Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Jaký vibrátor mám koupit přítelkyni k narozeninám?

Jaký vibrátor mám koupit přítelkyni k narozeninám?

21:47
David
(neregistrovaný)

Ahoj, moje holka už delší dobu mluví o tom, že by chtěla koupit vibrátor. Koukal jsem na e-shop, ale vůbec se v tom nevyznám. Poraďte prosím.

09:36

Jednoznačně zajíčka - to je ten s takovými oušky. Hlavně ne jen takovou tu umělohmotnou atrapu penisu, ty jsou hrozně velké a k ničemu.

20:21
Danča
(neregistrovaný)

Ahoj, pokud žádný nemá tak bych asi taky hlasovala pro zajíčka. Je to takový kultovní vibrátor, který by ráda měla snad každá žena - hlavně teda kvůli Sexu ve městě :-D. Ale je prostě dobře vymyšlený.

12:21

No já bych zas volila jen stimulant na klitoris. Ten můžete dobře používat oba a nikdy nezklame.

18:21

Zaprvé bych nejdřív vyřadila ty, které jsou na baterky. To je otrava. Pak bych koukama na barvu a šla do něčeho hodně roztomilého - růžová, fialová... Víš jak to myslím.

09:26

Z mojí zkušenosti bych si řekl, jestli má přítelkyně orgasmus při normálním nebo při orálním sexu. Když první tak bych kupoval klasický vibrátor, klidně i toho zajíčka. Když druhý tak bych šel do těch, co vypadají jako hračky pro děti :-D. Máme toho doma tunu, takže vím o čem mluvím .

16:27
David
(neregistrovaný)

Páni díky za rady. A opravdu to ty e-shopy pošlou v krabicích, ze kterých nejde poznat odkud to je? :-D potřebuju aby to bylo překvápko.

20:35
Danča
(neregistrovaný)

Jo jasně, ale vybírej něco víc ověřeného. A nešetři na tom . Pod 800 Kč bych nešla. Bála bych se nekvalitního materiálu. Plus je dobré, když je hračka vodotěsná.

14:16
David
(neregistrovaný)

Jojo tak bude to mít k narozeninám, takže jsem myslel do 1500, aby jí to chvíli vydrželo. Podle toho návodu co jste mi tu vytvořili asi zvolím ten, co vypadá jako hračka :-D. Snad se neurazí, ale proč by o tom jinak mluvila ne?

19:22

JJ u nás to taky začalo tak, že to přítelkyně jen zmínila a pak se z toho stal závod, kdo koupí zajímavější sexuální pomůcku :-D. Sice to leze do peněz, ale zase sme našli společného sběratelského koníčka :-D:

14:15

No tak když né klasického, tak bych doporučila, aby byl z lékařského silikonu :-).

09:11
David
(neregistrovaný)

Tak objednana ruzova, silikonova blbost - uz se tesim na prvni testovani :-D.

© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace