Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Jaký vibrátor mám koupit přítelkyni k narozeninám?

Jaký vibrátor mám koupit přítelkyni k narozeninám?

21:47
David
(neregistrovaný)

Ahoj, moje holka už delší dobu mluví o tom, že by chtěla koupit vibrátor. Koukal jsem na e-shop, ale vůbec se v tom nevyznám. Poraďte prosím.

09:36

Jednoznačně zajíčka - to je ten s takovými oušky. Hlavně ne jen takovou tu umělohmotnou atrapu penisu, ty jsou hrozně velké a k ničemu.

20:21
Danča
(neregistrovaný)

Ahoj, pokud žádný nemá tak bych asi taky hlasovala pro zajíčka. Je to takový kultovní vibrátor, který by ráda měla snad každá žena - hlavně teda kvůli Sexu ve městě :-D. Ale je prostě dobře vymyšlený.

12:21

No já bych zas volila jen stimulant na klitoris. Ten můžete dobře používat oba a nikdy nezklame.

18:21

Zaprvé bych nejdřív vyřadila ty, které jsou na baterky. To je otrava. Pak bych koukama na barvu a šla do něčeho hodně roztomilého - růžová, fialová... Víš jak to myslím.

09:26

Z mojí zkušenosti bych si řekl, jestli má přítelkyně orgasmus při normálním nebo při orálním sexu. Když první tak bych kupoval klasický vibrátor, klidně i toho zajíčka. Když druhý tak bych šel do těch, co vypadají jako hračky pro děti :-D. Máme toho doma tunu, takže vím o čem mluvím .

16:27
David
(neregistrovaný)

Páni díky za rady. A opravdu to ty e-shopy pošlou v krabicích, ze kterých nejde poznat odkud to je? :-D potřebuju aby to bylo překvápko.

20:35
Danča
(neregistrovaný)

Jo jasně, ale vybírej něco víc ověřeného. A nešetři na tom . Pod 800 Kč bych nešla. Bála bych se nekvalitního materiálu. Plus je dobré, když je hračka vodotěsná.

14:16
David
(neregistrovaný)

Jojo tak bude to mít k narozeninám, takže jsem myslel do 1500, aby jí to chvíli vydrželo. Podle toho návodu co jste mi tu vytvořili asi zvolím ten, co vypadá jako hračka :-D. Snad se neurazí, ale proč by o tom jinak mluvila ne?

19:22

JJ u nás to taky začalo tak, že to přítelkyně jen zmínila a pak se z toho stal závod, kdo koupí zajímavější sexuální pomůcku :-D. Sice to leze do peněz, ale zase sme našli společného sběratelského koníčka :-D:

14:15

No tak když né klasického, tak bych doporučila, aby byl z lékařského silikonu :-).

09:11
David
(neregistrovaný)

Tak objednana ruzova, silikonova blbost - uz se tesim na prvni testovani :-D.

© 2007-2021 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce mohou být smyšlené, berte tudíž na vědomí, že nemusí odrážet realitu pouze fikci.