Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Jak ukončit předstírání orgasmu?

Jak ukončit předstírání orgasmu?

16:05
Žanet
(neregistrovaný)

Ahoj, jsem s přítelem něco přes dva roky a celou tu dobu předstírám orgasmus. Už ani nevím jak to přesně začalo, ale dolehlo to na mě až teď. Mám pocit, že se kvůli tomu přítel vůbec nesnaží. Nikdy mi to nedělá pusou a myslí si, že se udělám pokaždé bez práce. Nevím jak z toho ven, říct mu to nechci. Co s tím?

09:10

NO to nevím co bych dělala. Nejjednodušší bude mu to říct, ale pak budeš vypadat jako blázen. TO je těžké....

15:20

Koukám, že rada nad zlato. Nic mu neříkej. Sama sis to takhle zavařila, tak si to taky sama žij. Když mu to řekneš, tak si bude připadat jako idiot.

22:25
Monča
(neregistrovaný)

Podle mě nejsi první ani poslední, co takový problém řeší. Já být v tvé situaci, tak na to jdu chytře. Prostě řeknu, že chci zkoušet nové věci a mezi ně zahrnu i orální sex. A bude to .

09:02
Žanet
(neregistrovaný)

Dobrá rada Mončo. TO by možná šlo. Přeci jenom jsme v sexu dost jednotvární a málokdy něco měníme. MOhl by z toho být dokonce nadšený.

15:16

A to jsi celou dobu bez toho, nebo si pomáháš sama?

09:01
Žanet
(neregistrovaný)

Právě, že si to umím udělat jenom sama. Mám pocit, že se na to s přítelem neumím vůbec soustředit a pak se to nikdy nepovede.

14:46

Tak to znám, mě se to s jedním chlapem povedlo až na dovolené. Kde jsem neměla vůbec žádné starosti.

18:41
Žanet
(neregistrovaný)

Napadl mě nějaký wellnes pobyt. Protože mám ráda masáže a možná by mě to mohlo uvolnit.

12:06
Monča
(neregistrovaný)

I tak bych to neodkládala a řešila to. Vztah možná není jen o sexu, ale bez něj se taky žít nedá.

20:05

Nebo mu předveď nějaké představení, víš co myslím, možná pak pochopí, že to co dělá on, není uplně to pravé ořechové.

13:06
Žanet
(neregistrovaný)

:-D no to nevím, na tohle zase nejsem moc já.

18:36

Tak to je těžké, když jsi taková stydlivka. To se nedivím, že ti trvá tak dlouho, se k něčemu rozhoupat.

© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace