Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Jak přimět holku, aby přestala kouřit?

Jak přimět holku, aby přestala kouřit?

09:06
Mára
(neregistrovaný)

Zdravím, chodím s jednou holkou už půl roku. Mám ji rád, ale strašně mi vadí, že je docela silná kuřačka. I když si dá žvejkačku, tak to prostě potom cítím. Děsná pachuť při líbání. Nehledně na to, že když s ní někam jdu, tak mi všechno smrdí kouřem. Nikdy jsem se jí o tom nezmínil, teď už opravdu musím. Poradí někdo nějaký citlivý způsob?

18:46

Ahoj Máro, citlivý tzn., že jí nechceš říct - přestaň kouřit, nebo se rozejdeme?

22:51
Mára
(neregistrovaný)

Jo přesně tak to myslím simi. Nechci na ni tlačit a nutit jí, aby někde kouřila tajně, cestou z práce. tO fakt ne.

09:56
Michal
(neregistrovaný)

No to nevim jestli se ti to povede. Ja jsem to u jedno holky zkousel a nakonec si vybrala ty cigarety - duvod uvedla samozrejme ten, ze nechce chodit s nekym, kdo ji nema rad takovou jako je. Coz byla blbost a jen me to presvedcilo o tom, ze to byla krava. :-D ale to je zase jiny pribeh.

16:41
Mára
(neregistrovaný)

Michal - super super, to mě jen usvědčuje o tom, že jsem si neměl nic začínat s kuřačkou, ale to už teď nezměním.

20:22
Ruth
(neregistrovaný)

Tak jí hlavně neříkej, že když se s ní líbáš, tak cítíš v puse pachuť. Vím, že to tak je, ale jí by to mrzelo.

22:46
Mára
(neregistrovaný)

Ruth - No ale co jí jako jinak přesvědčí?

09:42
Ruth
(neregistrovaný)

No něco jiného, narážky na zdraví, na to, že nechceš mít děti s někým, kdo kouří, že to stojí hodně peněz, jak se bojíš pasivního kouření.... bla bla, všichni víme co to je za hnus. Jen to musíš správně podat.

14:15

No nevím Ruth, mě to přijde pořád jako ty samý plky. Tak samozřejmě, že ta holka ví, co to všechno dělá, každej den si to čte na krabičce :-D. Já bych jí dala vážně vybrat jestli ty nebo cigarety. Aspoň poznáš charakter.

19:32
Mára
(neregistrovaný)

Já se toho právě možná trochu bojím, že poznám takový charakter, který mě od ní odežene.

10:21
Michal
(neregistrovaný)

Líp to zjistit teď, než až když spolu budete mít hypotéku na barák a děti. To je ta nejhorší možná cesta.

14:30
Ruth
(neregistrovaný)

Já jsem kouřila třeba jen dva roky na střední a dalo mi to pořádně zabrat se toho zbavit. Přibrala jsem tak sedm kilo, ale povedlo se. U odvykání fakt poznáš jaká je, protože nebude mít sílu se přetvařovat.

17:22
Mára
(neregistrovaný)

Ok dobře, asi to na ní vybalí, přes ty děti. Přeci jenom je jí už 25 a brzo bude nějaké chtít.

22:00

Tak držím palce, snad to zabere. Kdyžtak děj vědět.

13:42
Mára
(neregistrovaný)

Tak řekla, že to skusí, z toho mám fakt radost. :-D ale mám teď pocit, že si myslí, že když to dokáže, že jí požádám o ruku. Asi jsem si trocchu naběhl.

09:17
Michal
(neregistrovaný)

:-D taky dobrý.

08:21
Sabina
(neregistrovaný)

Prosím vás,poradili by ste mi jak kámošku donutit at přestane s kouřením mám ji hrozně ráda a nechci aby zemřela

20:20
Ignác
(neregistrovaný)

Bez šance, kuřáci jsou vesměs zabedněnci. A ti co nejsou často přiznají, že prostě nemají sílu přestat, asi bych taky neměl, proto jsem nikdy nezačal.

© 2007-2019 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace