Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Jak si najít kamarádky

Jak si najít kamarádky

19:50
Lida
(neregistrovaný)

Ahoj, jsem už vážně zoufalá. Jsem prvním rokem na vysoké škole a již od dětství mám problém navázat bližší kamarádský vztah. Vždy jsem byla spíš introvert a snad nikdy jsem neměla opravdovou kamarádku, se kterou bych podnikala vše. Na vysokou jsem se těšila právě z toho důvodu, že začnu s čistým štítem a konečně si najdu kamarádku, ale zas nic. Asi jsem prostě vadná.

13:36
Mila
(neregistrovaný)

Ahoj Lido, určitě nejsi vadná. Zkus se prostě začít bavit s nějakou holkou na přednášce, po přednášce jí nabídni, jestli nezajdete na kafe a tam už se nějak rozkecáte. Hlavně měj na paměti, že i přátelství je vztah, který se musí budovat a nebude to jen tak. Držím palce :-)

14:46
Kristyna
(neregistrovaný)

Lido, jak píše Mila, zkus prostě nějakou holku oslovit, na přednáškách je pro to skvěla příležitost (hoď nějakej vtípek směrem k profesorovi a uvidíš, že se chytne). Nebo začni chodit do nějakého kroužku, tam se seznámíš snadno, už jen proto, že máte něco společného.

15:52
Lida
(neregistrovaný)

Díky za podporu holky. Ale když já prostě neumím mluvit s lidma, vždycky plácnu nějakou kravinu, dotyčná se usměje, aby neurazila a pak nic.

To Kristyna: Nad tím kroužkem jsem taky přemýšlela, myslíš, že tam to půjde líp?

17:31
Kristyna
(neregistrovaný)

to Lida: Určitě to zkus, když už nic jinýho, třeba objevíš nový koníček :-)

20:00
Sylva
(neregistrovaný)

A co se zkusit seznámit přes internet? Většinou je to jednodušší, opadne počáteční nervozita a když se pak seznámíte, bude to snazší, protože už budete mít společná témata.

13:22
Lida
(neregistrovaný)

Holky, díky za rady, určitě vyzkouším

19:45
Tomas
(neregistrovaný)

Zajdi na nějaký večírek na fakultě, nebraň se alkoholu a uvidíš, kolik budeš mít kamarádek a hlavně kamarádů

10:45
Kristyna
(neregistrovaný)

První rok na VŠ může být dost problematický. Je to šok z mnoha důvodů, ale většinou je výhoda, že se na oboru sejdou lidé stejných zájmů. V podstatě bych mohla oslovit kohokoliv a měl by být podobné nátury jako jsi ty. Hlavně se nevyhýbej různým akcím, které škola pořádá.

16:56
Misstr
(neregistrovaný)

Rovnou mohu doporučit legendární chodbovice na kolejích. Tam se dokáže seznámit každý s každým. Jestli jsou nejaké party ideální ne seznámení, tak právě chodbovice. V klubu se člověk pořádně ani neslyší...

20:15
Linda
(neregistrovaný)

To Misstr: Na nějakou chodbovici určitě zajdu :-D

09:55
Kristyna
(neregistrovaný)

To Sylva: Seznamování na internetu je hovadina. Je na VŠ, takže by měla využít všeho co jí univerzita dává. Neříkám, že se nedá na internetu nalézt nějaký kamarád, ale většinou se to nepovede. Člověk se musí odtrhnout od PC a běžet ven.

PS. takže taky běžím ven

10:06
Misstr
(neregistrovaný)

S tím se nedá než souhlasit. U PC člověk najde akorát špatná záda a nikoliv pravé přátele.

13:51
Linda
(neregistrovaný)

No ani jsem nechtěla se uzavřít v pokoji a googlovat ,,přítel nebo přítelkyně či kamarádka pro Lindu,,

15:10
Prusák
(neregistrovaný)

Vem si síťované tričko, červenou rťněku, flašku slivovice a na party si velmi rychle najdeš mnoho kamarádů

© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace