Upoutávka
ptejte se, odpovídejte, bavte se, ...
Červenání > Jak přimět holku, aby přestala kouřit?

Jak přimět holku, aby přestala kouřit?

09:06
Mára
(neregistrovaný)

Zdravím, chodím s jednou holkou už půl roku. Mám ji rád, ale strašně mi vadí, že je docela silná kuřačka. I když si dá žvejkačku, tak to prostě potom cítím. Děsná pachuť při líbání. Nehledně na to, že když s ní někam jdu, tak mi všechno smrdí kouřem. Nikdy jsem se jí o tom nezmínil, teď už opravdu musím. Poradí někdo nějaký citlivý způsob?

18:46

Ahoj Máro, citlivý tzn., že jí nechceš říct - přestaň kouřit, nebo se rozejdeme?

22:51
Mára
(neregistrovaný)

Jo přesně tak to myslím simi. Nechci na ni tlačit a nutit jí, aby někde kouřila tajně, cestou z práce. tO fakt ne.

09:56
Michal
(neregistrovaný)

No to nevim jestli se ti to povede. Ja jsem to u jedno holky zkousel a nakonec si vybrala ty cigarety - duvod uvedla samozrejme ten, ze nechce chodit s nekym, kdo ji nema rad takovou jako je. Coz byla blbost a jen me to presvedcilo o tom, ze to byla krava. :-D ale to je zase jiny pribeh.

16:41
Mára
(neregistrovaný)

Michal - super super, to mě jen usvědčuje o tom, že jsem si neměl nic začínat s kuřačkou, ale to už teď nezměním.

20:22
Ruth
(neregistrovaný)

Tak jí hlavně neříkej, že když se s ní líbáš, tak cítíš v puse pachuť. Vím, že to tak je, ale jí by to mrzelo.

22:46
Mára
(neregistrovaný)

Ruth - No ale co jí jako jinak přesvědčí?

09:42
Ruth
(neregistrovaný)

No něco jiného, narážky na zdraví, na to, že nechceš mít děti s někým, kdo kouří, že to stojí hodně peněz, jak se bojíš pasivního kouření.... bla bla, všichni víme co to je za hnus. Jen to musíš správně podat.

14:15

No nevím Ruth, mě to přijde pořád jako ty samý plky. Tak samozřejmě, že ta holka ví, co to všechno dělá, každej den si to čte na krabičce :-D. Já bych jí dala vážně vybrat jestli ty nebo cigarety. Aspoň poznáš charakter.

19:32
Mára
(neregistrovaný)

Já se toho právě možná trochu bojím, že poznám takový charakter, který mě od ní odežene.

10:21
Michal
(neregistrovaný)

Líp to zjistit teď, než až když spolu budete mít hypotéku na barák a děti. To je ta nejhorší možná cesta.

14:30
Ruth
(neregistrovaný)

Já jsem kouřila třeba jen dva roky na střední a dalo mi to pořádně zabrat se toho zbavit. Přibrala jsem tak sedm kilo, ale povedlo se. U odvykání fakt poznáš jaká je, protože nebude mít sílu se přetvařovat.

17:22
Mára
(neregistrovaný)

Ok dobře, asi to na ní vybalí, přes ty děti. Přeci jenom je jí už 25 a brzo bude nějaké chtít.

22:00

Tak držím palce, snad to zabere. Kdyžtak děj vědět.

13:42
Mára
(neregistrovaný)

Tak řekla, že to skusí, z toho mám fakt radost. :-D ale mám teď pocit, že si myslí, že když to dokáže, že jí požádám o ruku. Asi jsem si trocchu naběhl.

09:17
Michal
(neregistrovaný)

:-D taky dobrý.

08:21
Sabina
(neregistrovaný)

Prosím vás,poradili by ste mi jak kámošku donutit at přestane s kouřením mám ji hrozně ráda a nechci aby zemřela

20:20
Ignác
(neregistrovaný)

Bez šance, kuřáci jsou vesměs zabedněnci. A ti co nejsou často přiznají, že prostě nemají sílu přestat, asi bych taky neměl, proto jsem nikdy nezačal.

© 2007-2020 Cervenani.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace

Veškeré příspěvky, témata, reakce mohou být smyšlené, berte tudíž na vědomí, že nemusí odrážet realitu pouze fikci.