Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Jak vylepšit sexuální život?

Jak vylepšit sexuální život?

14:11
Laureen
(neregistrovaný)

Ahoj, ne, že by mě to s přítelem v posteli už nebavilo, ale také bych ho chtěla potěšit nějakým milým překvapením. Napište mi, čím si opepřit sexuální hrátky :-) Díky

19:45
Poly
(neregistrovaný)

Já třeba miluju svíčky. Mám doma jednu, která obsahuje nějaké afrodiziakální látky, díky kterým se nažhavíte raz dva a když se rozpustí olej lze jej nalít přímo na tělo-je to určení na masáž těla...takže já jsem naposledy potěšila svého přítele touto masáží

10:32
Laureen
(neregistrovaný)

To nezní špatně, ale na masáže jsem u nás spíš já. Ráda bych pro něj udělala něco, z čeho bude úplně paf

13:12

Vždyť to je tak jednoduché muže dostane tolik věcí - erotické prádlo,tanec,žhavá slova, někdy i drsnější Nejvíc ho zaskočíš, když mu pošeptáš, že máš chuť na sex někdy během dne na nějakém místě, kde by to rozhodně nečekal (třeba v tramvaji cestou z práce, nebo při návštěvě známých). Myslím, že chlapi milují, když se žena ujme vedení. Jednoduše, stačí se tvaářit strašně nadrženě, uvidíš, jak z toho bude šílet i on

09:50
Lenička
(neregistrovaný)

Mischka:
Naprostý souhlas

Taky bych řekla, že každý muž ocení sexy prádlo a tanec, který vyústí ve striptýz

16:27
Katris
(neregistrovaný)

Určitě není občas na škodu vyzkoušet se milovat na nějakým zvláštním místě. Zkus ho vylákat večer na procházku a až budete na nějakém klidném místě, tak po něm vystartuj, uvidíš, že na to bude ještě hodně dlouho vzpomínat

10:30
Lord
(neregistrovaný)

Tak já taky přidám svou trošku do mlýna. Mně se líbí, když je žena divoká a ví přesně, co chce, ne žádná taková, která leží jak deska a já se musím snažit. Jsem úplně hotovej jen když řekne, co všechno jí mám dělat, prostě mě vzrušují sebevědomé ženy, které se nestydí říct, jak to mají rády a čím barvitěji mi to popíší, tím líp (jak pro mě, tak ve finále i pro ně) Taky se mi líbí šátek přes oči, klidně i pouta apod

18:20
Sonja
(neregistrovaný)

Klidně zkus vsadit i na klasiku - vibrátory, pouta, lubrikační gely, který jsou sladký a jsou tak vhodné i na masáže. My si například pořídili orální gel s příchutí, ideální pro ty, kterým orální sex vadí

09:50
Laureen
(neregistrovaný)

Díky za spoustu skvělých tipů, určitě se některými budu inspirovat

18:11
Sonja
(neregistrovaný)

Ono toho bude mnohem víc, ber tohle jen jako první krůček, uvidíš, že jakmile se rozhodneš na vašem sexuálním životě pracovat a budeš jej chtít posouvat pořád někam dál (ne jen lehnout do postele šup šup a je povšem ) bude tě napadat spousta nových věcí, je důležité být těmto věcem nakloněná. A věřím, že tvůj přítel to ocení

12:15
Laureen
(neregistrovaný)

To Sonja:
Jj, v tomhle s tebou stopro souhlasím

18:06
Radka
(neregistrovaný)

Já svého muže strašně ráda svádím při domácích pracích. Líbí se mi, jak dělám, jakože nic a po očku ho sleduju, jak přestává vnímat televizi a jen na mě hladově hledí Vždy si vemu nějaké hezké prádlo a přehodím přes sebe lehkou košilku, kterou zapnu na jeden knoflík nebo na žádný a hurá na vysávání, vymetání prachu a vytírání, při kterém se velice ochotně ohýbám až na zem (to už můj muž většinou nevydrží a vrhne se na mě )

09:32
Lord
(neregistrovaný)

Radka:

Úplně tvému muži závidím, holka, co uklízí a ještě u toho vypadá takhle

18:02
Sonja
(neregistrovaný)

Radka:
Super, vyzkouším

09:01
Laureen
(neregistrovaný)

Všem díky za tipy

00:27
Martínek
(neregistrovaný)
Laureen (neregistrovaný) | 16.11.2013 14:11

Ahoj, ne, že by mě to s přítelem v posteli už nebavilo, ale také bych ho chtěla potěšit nějakým milým překvapením. Napište mi, čím si opepřit sexuální hrátky :-) Díky

Doporučuji lehké drogy :-)
09:23
Míra
(neregistrovaný)
Laureen (neregistrovaný) | 16.11.2013 14:11

Udělej mu masáž prostaty.
11:39

Ahojky. Mám zcela jiný problém. Nedokážu se vzrušit a sex mi přestává bavit a hlavně necítím to příjemný. Nevím zdali je to přítelem nebo mnou.? Máte někdo obdobný problém? Děkuji za odpověď.

© 2007-2018 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace