Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...

Jaký lubrikační gel je ten nej?

15:21
Hanka
(neregistrovaný)
Katka (neregistrovaný) | 19.04.2016 06:36

ahoj, já nevím, jaký si koupit lubrikační gel, asi by neškodilo neco stimulujícího

já mám doma lubrikační gel od erectanu, objednávám z erectan.cz a jsem s ním moc spokojená

19:14
aneta
(neregistrovaný)

co jsem zatím vyzkoušela, tak mi nejvíc voní lubriační gel od erectanu, výhoda je, že i stimuluje :-)

14:44
nina
(neregistrovaný)

s erectanem máme taky dobrou zkušenost, muž trošku potřeboval pomoct s erekcí a erectan to skvěle vyřešil

14:48
linda
(neregistrovaný)

Zdravím, my máme od erectanu doma prášky na podporu erekce a jsme oba s mužem moc spokojení, fungují fakt skvěle

14:33
Lada
(neregistrovaný)

super, díky za tip. Podívám se po něm, slyšela jsem že erectan má fakt dobré věci :-)

14:35
linda
(neregistrovaný)

jo to má, my jsme s ním fakt nadmíru spokojení, a to jsem toho vyzkoušeli vícero, takže máme i srovnání

19:58
Nicolas
(neregistrovaný)
| 14.01.2014 11:52

Čauky, chci se jen zeptat, jaký lubrikační gel používáte. Já zatím měla jen ten modrý od durexu, ale absolutně mě zklamal. Tak by mě zajímali nějaký typy a zkušenosti. Sem s nimi :-).

Nevím kterej gel je nejlepší,ale používáme s přítelkyní lubrikační gel durex play,zkoušeli sme různý druhy a teď momentálně máme s Aloe Vera https://www.ageo.cz/produkt/durex-play-aloe-vera-50ml-71272

21:40
Luciferka
(neregistrovaný)

Nicolasi jak dlouho od objednání vám gel přišel?

19:55
Nicolas
(neregistrovaný)

Došel tak max. do dvou dnů,dýl určitě ne,u ageo je dodání rychlý,běžně tu s přítelkyní nakupujeme

20:43
Luciferka
(neregistrovaný)

Tak to je super,hned objednávám díky

20:06
Peťulka
(neregistrovaný)

ahoj, záleží na co ho potřebuješ, jestli jen na zvlhčení, nebo i na orální nebo anální sex, na každé je vhodné něco trochu jiného, nebo si vystačíš s univerzálním :-)

16:36
Gina
(neregistrovaný)

Co byste doporučila za jedlý lubrikant? Vždycky jsem to chtěla zkusit

20:28
Peťulka
(neregistrovaný)

jedlý lubrikant jsem zatím měla jen jednou a hodně závisí na vkusu uživatele, jakou chuť má rád/a. já mám ráda ovocné příchutě

19:27
Katynka
(neregistrovaný)

Nakupuju na ekondomy.cz a miluju čokoládovou příchuť

23:44
Pavlína
(neregistrovaný)

My si s partnerem objednáváme z e-kondomy ten jedlý lubrikační gel s příchutí Vanilky a to je taky něco

23:12
Zuzana
(neregistrovaný)

Mají i jiné příchutě než vanilku??

16:05
Pavlína
(neregistrovaný)

Těch příchutí mají víc, vím že určitě ještě čokoládu, a mango.. a ještě nějaké

22:02
Zuzana
(neregistrovaný)

Jee super, děkuji moc za tip. Objednala jsem tu čokoládu,už se těším až přijde domů

23:42
Lubomír
(neregistrovaný)

I já moc rád s manželkou objednávám různé pomůcky a vylepšováky z e-kondomy.Je to bezva eshop,vždycky si tu oba vybereme a přijdeme na svý

21:03
Zdenka
(neregistrovaný)

Lubomíre a jaké pomůcky jinak třeba jste tu kupovali? Ráda si nechám poradit..také nad něčím uvažujeme s přítelem

Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.
Pokud budete vkládat odpověď bez znalosti dalších stránek můžete být mimo :)

© 2007-2020 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce mohou být smyšlené, berte tudíž na vědomí, že nemusí odrážet realitu pouze fikci.