Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Jaký lubrikační gel je ten nej?
|<<13>>|

Jaký lubrikační gel je ten nej?

11:52

Čauky, chci se jen zeptat, jaký lubrikační gel používáte. Já zatím měla jen ten modrý od durexu, ale absolutně mě zklamal. Tak by mě zajímali nějaký typy a zkušenosti. Sem s nimi :-).

20:57

Ahoj Simi :-), tak toto je opravdu téma pro mě. S výběrem vhodného lubrikačního gelu bojuji již léta. Popravdě se mi neosvědčil ani jeden od fimy durex. Na všechny do jednoho mám asi nějaký druh alergie. Myslím, že nejlepší jsou ty na bázy oleje, protože dýl vydrží.

14:02
Miluše
(neregistrovaný)

Carol: naprosto souhlasím. Všechny ty šunty z drogérek jsou hrozné. Akorát vyhozené peníze. Nejen durex,ale i ostatní co tam prodávají. Já nakupuji jen v lékárnách. Dost mi vyhovují ty s obsahem tee tree oleje, protože jsou zároveň prevencí proti mykózám, na které bohužel trpím.

11:32

Miluše: s tou drogérií máš určitě pravdu. Jen nechápu, že ti nevadí ten s obsahem tee tree. Mě to nepříjemně pálí, takže prevence neprevence ho nedokážu vůbec použřívat.

20:47
Miluše
(neregistrovaný)

Jo asi nemusí každému vyhovovat. Simi: v lékarně mívají někdy i vzorečku, tak si tam o nějaké řekni a uvidíš, co ti sedne a co ne.

10:40

Tak mě vyhovují jak ty na bázy oleje tak i ty na bázy silikonů. Ty jsou dokonce možná i lepší. Podle mě vydrží déle a a ještě se mi nestalo aby mi nějaký nesedl.

08:51

Yana: jo ty jsou taky super, ale jsou lidé co mají na silikon alergii, takže určitě vyzkoušet jen v malém množství a kousku kůže .

18:22

Tak díyk holky. Zítra hned frčím do lékárny. Zatím jsem to opravdu brala jen v drogerkách a možná to byl ten problém. A máte někdo z kušenosti s nákupem lubrikantu v sexshopu? Mě totiž přijde, že tam mají největší výběr.

13:40
MarekM
(neregistrovaný)

Já a přítelkyně kupujeme výhradně v sexshopech, teda myslím, těch na netu, do normálního nechodím moc rád. Kupujeme jeden, který stojí asi 500, cože je tada hodně, ale zato vydrží celý rok, je hypoalergenní a nemá žádnou odpornou banánovou nebo jahodovou vůni.

11:51

MarekM: A značka?

18:56
MarekM
(neregistrovaný)

No teď zrovna nevím, protože tam mají hodně druhů. Stačí si jen vyhledat ty koncentrované na bázy silikonů. Ale myslím, že je to německá značka. Taková malá šedá lahvička s černým uzávěrem. Objednává to vždycky přítelkyně takže teď fakt nevím.

10:45

Super, ten určitě zkusím, líbí se mi, jak dlouho vydží .Snad ho najdu. Já byla v sexshopu dvakrát. Jedou to bylo v pohodě ale podruhé jsem měla v patách furt toho prodavače, který mi chtěl pořád radit. Podle mě to hodně ovlivní, kdo tam pracuje.

17:16
MarekM
(neregistrovaný)

To určitě, jednou jsem viděl ve zprávách, že v nějakém městě tam prodává a radí důchodkyně :-D, tam bych si klidně i zašel. To bych se nestyděl.

09:10

No já si to radši objendám přes internet :-D nebudu riskovat, že tam narazím na důchodce :-D, který mi bude radit s výběrem lubrikačního gelu!

16:12
Miluše
(neregistrovaný)

Tak to já bych si klidně nechala poradit, třeba se v tom opravdu vyzná. Ale sama bych tam tedy pracovat nechtěla.

09:52

Miluše: tak to já taky ne, ikdyž to musí být kolikrát docela vitpná rpáce.

Simi: :-D v tom s tebou souhlasím, já tu reportáž viděla tehdy taky a pohled na tu babičku, jak držela robertek byl opravdu k popukání.

19:22
MarekM
(neregistrovaný)

:-D hlavně za ní ani vnoučata nemůžou do práce.

18:52
JohankaDl
(neregistrovaný)
| 14.01.2014 11:52

Čauky, chci se jen zeptat, jaký lubrikační gel používáte. Já zatím měla jen ten modrý od durexu, ale absolutně mě zklamal. Tak by mě zajímali nějaký typy a zkušenosti. Sem s nimi :-).

Já používám tenhle http://erodream.cz/super-slik-250ml-70.html a paráda :-)

14:50
Jana
(neregistrovaný)

ahoj, já mám doma lubrikant od erectanu a jsem s ním naprosto spokojená, dost dobře voní :-)

06:36
Katka
(neregistrovaný)

ahoj, já nevím, jaký si koupit lubrikační gel, asi by neškodilo neco stimulujícího

|<<13>>|
Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.
Pokud budete vkládat odpověď bez znalosti dalších stránek můžete být mimo :)

© 2007-2020 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce mohou být smyšlené, berte tudíž na vědomí, že nemusí odrážet realitu pouze fikci.