Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Jak zacranit upadajici vztah

Jak zacranit upadajici vztah

22:41

jsem s pritelem skoro rok ale zda se mi ze se odcizujeme.. drive byl rad kdyz me mohl v noci objimat a kdy z jsem mu usla v nruci.. ted mam na noze sadru a on che spat oddelene a kdz u me prespi nehce se tulit chce mit prostor.. nejradeji by porad chodil ven s brtrem navic vim ze kdyz jsme spolu nebyli sel ven s jinou olou.. zna e si uz dlouho a jen se prosli a povidali si ale vi ze na ni zarlim... prijde mi ze je mu mozna lepe beze me ale nadruhou stranu mi rika ze mu chybim atd.. jak zase dostat nas vztah do starych koleji? aspon trosku

22:13
Ignác
(neregistrovaný)

Kdyby to bylo po 5ti letech tak dejme tomu, ale po roce asi není co zachraňovat, prostě se k sobě asi nehodíte. Ale ber to jako názor, rozhodnout se vždy musí človek sám.

07:07

Pokud k vyprchání lásky stačil rok, tak to asi radši zabalte. Jestli on říká, že mu chybíš, pak je to jen tím, že nemá odvahu navrhnout rozchod on sám. Netrap se a jdi dál.

© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace