Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Je líbání nevěra?

Je líbání nevěra?

10:02
Lovely
(neregistrovaný)

Co si myslíte o líbání? Myslím, když se třeba někde pije, tancuje a najednou se s někým políbíte, je to nevěra?

17:45

Nevěra je to, co by vadilo i tobě. Pokud si představíš, jak se tvůj kluk někde v baru líbá s cizí holkou a ta představa ti nevadí, tak to nejspíš jako nevěru brát nebudeš

13:22
Olinka
(neregistrovaný)

Jak píše Alena. Ještě bych doplnila, že tohle je dobré si ve vztahu ujasnit dřív než k něčemu dojde

18:26

Podle mě líbání nevěra je, není to tak hrozné jako sex, ale rozhodně to není úplně v pořádku.

09:27
Jarmila
(neregistrovaný)

Řekni nám k tomu víc, to se stalo tobě nebo tvému příteli?

16:37
Lovely
(neregistrovaný)

No, abych to uvedla na pravou míru. Přiznal se mi přítel, že byl na diskotéce a tancoval s holkou, která ho začala líbat, prý si to po chvíli uvědomil a řekl jí, ať toho nechá. Nevím teď jak se k tomu postavit

09:10

Je hezké, že ti to řekl, já bych to neřešila, možná bych ho trošku potrápila, aby se snažil, ale jinak bych to brala v pohodě, stávají se mnohem horší věci

15:21
Baruna
(neregistrovaný)

Taky bych z toho nedělala žádnou vědu, když se ti přiznal, tak bych to spíš ocenila

13:37
Danka
(neregistrovaný)

To si nemohl vymyslet nic lepšího?? kdoví, kdo po kom vlastně vyjel

14:15
Lovely
(neregistrovaný)

Danka:

taky mě to samozřejmě napadlo, zas jsem si říkala, že kdyby to bylo opačně, proč by mi to vůbec říkal, šance, že bych se to dozvěděla od někoho jiného je téměř nulová - byl tam s lidmi, které já vůbec neznám

20:15
Danka
(neregistrovaný)

Tak třeba proto, aby ulevil vlastnímu svědomí, jen to řekl tak, aby to bylo stravitelnější

09:47

Nemyslím si, že si vymýšlel, věřila bych tomu, co říkal. Se svědomím by se určitě vypořádal po svým

19:06

Pokud šlo jen o líbání a ještě takový, tak bych to neřešil, nelíbilo by se mi to, ale překousl bych to asi celkem v pohodě

12:47
Lovely
(neregistrovaný)

Já mu prostě věřím, celkem mě dostalo, že mi to úplně sám od sebe řekl, toho si vážím. A nechci vymýšlet různý scénáře, jak to mohlo být, chci mu věřit

21:27
Danka
(neregistrovaný)

No, trochu si protiřečíš, píšeš, že mu věříš a v zápětí, že mu chceš věřit ale tak snad ti ta víra vydrží

© 2007-2020 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce mohou být smyšlené, berte tudíž na vědomí, že nemusí odrážet realitu pouze fikci.