom začala lítat.Pokud tě to zajimá.Naklikni si na stránky alkoholik.cz i na forum.Tam se můžeš zeptat lidí co s tím problém mají.

23:54
cky
(neregistrovaný)
Petr (neregistrovaný) | 19.08.2013 15:02

robin: vykašli se na ni a najdi si nejakou knihomolku. A mně pošli číslo na tu tvoji, já bych takovou pařmenku úplně jinak ocenil

ses idiot
© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace