Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Jde mu jen o sex?

Jde mu jen o sex?

09:16
Klarisa
(neregistrovaný)

Jak poznám, že jde klukovi jen o sex? Myslíte, že když mě stále zve k sobě domů, že mu jde o to se se mnou vyspat? Jinak je milý a hezký, ale říká se o něm, že je docela na holky.

15:20
vilma
(neregistrovaný)

Takhle ti to nikdo neřekne, ani když tě zve k sobě domů to nemusí znamenat, že mu jde jen o sex.

To, že mu jde jen o sex musíš poznat sama - na začátku se asi každý snaží...Ale časem to poznáš, tře

Žádné společné chvilky s kamarádama, společné víkendy atd...

09:11

Skoro každýmu chlapovi jde primárně o sex nebo nějaký nezávazný vztah. Jde spíš o to, aby jsi ho tak nějak přesvědčila že zrovna s tebou by byla škoda zažívat jen ten sex, že je s tebou sranda a tak, a proto stojí za to, abyste spolu prožili něco víc

13:45
Klara4
(neregistrovaný)

s tím teda moc nesouhlasím, že jde každýmu jen o sex, myslím, že je hodně kluků, kterým jde spíš o to najít si holku do života, dokonce bych řekla, že takových je víc, než těch, co chtějí jen sex

18:05
monka
(neregistrovaný)

já si myslím, že to prostě nepoznáš, jestli mu jde jen o sex nebo ne. Proto radši s klukem na prvních několika schůzkách prostě nespím, čím víc ho pak budeš znát, tím víc pochopíš, o co mu teda jde

09:31

každýmu chlapovi jde o sex, to je pravda :-) jen, s některýma holkama chtějí ten sex zažívat pořád dokola a proto se z nich stanou přítelkyně, ale primárně si ji vybral proto, že se s ní toužil vyspat. Tak to prostě je, to je příroda, my se potřebujeme množit

14:31

Když jsou chlapi mladí, tak jim jde asi skutečně jen o ten sex, postupem času a věku jim jde taky o příjemnou společnost, a možná že dokonce víc o tu příjenmou společnost než o ten sex

12:37
Saly
(neregistrovaný)

To poznáš z toho, jak se s tebou baví, jestli se o tebe zajímá jako o člověka nebo je to spíš povrchnější. Někteří chlapi jsou ale vychytralí a umí zájem o tebe pěkně hrát, chce to prostě intuici

20:15
Debbie
(neregistrovaný)

Pokud pochybuješ a hlodá v tobě, že je možné, že mu jde jen o postel, tak s tím počkej.. pokud tomu chlapovi na tobě fakt záleží, tak to bude respektovat a počká taky (když to nebude trvat půl roku )

13:21
Klarisa
(neregistrovaný)

Holky, dík za rady. Myslím, že o mě má zájem, ale prostě nevím, už jednou jsem se takhle spálila, tak tu chybu nechci udělat znovu

18:37

když si na tebe bude muset nějakou dobu počkat, tak tím určitě nic nepokazíš, takže já být tebou, tak ho budu trochu napínat

12:52
Jíťa
(neregistrovaný)

Taky bych radila spíš počkat, aspoň uvidí, že není tak lehké tě dostat a to podle mě chlapovi imponuje, když si pak říká, že mu se to podařilo a ostatním možná ne

20:12
Beata
(neregistrovaný)

ono to není tak jednoduchý, jsou i vztahy, který sexem začaly a jednomu nebo druhému (nebo oběma) šlo skutečně v první řadě o sex, ale pak se to nějak vyvrbilo a byl z toho vztah.. prostě věř svému šestému smyslu

09:36
Klarisa
(neregistrovaný)

ještě jednou díky, myslím, že ještě radši počkám, nemyslím si, že by mu šlo jen o jedno, ale taky si říkám, že když na to ještě nejsem připravená a tak, tak nemá cenu tlačit na pilu

17:57
Beata
(neregistrovaný)

V tom máš určitě pravdu. Prostě se s ním vyspi až ty sama budeš chtít, to je jednoduché

01:15
Gorbačov
(neregistrovaný)

Rychlá odpověď je ANO. Jde mi o to :-D

20:50
Kuky
(neregistrovaný)
Klarisa (neregistrovaný) | 24.12.2013 09:16

Jak poznám, že jde klukovi jen o sex? Myslíte, že když mě stále zve k sobě domů, že mu jde o to se se mnou vyspat? Jinak je milý a hezký, ale říká se o něm, že je docela na holky.

No taky tě tam může zvát a pak zjistíš, že si chce lakovat nehty a na holky vůbec není...

23:19
SilenderCZ
(neregistrovaný)

Mě třeba nejde jen o sex, ale o vztah. A než spíš akt samotnej tak to mazlení a hrátky okolo a tu zábavu... Ja na sex myslim 24/7 snažim se nemyslet a nebejt za uchyla ale prostě to občas nejde. A občas mě to trápí víc jak jí že furt myslím na to jedno..

09:59
Evina
(neregistrovaný)

Myslím si, že se to dopředu poznat nedá. Ale když dáš na svojí intuici, určitě se nespleteš.

© 2007-2020 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce mohou být smyšlené, berte tudíž na vědomí, že nemusí odrážet realitu pouze fikci.